Popolne testenine za otroke

Za vedno okusne obroke, vsak dan!

Testenine za otroke, zasnovane za pripravo okusnih in barvitih jedi, primernih za najmlajše. Praktične oblike in kakovostne sestavine poskrbijo za raznolikost pri vsakodnevnih obrokih. Idealne, da vsak dan prinesejo preprostost in veselje na mizo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Certifikati in pečati odobritve
Filter

Testenine: 4 izdelki

Mamuko Bio testenine Stellini za dojenčke

Mamuko Bio testenine Stellini za dojenčke, 320 g

  • od 12. meseca starosti
  • otrokom prijazna velikost testenin
  • iz zdroba iz ekološke trde pšenice
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mamuko Bio testenine Capellini za dojenčke

Mamuko Bio testenine Capellini za dojenčke, 320 g

  • od 12. meseca
  • odlična osnova za ustvarjalne otroške jedi
  • z vitaminom B1
€ 3,65 € 3,89 (€ 11,41 / kg)

Dostava do 5. oktober

Mamuko Bio testenine Risone za dojenčke

Mamuko Bio testenine Risone za dojenčke, 320 g

  • od 12. meseca
  • brez dodanih konzervansov
  • vsebuje vitamin B1
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Mamuko Bio testenine Ditalini za dojenčke

Mamuko Bio testenine Ditalini za dojenčke, 320 g

  • od 12. meseca
  • ekološki zdrob iz durum pšenice
  • blag okus
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)

Trenutno ni na zalogi