Vse, kar potrebujete za dojenje

Prsne črpalke, prehranska dopolnila, kozmetika, robčki in še več

Nepogrešljivi izdelki za mirno in praktično izkušnjo dojenja. Od prsnih črpalk do dodatkov, pa vse do kozmetike in robčkov – tukaj boste našli rešitve, zasnovane za vsakdanjo uporabo. Idealni za podporo v tem posebnem obdobju.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Dojenje: 1 - 30 od 85 izdelkov

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30 % hitrejše črpanje
  • nežna toplota + sesalna moč 300 mmHg
  • dvojno zatesnjene silikonske prirobnice
€ 339,99 € 399,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • nežna funkcija gretja
  • nastavljiva moč sesanja in hitrost
  • ergonomska zasnova
€ 209,99 € 299,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Mama Still Smoothie - rdeče sadje in jabolka

HiPP Mama Still Smoothie -​ rdeče sadje in jabolka, 200 ml

  • pijača s sadnim sokom
  • z železom, jodom in cinkom
  • vegansko in brez glutena
€ 1,59 € 1,99 (€ 7,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Otroška steklenička Natural Response, od 6 mesecev naprej

Philips Avent Otroška steklenička Natural Response, od 6 mesecev naprej

  • primerno od 6. meseca naprej
  • zasnova, ki preprečuje kapljanje
  • z ventilom proti kolikam
€ 8,99

Dostava do 5. oktober

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 vreč.

  • 400 mg magnezija na vrečko
  • nasujte neposredno na jezik (brez vode)
  • prijeten okus pomaranče
€ 5,99 (€ 92,58 / kg)

Dostava do 5. oktober

Beauty Baby Sok za dojenje Best Mommy

Beauty Baby Sok za dojenje Best Mommy, 750 ml

  • od nosečnosti naprej
  • z železom, folno kislino in drugimi vitamini
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 2,65 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • izredno nežen do kože
  • varovalne sestavine
  • hipoalergen učinek
€ 12,49 (€ 26,41 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Olje za masažo prsi

Weleda Olje za masažo prsi, 50 ml

  • ogreva prsi
  • s koromačem, sivko in majaronom
  • spodbuja krvni obtok
€ 11,20 € 14,09 (€ 224,00 / l)

Dostava do 5. oktober

Lansinoh Prha za intimne dele

Lansinoh Prha za intimne dele

  • nežen vodni curek
  • enostavna uporaba
  • praktično za na pot
€ 11,59

Dostava do 5. oktober

Novalac Prenatal

Novalac Prenatal, 30 kaps.

  • pomembna hranila
  • s folno kislino in železom
  • z vitaminom C in D3
€ 24,99 (€ 743,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • še posebej za ženske
  • naravni magnezij
  • vitamini B in vitamin K2, D3
€ 23,99 (€ 159,93 / kg)

Dostava do 5. oktober

Weleda Bio čaj za dojenje

Weleda Bio čaj za dojenje, 40 g

  • izvrstna mešanica
  • podpira izdelavo mleka
  • uravnoteži ter harmonizira
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 gum. bomb.

  • za uporabo med nosečnostjo
  • folna kislina, DHA in EPA maščobne kisline
  • osvežujoč okus malinove limonade
€ 21,99 (€ 74,04 / kg)

Dostava do 5. oktober

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition, 60 kaps.

  • koncept 3 v 1
  • z aktivirano folno kislino in biološko razpoložljivim železom
  • aktivirana mikrohranila za optimalno biološko uporabnost
€ 34,99 (€ 744,47 / kg)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 kos.

  • izdelano iz 99 % čiste vode
  • posebej razvito za občutljivo kožo
  • priročno doziranje enega robčka
€ 5,69 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Natracare Robčki za intimno nego

Natracare Robčki za intimno nego, 12 kos.

  • primerni tudi za občutljivo kožo
  • brez alkoholnih dodatkov, ki izsušujejo
  • embalaža iz plastike brez BPA
€ 2,89 (€ 0,24 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio čaj za dojenje

Holle Bio čaj za dojenje, 30 g

  • brez komarčka
  • 20 vrečk po 1,5 g
  • svež okus
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Dostava do 5. oktober

Natural Point Magnesio Supremo FERRO

Natural Point Magnesio Supremo FERRO, 150 g

  • naravni magnezij
  • liposomsko železo
  • prijetno sladek okus
€ 22,42 € 23,99 (€ 149,47 / kg)

Dostava do 5. oktober

Emil – die Flasche® Baby Set

Emil – die Flasche® Baby Set, BIO-​Črte

  • za hranjenje in pitje iz čistega stekla
  • 100% tesnjenje
  • v odličnem darilnem setu
€ 37,42 € 49,99

Dostava do 5. oktober

Purely Nutrition Omega-3 1000 mg

Purely Nutrition Omega-​3 1000 mg, 60 soft-​gel kaps.

  • z vitaminom E
  • mehke kapsule
  • enostavno odmerjanje
€ 12,99 (€ 149,83 / kg)

Dostava do 5. oktober

little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos, 295 ml

  • hipoalergeno
  • zaščitne lastnosti
  • sadna in eksotična dišava
€ 6,79 (€ 23,02 / l)

Dostava do 5. oktober

MAM Easy Start Anti-Colic, 260 ml

MAM MAM Easy Start Anti-​Colic, 260 ml, Labod

  • cucelj SkinSoft
  • možnost sterilizacije v mikrovalovni pečici
  • brez BPA in BPS
€ 8,99

Dostava do 5. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 kaps.

  • 470 mg DHA na dnevno porcijo
  • 130 mg EPA na dnevno porcijo
  • z vitaminom E
€ 28,99 (€ 402,64 / kg)

Dostava do 5. oktober

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals, 60 tab.

  • z aktivnim folatom in nežnim železom
  • brez umetnih dodatkov ali polnil
  • primerno za nosečnost in po njej
€ 21,99 (€ 309,28 / kg)

Dostava do 5. oktober

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA na dnevno porcijo
  • 455 mg DHA na dnevno porcijo
  • z okusom pomaranče
€ 30,99 (€ 206,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Burgerstein ZinkVital 15 mg

Burgerstein ZinkVital 15 mg, 100 tab.

  • proizvedeno brez GSOgenskega inženiringa
  • organski cinkov bisglicinat
  • veganske tablete
€ 22,99 (€ 605,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml

  • za zahteven tip kože
  • krepi prožnost
  • bogata vsebnost antioksidantov
€ 17,19 (€ 36,34 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Nosečniško maslo za telo

Weleda Nosečniško maslo za telo, 150 ml

  • za normalen tip kože
  • preprečuje nastanek strij
  • subtilen cvetlični vonj
€ 16,99 (€ 113,27 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml

  • za vse tipe kože
  • nežna nega
  • hipoalergen
€ 12,19 (€ 25,77 / l)

Dostava do 5. oktober

Lansinoh Blazinice za dojenje

Lansinoh Blazinice za dojenje, 36 kos.

  • diskretna zaščita
  • posebej mehko
  • vsebina: 36 kosov
€ 3,99 (€ 0,11 / kos.)

Dostava do 5. oktober