Zaščita pred soncem za dojenčke in otroke

Nežne kreme in losjoni za zaščito kože pred soncem

Zaščita pred soncem za dojenčke in otroke, formulirana za občutljivo kožo. Kreme in losjoni pomagajo pri zaščiti pred soncem med igro in aktivnostmi na prostem. Idealni za zagotavljanje udobja in zaščite v najbolj vročih dneh.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Značilnosti izdelka Tip kože Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Zaščita pred soncem (SPF) Highlights
Filter

Zaščita pred soncem: 1 - 30 od 40 izdelkov

PAEDIPROTECT Sprej za zaščito kože pred soncem ZF 50+

PAEDIPROTECT Sprej za zaščito kože pred soncem ZF 50+, 150 ml

  • hitro se absorbira
  • vegansko in brez dišav
  • brez oktokrilena
€ 11,11 € 13,09 (€ 74,07 / l)

Dostava do 2. oktober

Družinska krema za zaščito kože pred soncem ZF 50+

PAEDIPROTECT Družinska krema za zaščito kože pred soncem ZF 50+, 200 ml

  • brez oktokrilena
  • enostavno za nanašanje
  • z izvlečkom regrata
€ 15,16 € 18,99 (€ 75,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Sol de Ibiza Natural Mineral Sunscreen SPF 30

Sol de Ibiza Natural Mineral Sunscreen SPF 30, 100 g

  • za obraz in telo
  • visoka UVA/UVB zaščita širokega spektra
  • brez plastike in vegansko
€ 20,80 € 26,49 (€ 208,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

Badger Balm Baby krema za sončenje s kamilico ZF 30

Badger Balm Baby krema za sončenje s kamilico ZF 30, 87 ml

  • uravnotežena zaščita UVA in UVB
  • vodoodporen in odporen na znoj
  • vlaži in hrani
€ 13,59 € 16,99 (€ 156,21 / l)

Dostava do 2. oktober

Krema za zaščito obraza pred soncem ZF 50+

PAEDIPROTECT Krema za zaščito obraza pred soncem ZF 50+, 30 ml

  • za občutljivo kožo obraza
  • hitro se absorbira
  • brez parfumov
€ 7,79 (€ 259,67 / l)

Dostava do 2. oktober

SUN Kids Sensitive zaščita in nega mleko za sončenje ZF 50+

NIVEA SUN Kids Sensitive zaščita in nega mleko za sončenje ZF 50+, 200 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • testirano pri pediatrih
  • zmanjša tveganje za alergije
€ 16,95 € 19,99 (€ 84,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Krema za sončenje za dojenčke in otroke ZF 50+ Neutral

eco cosmetics Krema za sončenje za dojenčke in otroke ZF 50+ Neutral, 50 ml

  • vodoodporno in hipoalergeno
  • uravnoteženi UVA/UVB filtri
  • učinkuje takoj
€ 22,99 (€ 459,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Acorelle Kids sprej za zašito pred soncem ZF 50

Acorelle Kids sprej za zašito pred soncem ZF 50, 150 ml

  • priročna oblika in enostavna uporaba
  • antioksidativno in negovalno
  • vodoodporno in neodišavljeno
€ 25,49 (€ 169,93 / l)

Dostava do 2. oktober

Sprej za zašito pred soncem ZF 50 + neodišavljen

Acorelle Sprej za zašito pred soncem ZF 50 + neodišavljen , 50 ml

  • hipoalergen in brez parfuma
  • čisti mineralni filtri
  • neguje z dragocenimi olji
€ 21,49 (€ 429,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Acorelle Kids sprej za zašito pred soncem ZF 50

Acorelle Kids sprej za zašito pred soncem ZF 50, 150 ml

  • priročna oblika in enostavna uporaba
  • antioksidativno in negovalno
  • vodoodporno in neodišavljeno
€ 31,99 (€ 213,27 / l)

Dostava do 2. oktober

Sprej za zašito pred soncem ZF 50 neodišavljen

Acorelle Sprej za zašito pred soncem ZF 50 neodišavljen, 100 ml

  • za obraz in telo
  • primeren tudi za otroke, starejše od 3 let
  • vodoodporen in brez cinka
€ 25,49 (€ 254,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Sensitiv Kids losjon za zaščito pred soncem ZF 50

lavera Sensitiv Kids losjon za zaščito pred soncem ZF 50, 100 ml

  • za obraz in telo
  • UVA in UVB zaščita
  • vodoodporen in brez vonja
€ 12,99 (€ 129,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Biosolis Krema za sončenje za obraz 30

Biosolis Krema za sončenje za obraz 30, 50 ml

  • mineralen filter
  • brez arom
  • vodoodporna
€ 16,09 (€ 321,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Biosolis Sončna krema za obraz ZF 50+

