Mamuko - sadni pireji

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Sadni pireji: 6 izdelkov

Mamuko Bio jabolčni pire

Mamuko Bio jabolčni pire, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • 100% ekološka jabolka
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio bananin-slivov pire

Mamuko Bio bananin-​slivov pire, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • 75 % ekoloških banan, 25 % ekoloških sliv
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio ovsen in sadni pire

Mamuko Bio ovsen in sadni pire, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • hruška, banana, mango in ovseni kosmiči
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Bio pire iz hrušk, črnega ribeza in sliv

Mamuko Bio pire iz hrušk, črnega ribeza in sliv, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • okusen prigrizek
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Bio rižev in sadni pire

Mamuko Bio rižev in sadni pire, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • sadni prigrizek
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Mamuko Bio pire iz buče in črnega ribeza

Mamuko Bio pire iz buče in črnega ribeza, 100 g

  • od 4. meseca starosti
  • blago in sadno
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 15. oktober