Töpfer - začetne in nadaljevalne formule

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Začetne in nadaljevalne formule: 10 izdelkov

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z ekološkim kozjim mlekom iz Allgäua
  • vsebuje samo laktozo kot glavni ogljikov hidrat
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 600 g

  • kot edina hrana ali dodatek
  • z omega-3 in omega-6
  • brez škroba
€ 13,99 (€ 23,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2, 600 g

  • od 7. meseca
  • kremast recept
  • starosti primerna sitost
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2, 400 g

  • z ekološkim mlekom iz Allgäua
  • posebej kremasto in nasitno
  • z omega-3 in omega-6
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3, 600 g

  • od 10. meseca starosti
  • z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami
  • idealno po dojenju
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE

Töpfer Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE, 600 g

  • idealno od rojstva
  • vsebuje razgrajene beljakovine
  • idealno za dodatno hranjenje
€ 16,99 (€ 28,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, 500 g

  • od 12. meseca
  • zagotavlja dragocene minerale
  • z vitaminom D
€ 10,49 (€ 20,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1, 400 g

  • prijetno blag okus
  • idealen kot dodatek k materinemu mleku
  • brez palmovega olja
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, 600 g

  • od rojstva
  • z ekološkim mlekom iz regije Allgäu
  • dokazane bakterije Probifido®
€ 11,16 € 13,99 (€ 18,60 / kg)

Dostava do 19. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, pripravljena za pitje

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, pripravljena za pitje, 200 ml

  • idealno od rojstva
  • formulacija, pripravljena za pitje
  • vsebuje laktozo
€ 2,49 (€ 12,45 / l)

Dostava do 19. oktober