Zaščitne kreme proti vetru in mrazu

Kozmetika, ki ohranja elastičnost občutljive otroške kože

Zaščita pred vetrom in mrazom za dojenčke ter otroke, zasnovana za občutljivo kožo. Zaščitne kreme pomagajo pri zaščiti pred mrazom, vetrom in vremenskimi vplivi med izleti. Idealni za nego kože v hladnejši sezoni.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Tip kože Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

Zaščita pred vetrom in mrazom: 9 izdelkov

Weleda Balzam z ognjičem za mraz in veter

Weleda Balzam z ognjičem za mraz in veter, 30 ml

  • optimalen za nežno kožo obraza
  • z zaščitnim čebeljim voskom
  • pusti koži dihati
€ 5,96 € 7,49 (€ 198,67 / l)

Dostava do 2. oktober

Babycare mazilo z ognjičem za zaščito kože pred vetrom in mrazom

Töpfer Babycare mazilo z ognjičem za zaščito kože pred vetrom in mrazom, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • tvori zaščitni sloj
  • z bio karitejevim maslom
€ 3,49 (€ 46,53 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Bio zaščitna krema za mlečno maščobo

Provida Organics Bio zaščitna krema za mlečno maščobo, 250 ml

  • za suho in razpokano kožo
  • 100% naravno
  • gladilne lastnosti
€ 25,49 (€ 101,96 / l)

Dostava do 2. oktober

Uoga Uoga Seriously Big Protective Stick

Uoga Uoga Seriously Big Protective Stick, 50 g

  • za vse tipe kože
  • idealno za zimske športe
  • vlažilno in zaščitno
€ 18,09 (€ 361,80 / kg)

Dostava do 2. oktober

Kleine Helfer+ krema za zaščito pred vetrom in mraz

Penaten Baby Kleine Helfer+ krema za zaščito pred vetrom in mraz, 75 ml

  • ščiti občutljivo otroško kožo
  • ščiti pred izsušitvijo
  • z izvlečkom ognjiča
€ 4,59 (€ 61,20 / l)

Dostava do 2. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio hladna krema

Eau Thermale JONZAC BébéBio hladna krema , 100 ml

  • neguje in vlaži
  • hipoalergena
€ 13,69 (€ 136,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Organic Petroleum Free Jelly - vsestranski balzam

Akamuti Organic Petroleum Free Jelly -​ vsestranski balzam, 100 ml

  • idealno za suho in grobo kožo
  • zaščiti in pomirja otroško ritko
  • neguje kodraste lase
€ 22,99 (€ 229,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Uoga Uoga Protective Balm OGA

Uoga Uoga Protective Balm OGA, 40 ml

  • za občutljivo kožo
  • z rastlinskim voskom, ki tvori film
  • formula brez vode
€ 18,09 (€ 452,25 / l)

Dostava do 2. oktober

Provida Organics Bio-mazilo nevtralno

Provida Organics Bio-​mazilo nevtralno, 50 ml

  • hipoalergeno
  • brez vonja
  • optimalno za razpokano kožo
€ 9,49 (€ 189,80 / l)

Dostava do 2. oktober