Kašice za dojenčke in malčke

Najboljše sestavine za vašega dojenčka

Otroške kašice, zasnovane za spremljanje uvajanja goste hrane z recepti, prilagojenimi najmlajšim. Od najpreprostejših pripravkov do popolnejših mešanic, vsaka rešitev izpolnjuje potrebe rasti. Idealne za vsakodnevno uvajanje novih okusov.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Kašice: 1 - 30 od 56 izdelkov

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov, 250 g

  • od 5. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • nežni bio polnozrnati kosmiči
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrob - klasik

Himmeltau Zdrob -​ klasik, 600 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • z vitaminom B1
€ 2,69 (€ 4,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja

Bebivita Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja, 500 g

  • od 5. meseca
  • z minerali in vitamini
  • s piškoti iz Nemčije
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Otroška mlečna kaša Straciatella - Mali gurman

Milupa Otroška mlečna kaša Straciatella -​ Mali gurman, 400 g

  • Od 8. meseca
  • S čokoladnimi koščki
  • Praktično ponovno zapiranje
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Mlečna kaša s piškoti

Bebivita Mlečna kaša s piškoti, 500 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • z minerali in vitamini
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio dopolnilna hrana, žitna riževa kaša

HiPP Bio dopolnilna hrana, žitna riževa kaša, 200 g

  • Od 5. meseca
  • Brez glutena
  • Tudi za mlečno kašo
€ 3,09 (€ 15,45 / kg)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrobovi kosmiči - med

Himmeltau Zdrobovi kosmiči -​ med, 500 g

  • od 6. meseca
  • sladkano z medom
  • z vitaminom B1
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob, 250 g

  • od 5. meseca
  • enostavno za pripravo
  • vsebuje gluten
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena)

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • skrbno izbran ekološki riž
  • brez mleka
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša iz kozjega mleka - borovnice in banane

Holle Bio kaša iz kozjega mleka -​ borovnice in banane, 200 g

  • od 6. meseca
  • brez palmovega olja in brez glutena
  • zelo blag okus
€ 3,99 (€ 19,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Ekološka kaša iz polnozrnatih žitaric, proso (brez glutena)

Holle Ekološka kaša iz polnozrnatih žitaric, proso (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • nežni polnozrnati kosmiči
  • enostavno za pripravo
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio Baby Bircher muesli

HiPP Bio Baby Bircher muesli, 250 g

  • od 6. meseca
  • z jabolki, bananami in polnozrnatimi žiti
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,89 (€ 15,56 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Kaša s 5 bio žiti

HiPP Kaša s 5 bio žiti, 200 g

  • od 5. meseca
  • za različne različice
  • brez dodanega sladkorja in mleka
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alnatura Bio Bircher muesli za otroke

Alnatura Bio Bircher muesli za otroke, 250 g

  • za starost 1 leto in več
  • okusno tako toplo kot hladno
  • 100% kakovost Bioland
€ 2,79 (€ 11,16 / kg)

Dostava do 2. oktober

Otroška mlečna kaša s piškoti za lahko noč

Milupa Otroška mlečna kaša s piškoti za lahko noč, 400 g

  • Od 6. meseca
  • Brez dodanega sladkorja
  • S pšenico, ovsom, rižem in še več
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Mlečno-žitni obrok - piškoti

Alete bewusst Mlečno-​žitni obrok -​ piškoti, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • brez palmovega olja
  • s cinkom, jodom, železom in kalcijem
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 13. oktober

Alete bewusst Mlečno žitni obrok - vanilija

Alete bewusst Mlečno žitni obrok -​ vanilija, 400 ml

  • od 10. meseca starosti
  • 2 x 200 ml končnega obroka
  • 100 % brez palmovega olja
€ 2,99 (€ 7,48 / l)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Mlečna kaša s kakavom

Bebivita Mlečna kaša s kakavom, 500 g

  • od 8. meseca
  • z minerali in vitamini
  • blag okus
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alete bewusst Bio kaša - pirini polnozrnati piškoti

Alete bewusst Bio kaša -​ pirini polnozrnati piškoti, 190 g

  • od 6. meseca starosti
  • brez dodanega sladkorja
  • 100% brez palmovega olja
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrobova kašica za lahko noč - vanilija

Himmeltau Zdrobova kašica za lahko noč -​ vanilija, 330 g

  • od 6. meseca
  • z okusom vanilije
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,49 (€ 10,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba SINLAC posebna kaša

Beba SINLAC posebna kaša, 250 g

  • od 7. meseca
  • brez dodanega sladkorja*
  • beljakovinski izvleček iz kalčkov rožičev
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Večerna kaša - mlečni riž z jabolkom

Bebivita Večerna kaša -​ mlečni riž z jabolkom, 500 g

  • od 5. meseca
  • brez glutena in dodanega sladkorja
  • vsebuje dragocene vitamine in minerale
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio polnozrnata 3-žitna kaša (brez glutena)

Holle Bio polnozrnata 3-​žitna kaša (brez glutena), 250 g

  • Celostna prehrana
  • Za dojenčke, stare 6 mesecev in več
  • Brez laktoze in vegansko
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alnatura Bio otroška kaša - pšenični zdrob

Alnatura Bio otroška kaša -​ pšenični zdrob, 250 g

  • 4 mesece in več
  • odličnega okusa z vodo, mlekom, sokom in drugim
  • ne vsebuje dodanega sladkorja ali mlečnih beljakovin
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alnatura Bio otroška kaša - oves

Alnatura Bio otroška kaša -​ oves, 250 g

  • 5 mesecev in več
  • odličnega okusa z vodo, mlekom, sokom in drugim
  • ne vsebuje mlečnih beljakovin ali dodanega sladkorja
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio mlečna kaša - banana

Holle Bio mlečna kaša -​ banana, 250 g

  • od 6. meseca
  • enostavno za pripravo
  • 100% polnozrnato
€ 3,69 (€ 14,76 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kašica s kozjim mlekom Ziegenhaferglück - polnozrnati oves

Töpfer Bio kašica s kozjim mlekom Ziegenhaferglück -​ polnozrnati oves, 200 g

  • od 6. meseca naprej
  • kremasto blaga tekstura
  • z vitamini in kalcijem
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Bio mlečna kašica Buchizauber - ajda

Töpfer Bio mlečna kašica Buchizauber -​ ajda, 400 g

  • od 6. meseca naprej
  • z železom, jodom in vitamini
  • hitra priprava brez grudic
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša iz kozjega mleka - maline in banane

Holle Bio kaša iz kozjega mleka -​ maline in banane, 200 g

  • od 6. meseca
  • recept brez glutena
  • zelo blag okus
€ 3,99 (€ 19,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio mlečna kaša - oves in jagode

Holle Bio mlečna kaša -​ oves in jagode, 250 g

  • od 6. meseca
  • ekspresna priprava
  • brez palmovega olja
€ 3,69 (€ 14,76 / kg)

Dostava do 2. oktober