Biosolis Sončna krema za obraz ZF 50+, 50 ml

  • mineralna UVA in UVB zaščita
  • tudi za svetle tipe kože
  • vodoodporna
€ 17,69 (€ 353,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Biosolis Mleko za sončenje ZF 30

Biosolis Mleko za sončenje ZF 30, 100 ml

  • vodoodporno
  • ščiti in nahrani kožo
  • brez nano partiklov
€ 22,49 (€ 224,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Biosolis KIDS Otroško mleko za sončenje ZF 50+

Biosolis KIDS Otroško mleko za sončenje ZF 50+, 100 ml

  • 100% mineralni filtri
  • uravnotežena UVA/UVB zaščita
  • hranljivo in vlažilno
€ 25,49 (€ 254,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Biosolis Sprej za zaščito pred soncem ZF 50

Biosolis Sprej za zaščito pred soncem ZF 50, 100 ml

  • čisti mineralni in naravni filtri
  • uravnotežena UVA/UVB zaščita
  • s hranilnimi olji
€ 25,49 (€ 254,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Biosolis Sprej za zaščito pred soncem ZF 30

Biosolis Sprej za zaščito pred soncem ZF 30, 100 ml

  • za posončeno kožo
  • neguje obraz in telo
  • čisti minerali
€ 22,99 (€ 229,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen Stick SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen Stick SPF30, 20 g

  • za občutljivo kožo
  • širokospektralna zaščita pred žarki UVA in UVB
  • preprost nanos
€ 6,89 (€ 344,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen Spray SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen Spray SPF30, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • širokospektralna zaščita pred žarki UVA in UVB
  • odporno proti vodi in prijazno do koralnih grebenov
€ 18,89 (€ 94,45 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids Mineral Atopic Sunscreen SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Atopic Sunscreen SPF30, 100 ml

  • za občutljivo in atopično kožo
  • širokospektralna zaščita pred žarki UVA in UVB
  • odporno proti vodi in prijazno do koralnih grebenov
€ 13,89 (€ 138,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids Mineral Sport Sunscreen SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Sport Sunscreen SPF30, 100 ml

  • za občutljivo kožo
  • širokospektralna zaščita pred žarki UVA in UVB
  • odporno proti vodi in prijazno do koralnih grebenov
€ 12,89 (€ 128,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen SPF30, 50 ml

  • za občutljivo kožo
  • lahka in nemastna formula
  • uravnotežena zaščita pred žarki UVA in UVB
€ 7,89 (€ 157,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids Organic Mineral All-In-One Holiday Cream SPF 30

Sol de Ibiza Baby & Kids Organic Mineral All-​In-​One Holiday Cream SPF 30, 100 g

  • brez nano tehnologije
  • vodoodporno in neodišavljeno
  • za obraz in telo
€ 26,49 (€ 264,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Baby Soft Sun Sunscreen SPF 50+

HiPP Baby Soft Sun Sunscreen SPF 50+, 150 ml

  • za občutljivo kožo
  • vodoodporna formula
  • ščiti pred UVA in UVB žarki
€ 16,99 (€ 113,27 / l)

Dostava do 2. oktober

osolebio mleko za zaščito pred soncem SPF 50+

La Saponaria osolebio mleko za zaščito pred soncem SPF 50+, 50 ml

  • tudi za otroke in osebe z občutljivo kožo
  • za obraz in telo
  • UVA in UVB zaščita
€ 11,99 (€ 239,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Mleko za zaščito pred soncem v spreju za otroke SPF 50+

Clinians Mleko za zaščito pred soncem v spreju za otroke SPF 50+, 150 ml

  • idealno za občutljivo kožo
  • brez dišav in barvil
  • hitro se vpije
€ 15,96 € 16,89 (€ 106,40 / l)

Dostava do 2. oktober

Sol de Ibiza Super Zinc Stick SPF 30

Sol de Ibiza Super Zinc Stick SPF 30, 45 g

  • za občutljivo kožo – tudi tetovirano
  • UVA in UVB zaščita širokega spektra
  • za obraz in telo
€ 20,49 (€ 455,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sol de Ibiza Magic Sun Oil SPF 15

Sol de Ibiza Magic Sun Oil SPF 15, 100 ml

  • za otroke in odrasle
  • za obraz in telo
  • UVA/UVB zaščita širokega spektra
€ 40,49 (€ 404,90 / l)

Dostava do 2. oktober

eco cosmetics Krema za dojenčke in otroke ZF 45

eco cosmetics Krema za dojenčke in otroke ZF 45, 50 ml

  • se izredno hitro vpije
  • vodoodporna
  • primerna tudi za posebej občutljivo kožo
€ 14,99 (€ 299,80 / l)

Dostava do 2. oktober