Kozmetika za obraz

Nežne formule za občutljivo otroško kožo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Obraz: 1 - 30 od 37 izdelkov

bebe Sensitive Care nežna krema

bebe Sensitive Care nežna krema, 150 ml

  • za otroško in suho kožo
  • blaga nega
  • brez barvil
€ 3,29 (€ 21,93 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Krema za obraz z ognjičem brez dišav

Weleda Krema za obraz z ognjičem brez dišav, 50 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov
  • vlaži kožo
  • zaščitne lastnosti
€ 5,99 (€ 119,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Akamuti Ekološko deviško karitejevo maslo

Akamuti Ekološko deviško karitejevo maslo, 40 g

  • za suh tip kože
  • tudi kakor krema za dojenčkovo zadnjico
  • intenzivno vlaženje
€ 9,59 (€ 239,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Kokosovo olje

La Saponaria Kokosovo olje, 1 l

  • nahrani
  • za kožo in lase
  • hladno stiskan
€ 16,09 (€ 16,09 / l)

Dostava do 2. oktober

PAEDIPROTECT Krema za obraz

PAEDIPROTECT Krema za obraz, 75 ml

  • za suho, občutljivo kožo
  • za otroke in odrasle
  • z olivnim oljem in karitejevim maslom
€ 3,59 (€ 47,87 / l)

Dostava do 2. oktober

Family Soft krema bio ognjič in aloe vera

SANTE Naturkosmetik Family Soft krema bio ognjič in aloe vera, 150 ml

  • za vse tipe kože
  • ščiti pred izsušitvijo
  • dolgotrajna hidracija
€ 5,39 (€ 35,93 / l)

Dostava do 2. oktober

farfalla Bio negovalno olje iz semen marelic

farfalla Bio negovalno olje iz semen marelic, 75 ml

  • za suh in občutljiv tip kože
  • tudi za občutljivo kožo dojenčkov in otrok
  • podpira shranjevanje vlažnosti
€ 14,99 (€ 199,87 / l)

Dostava do 2. oktober

farfalla Bio negovalno olje ognjič

farfalla Bio negovalno olje ognjič, 75 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov in otrok
  • varuje in pomirja
  • pomiri razdražene in suhe predele kože
€ 15,99 (€ 213,20 / l)

Dostava do 2. oktober

farfalla Bio negovalno olje kokos

farfalla Bio negovalno olje kokos, 75 ml

  • za suh, iritiran in razdražen tip kože
  • za celotno družino
  • za mehkejšo kožo
€ 12,99 (€ 173,20 / l)

Dostava do 2. oktober

NeBiolina KIDS Face Cleansing Mousse

NeBiolina KIDS Face Cleansing Mousse, 150 ml

  • za vse tipe kože – tudi občutljivo
  • z izvlečkom zelenega čaja
  • veganska formula
€ 8,69 (€ 57,93 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids Lipbalm

Babyton Baby & Kids Lipbalm, Neutral (5 g)

  • za dojenčke in otroke
  • ščiti pred izsušitvijo
  • vlaži in neguje
€ 4,59 (€ 918,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

farfalla Bio mandljevo negovalno olje

farfalla Bio mandljevo negovalno olje, 75 ml

  • za suh tip kože
  • tudi za občutljivo kožo dojenčkov in majhnih otrok
  • navlaži
€ 13,99 (€ 186,53 / l)

Dostava do 2. oktober

Olje sladkega mandlja

La Saponaria Olje sladkega mandlja, 100 ml

  • za obremenjeno, suho in zrelo kožo
  • mehčanje in nega
  • idealno za dojenčke
€ 10,09 (€ 100,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Lilikiwi Krema za obraz in telo

Lilikiwi Krema za obraz in telo, 50 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • osvežilno in vlažilno
  • enostavna uporaba
€ 19,99 (€ 399,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Lilikiwi Čistilna pena za obraz in telo

Lilikiwi Čistilna pena za obraz in telo, 250 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • uporablja se lahko od rojstva naprej
  • brez sulfatov in nežno do kože
€ 19,89 (€ 79,56 / l)

