Töpfer - kozmetika za matere in otroke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Izdelki za nego: 12 izdelkov

Babycare mazilo z ognjičem za zaščito kože pred vetrom in mrazom

Töpfer Babycare mazilo z ognjičem za zaščito kože pred vetrom in mrazom, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • tvori zaščitni sloj
  • z bio karitejevim maslom
€ 3,49 (€ 46,53 / l)

Dostava do 19. oktober

Töpfer Babycare Bodylotion

Töpfer Babycare Bodylotion, 150 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • nežna in vlažilna
  • z bio olivnim oljem in pšeničnimi otrobi
€ 4,99 (€ 33,27 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Babycare negovalna krema

Töpfer Babycare negovalna krema, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • z bio ognjičem
  • zagotavlja vlago
€ 3,49 (€ 46,53 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Krema za roke

Töpfer Krema za roke, 25 ml

  • hitro se absorbira
  • brez parfumov
  • s hranilnim bio karitejevim maslom
€ 1,99 (€ 79,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Babycare olje za nego in masažo

Töpfer Babycare olje za nego in masažo, 100 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • vlaži
  • z bio olivnim oljem
€ 5,79 (€ 57,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Babycare pasta za zaščito ran

Töpfer Babycare pasta za zaščito ran, 75 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov
  • formula brez vode
  • z visoko vsebnostjo cinka
€ 5,49 (€ 73,20 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Babycare negovalni losjon Sensitiv

Töpfer Babycare negovalni losjon Sensitiv, 150 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • intenzivno vlaži
  • hranilne lastnosti
€ 4,99 (€ 33,27 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Babycare kopel z otrobi

Töpfer Babycare kopel z otrobi, 150 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • z bio izvlečkom pšeničnih otrobov
  • nežno čisti in vlaži
€ 4,99 (€ 33,27 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Babycare zobna pasta

Töpfer Babycare zobna pasta, 50 ml

  • za mlečne zobke
  • s ksilitolom in silicijem
  • brez fluoridov in površinsko aktivnih snovi
€ 5,99 (€ 119,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Töpfer Babycare šampon

Töpfer Babycare šampon, 150 ml

  • za občutljivo lasišče
  • z bio ognjičem
  • nežno čiščenje
€ 4,99 (€ 33,27 / l)

Dostava do 22. oktober

Töpfer Mamacare mazilo za prsne bradavice

Töpfer Mamacare mazilo za prsne bradavice, 25 ml

  • z bio rastlinskim izvlečkom
  • neodišavljeno in naravno
  • brez okusa in vonja
€ 7,49 (€ 299,60 / l)

Dostava do 22. oktober

Töpfer Babycare gel za umivanje

Töpfer Babycare gel za umivanje, 150 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • z blagimi čistilnimi sredstvi
  • hranilne lastnosti
€ 4,99 (€ 33,27 / l)

Dostava do 19. oktober