Izdelki, ki jih imajo sodobni starši najraje

Kozmetika, prehranska dopolnila, dodatki in še veliko več

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

💙 Najbolje prodajani izdelki: 1 - 30 od 50 izdelkov

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30 % hitrejše črpanje
  • nežna toplota + sesalna moč 300 mmHg
  • dvojno zatesnjene silikonske prirobnice
€ 339,99 € 399,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • nežna funkcija gretja
  • nastavljiva moč sesanja in hitrost
  • ergonomska zasnova
€ 209,99 € 299,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Mama Still Smoothie - rdeče sadje in jabolka

HiPP Mama Still Smoothie -​ rdeče sadje in jabolka, 200 ml

  • pijača s sadnim sokom
  • z železom, jodom in cinkom
  • vegansko in brez glutena
€ 1,59 € 1,99 (€ 7,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Negovalno olje za nosečnost

Weleda Negovalno olje za nosečnost, 100 ml

  • ščiti kožo pred izsušitvijo
  • izboljša elastičnost vezivnega tkiva
  • za gladko in svilnato mehko kožo
€ 14,36 € 17,99 (€ 143,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Otroška steklenička Natural Response, od 6 mesecev naprej

Philips Avent Otroška steklenička Natural Response, od 6 mesecev naprej

  • primerno od 6. meseca naprej
  • zasnova, ki preprečuje kapljanje
  • z ventilom proti kolikam
€ 8,99

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 vreč.

  • 400 mg magnezija na vrečko
  • nasujte neposredno na jezik (brez vode)
  • prijeten okus pomaranče
€ 5,99 (€ 92,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beauty Baby Sok za dojenje Best Mommy

Beauty Baby Sok za dojenje Best Mommy, 750 ml

  • od nosečnosti naprej
  • z železom, folno kislino in drugimi vitamini
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 2,65 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • izredno nežen do kože
  • varovalne sestavine
  • hipoalergen učinek
€ 12,49 (€ 26,41 / l)

Dostava do 2. oktober

Lansinoh Prha za intimne dele

Lansinoh Prha za intimne dele

  • nežen vodni curek
  • enostavna uporaba
  • praktično za na pot
€ 11,59

Dostava do 2. oktober

Novalac Prenatal

Novalac Prenatal, 30 kaps.

  • pomembna hranila
  • s folno kislino in železom
  • z vitaminom C in D3
€ 24,99 (€ 743,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • še posebej za ženske
  • naravni magnezij
  • vitamini B in vitamin K2, D3
€ 23,99 (€ 159,93 / kg)

Dostava do 2. oktober

Natracare Vložki Maxi Night Time

Natracare Vložki Maxi Night Time, 10 kos.

  • izjemno vpojni za noč
  • popolnoma brez plastike in primerni za kompostiranje
  • brez parfuma in klora
€ 5,09 (€ 0,51 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Weleda Bio čaj za dojenje

Weleda Bio čaj za dojenje, 40 g

  • izvrstna mešanica
  • podpira izdelavo mleka
  • uravnoteži ter harmonizira
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

Natracare Dnevni vložki Ultra thin

Natracare Dnevni vložki Ultra thin, 22 kos.

  • hrbtna stran iz škroba, ki ščiti pred iztekanjem
  • zanesljiv oprijem brez drsenja
  • praktično posamično pakirani
€ 3,69 (€ 0,17 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 gum. bomb.

  • za uporabo med nosečnostjo
  • folna kislina, DHA in EPA maščobne kisline
  • osvežujoč okus malinove limonade
€ 21,99 (€ 74,04 / kg)

Dostava do 2. oktober

Weleda Osvežilni gel za lahke noge

Weleda Osvežilni gel za lahke noge, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • za sprostitev po naporu
  • poživljajoče in hranljivo
€ 12,99 (€ 64,95 / l)

Dostava do 2. oktober

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition, 60 kaps.

  • koncept 3 v 1
  • z aktivirano folno kislino in biološko razpoložljivim železom
  • aktivirana mikrohranila za optimalno biološko uporabnost
€ 34,99 (€ 744,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 kos.

  • izdelano iz 99 % čiste vode
  • posebej razvito za občutljivo kožo
  • priročno doziranje enega robčka
€ 5,69 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Duchesse Test ovulacije

Duchesse Test ovulacije, 10 kos.

  • 10 kosov na pakiranje
  • rezultat v 3 minutah
  • 99% zanesljivost
€ 14,99 (€ 1,50 / kos.)

Dostava do 2. oktober

MAM Easy Start Anti-Colic, 260 ml

MAM MAM Easy Start Anti-​Colic, 260 ml, Labod

  • cucelj SkinSoft
  • možnost sterilizacije v mikrovalovni pečici
  • brez BPA in BPS
€ 8,99

Dostava do 2. oktober

little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos, 295 ml

  • hipoalergeno
  • zaščitne lastnosti
  • sadna in eksotična dišava
€ 6,79 (€ 23,02 / l)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 kaps.

  • 470 mg DHA na dnevno porcijo
  • 130 mg EPA na dnevno porcijo
  • z vitaminom E
€ 28,99 (€ 402,64 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein ZinkVital 15 mg

Burgerstein ZinkVital 15 mg, 100 tab.

  • proizvedeno brez GSOgenskega inženiringa
  • organski cinkov bisglicinat
  • veganske tablete
€ 22,99 (€ 605,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

Weleda Masažno olje za presredek

Weleda Masažno olje za presredek, 50 ml

  • ciljno zmehča presredek
  • za masažo, ki krepi prekrvavitev
  • izboljša prožnost kožnega tkiva
€ 14,09 (€ 281,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Venadoron®

Weleda Venadoron®, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • svežina in lahkotnost
  • neguje obremenjene noge
€ 26,99 (€ 134,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Vulva Balsam vlažilna krema za intimno nego

bodyotics Vulva Balsam vlažilna krema za intimno nego, 59 ml

  • za vse tipe kože
  • bogata in svilnata formula
  • vlažilni učinek
€ 29,99 (€ 508,31 / l)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Magnesiumvital Direct

Burgerstein Magnesiumvital Direct, 30 kos.

  • podpora med športom
  • lahko prebavljivo
  • okus po robidah
€ 24,99 (€ 0,83 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje

ATTITUDE Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje, 150 ml

  • za zahteven tip kože
  • krepi prožnost
  • krepi in neguje
€ 17,19 (€ 114,60 / l)

Dostava do 2. oktober

little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška, 295 ml

  • čudovita pena
  • ima zaščitni učinek
  • hipoalergeno
€ 6,79 (€ 23,02 / l)

Dostava do 2. oktober

Burt's Bees Mama Bee Soothing Nipple Cream

Burt's Bees Mama Bee Soothing Nipple Cream, 39,60 g

  • intenzivno neguje in ščiti
  • vlaži
  • s kokosovim oljem, ognjičem in vitaminom E
€ 13,49 (€ 340,66 / kg)

Dostava do 2. oktober