Dostava do 2. oktober

eco cosmetics Krema za obraz za odjenčke in otroke

eco cosmetics Krema za obraz za odjenčke in otroke, 50 ml

  • intenzivna zaščita pri vetrovnem vremenu
  • podari vlažilno nego
  • krepi naravne funkcije občutljive kože
€ 12,49 (€ 249,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Krema za obraz z ognjičem

Weleda Krema za obraz z ognjičem, 50 ml

  • lahka in nežna
  • primerna tudi za občutljivo kožo odraslih
  • z dragocenimi negovalnimi sestavinami
€ 7,49 (€ 149,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Akamuti Mandljevo olje

Akamuti Mandljevo olje, 100 ml

  • za suh in občutljiv tip kože
  • popolno za masaže
  • za dojenčke in otroke
€ 11,99 (€ 119,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Akamuti Olje iz breskovih jedrc

Akamuti Olje iz breskovih jedrc, 100 ml

  • nežna nega za dojenčke in odrasle
  • hranljivo in blagodejno
  • za nežno masažo dojenčkov
€ 11,99 (€ 119,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Pilogen Carezza Bio Bio Baby čistilno olje

Pilogen Carezza Bio Bio Baby čistilno olje, 250 ml

  • za nežno dojenčkovo kožo
  • odstrani ostanke mleka
  • pomiri kožo
€ 9,69 (€ 38,76 / l)

Dostava do 2. oktober

Akamuti Ekološko sladko mandljevo olje

Akamuti Ekološko sladko mandljevo olje, 100 ml

  • za občutljivo in suho kožo
  • bogato z vitaminom E
  • primerno za masaže
€ 19,19 (€ 191,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Japonski lepotilno olje iz riževih otrobov

Akamuti Japonski lepotilno olje iz riževih otrobov, 100 ml

  • primereno tudi za nego las
  • bogato z antioksidanti
  • spodbuja obnovo kože
€ 15,59 (€ 155,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Akamuti Olje iz mareličnih jedrc

Akamuti Olje iz mareličnih jedrc, 100 ml

  • idealno za zrelo, suho in utrujeno kožo
  • primerno za nego dojenčkov in otrok
  • lahko, hranilno in vlažilno
€ 11,99 (€ 119,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Krema za obraz z aloe vero in vanilijo za otroke

Essentiq Krema za obraz z aloe vero in vanilijo za otroke, 50 ml

  • nahrani kožo
  • z vitaminom E
  • bogata z rastlinskimi olji
€ 14,69 (€ 293,80 / l)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Biocao balzam za ustnice z marelico

La Saponaria Biocao balzam za ustnice z marelico, 5,70 ml

  • intenzivna nega
  • mehka tekstura
  • sladek saden okus
€ 4,59 (€ 805,26 / l)

Dostava do 2. oktober

JOIK for BABY izredno nežna čistilna pena

JOIK for BABY izredno nežna čistilna pena, 150 ml

  • za kožo in lase
  • izredno nežno
€ 18,09 (€ 120,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Light Cream

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Light Cream, 40 ml

  • za reaktivno kožo, nagnjeno k alergijam
  • zaščitne lastnosti
  • za uravnoteženje in hifdracijo
€ 20,49 (€ 512,25 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Rich Cream

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Rich Cream, 40 ml

  • za suho kožo, nagnjeno k alergijam
  • za ravnovesje
  • podpira pregradno funkcijo
€ 20,49 (€ 512,25 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio nežna micelarna voda

Eau Thermale JONZAC BébéBio nežna micelarna voda, 500 ml

  • za obraz in telo
  • brez mila in sulfatov
  • nežna
€ 13,59 (€ 27,18 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC Lahka vlažilna krema REhydrate

Eau Thermale JONZAC Lahka vlažilna krema REhydrate, 50 ml

  • za vse tipe kože, tudi občutljiv
  • osveži in navlaži
  • poskrbi za prožnost
€ 21,99 (€ 439,80 / l)

Dostava do 2. oktober