Pudri za dojenčke in malčke

Nežni in idealni za najbolj občutljivo kožo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Pudri: 3 izdelki

Sylveco Pomirjujoč otroški puder

Sylveco Pomirjujoč otroški puder, 100 g

  • za občutljiv tip kože
  • vpije vlažnost
  • od rojstva naprej
€ 5,79 (€ 57,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Pilogen Carezza Bio Bio Baby-puder z ognjičem

Pilogen Carezza Bio Bio Baby-​puder z ognjičem, 150 g

  • z izvlečki bio-ognjiča
  • osveži, zaščiti in blaži
  • brez potencialnih alergenov
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Rižev škrob

La Saponaria Rižev škrob, 30 g

  • za nežno dojenčkovo kožo
  • popolen dodatek kopeli
  • brez dodanih arom
€ 3,79 (€ 126,33 / kg)

Dostava do 2. oktober