Yukies Sugar Scrub, 200 g

Sladkorni piling s sproščujočim faktorjem

€ 24,99

(€ 124,95 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 g

Na zalogi je samo še 1 kos

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • iz cvetnih listov vrtnice
  • bio kristali sladkorja
  • vonj vanilje
  • vegansko

Pogosto naročeno skupaj z HiPP Baby Soft balzam za intenzivno nego kože, 300 ml

Yukies Sugar Scrub, 200 g € 24,99 (€ 124,95 / kg)
HiPP Baby Soft balzam za intenzivno nego kože, 300 ml € 4,99 (€ 16,63 / l)
Skupna cena: € 29,98
Opis

Sladkorni piling za uprabo med nosečnostjo in po njej.

Sladkorni piling Rose Vanilla znamke Yukies iz cvetnih listov vrtnice in finih bio kristalov sladkorja nežno odstrani odmrle kožne celice. Poleg tega sladkorni piling zaradi penečega učinka nežno očisti vsak tip kože. To pomeni, da je koža ob redni uporabi mehkejša. Piling kožo tudi optimalno pripravi na nadaljnjo nego.
Sladkorni piling lahko uporabite tudi kot dodatek kopeli, da ustvarite poseben trenutek dobrega počutja. Nežen vonj vanilje podpira sproščujoč trenutek.

Uporaba:

  • Nanesite 1 žlico na mokro kožo.
  • Nežno vmasirajte in nato sperite.
Št. izd.: XCO-YU-Y-SCRUB-1
Vsebina: 200 g
EAN: 9180018590029
Št.-Proizvajalca: Y-SCRUB-1
Blagovna znamka: Yukies
Značilnosti izdelka: 100 % naravna kozmetika, dermatološko testirano, ročno izdelano, varno v nosečnosti, vegansko
Tip kože: za vsak tip kože, občutljiva koža
Certifikati in pečati odobritve: ECOCERT - Cosmos Organic
Konsistenca/odmerna oblika: piling
Sestavine (INCI)

Sucrose[1], Sodium Coco­ Sulfate, Rosa Centifolia Flower Powder, Natural Fragrance (Parfum)

  1. sestavine iz nadzorovane ekološke pridelave

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Yukies Sugar Scrub

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder