Prehranska dopolnila za dojenje

Odkrijte vitamine in hranila, zasnovana za mamice

Prehranska dopolnila, namenjena obdobju dojenja. Formule so oblikovane tako, da se vključijo v raznoliko in uravnoteženo prehrano. Praktična izbira za podporo v vsakdanji rutini novopečenih mamic.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Konsistenca/odmerna oblika
Filter

Prehranska dopolnila: 30 izdelkov

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 vreč.

  • 400 mg magnezija na vrečko
  • nasujte neposredno na jezik (brez vode)
  • prijeten okus pomaranče
€ 5,99 (€ 92,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Novalac Prenatal

Novalac Prenatal, 30 kaps.

  • pomembna hranila
  • s folno kislino in železom
  • z vitaminom C in D3
€ 24,99 (€ 743,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • še posebej za ženske
  • naravni magnezij
  • vitamini B in vitamin K2, D3
€ 23,99 (€ 159,93 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 gum. bomb.

  • za uporabo med nosečnostjo
  • folna kislina, DHA in EPA maščobne kisline
  • osvežujoč okus malinove limonade
€ 21,99 (€ 74,04 / kg)

Dostava do 2. oktober

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition, 60 kaps.

  • koncept 3 v 1
  • z aktivirano folno kislino in biološko razpoložljivim železom
  • aktivirana mikrohranila za optimalno biološko uporabnost
€ 34,99 (€ 744,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Natural Point Magnesio Supremo FERRO

Natural Point Magnesio Supremo FERRO, 150 g

  • naravni magnezij
  • liposomsko železo
  • prijetno sladek okus
€ 22,42 € 23,99 (€ 149,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

Purely Nutrition Omega-3 1000 mg

Purely Nutrition Omega-​3 1000 mg, 60 soft-​gel kaps.

  • z vitaminom E
  • mehke kapsule
  • enostavno odmerjanje
€ 12,99 (€ 149,83 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 kaps.

  • 470 mg DHA na dnevno porcijo
  • 130 mg EPA na dnevno porcijo
  • z vitaminom E
€ 28,99 (€ 402,64 / kg)

Dostava do 2. oktober

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals, 60 tab.

  • z aktivnim folatom in nežnim železom
  • brez umetnih dodatkov ali polnil
  • primerno za nosečnost in po njej
€ 21,99 (€ 309,28 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA na dnevno porcijo
  • 455 mg DHA na dnevno porcijo
  • z okusom pomaranče
€ 30,99 (€ 206,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein ZinkVital 15 mg

Burgerstein ZinkVital 15 mg, 100 tab.

  • proizvedeno brez GSOgenskega inženiringa
  • organski cinkov bisglicinat
  • veganske tablete
€ 22,99 (€ 605,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Magnesiumvital Direct

Burgerstein Magnesiumvital Direct, 30 kos.

  • podpora med športom
  • lahko prebavljivo
  • okus po robidah
€ 24,99 (€ 0,83 / kos.)

Dostava do 2. oktober

get your wellbeing by BIOGENA Mama & Baby Multi Edition

get your wellbeing by BIOGENA Mama & Baby Multi Edition, 94 g (90 kaps.)

  • multivitamini + omega-3 iz alg
  • 100% vegansko
  • brez glutena in laktoze
€ 35,99 (€ 382,87 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Pregnancy & Nursing

Burgerstein Pregnancy & Nursing, 60 tab.

  • dragocena hranila
  • za mamo in otroka
  • brez umetnih dodatkov
€ 24,99 (€ 217,30 / kg)

Dostava do 2. oktober

Pure Encapsulations® Formula za nosečnost

Pure Encapsulations® Formula za nosečnost, 60 kaps.

  • optimalno usklajen recept
  • z magnezijem, železom, selenom, jodom in cinkom
  • z BCAA
€ 39,49 (€ 658,17 / kg)

Dostava do 9. oktober

Humana Piùlatte

Humana Piùlatte, 77 g

  • za doječe matere
  • vitamini in rastlinske sestavine
  • Lacta-Plus kompleks
€ 24,99 (€ 324,55 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Granule lecitina

Burgerstein Granule lecitina, 400 g

  • 100 % sončnični lecitin
  • brez GSO in holesterola
  • brez okusa
€ 49,99 (€ 124,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Iron Plus

Burgerstein Iron Plus, 150 kaps.

  • za boljšo absorpcijo železa
  • oskrba celic s kisikom
  • za proizvodnjo energije
€ 33,99 (€ 333,24 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein L-carnitine 600 mg

Burgerstein L-​carnitine 600 mg, 100 tab.

  • čist, visokokakovosten karnitin
  • za športnike, nosečnice in doječe matere
  • enostavno odmerjanje
€ 72,49 (€ 540,97 / kg)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Medex Železo, vitamin C + folna kislina sirup

Medex Železo, vitamin C + folna kislina sirup, 150 ml

  • okusen sirup
  • idealno tudi za športnike in otroke
  • z 74% meda
€ 15,99 (€ 106,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Dolomit

Burgerstein Dolomit, 240 tab.

  • na dnevni odmerek:
  • 600 mg kalcija
  • 300 mg magnezija
€ 35,99 (€ 211,71 / kg)

Dostava do 2. oktober

Veganboost Gumijasti bonboni z vitamini za mamice

Veganboost Gumijasti bonboni z vitamini za mamice, limona (60 gum. bomb.)

  • z veliko vitamini
  • z biotinom in folno kislino
  • brez hormonov
€ 29,99 (€ 166,61 / kg)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Folna kislina

FutuNatura Folna kislina, 30 kaps.

  • Razmerja vitamina B2, B6 in B12
  • Želatinska kapsula
  • Za dnevno uporabo
€ 7,99 (€ 332,92 / kg)

Dostava do 2. oktober

Magnezij 165 mg

Magnezij 165 mg, 90 gum. bomb.

  • 2 vrsti magnezija
  • okus citrusov
  • brez glutena
€ 19,99 (€ 44,42 / kg)

Dostava do 28. oktober

Folna kislina, 400 μg

Folna kislina, 400 μg, 400 tab.

  • vegetarijansko
  • brez umetnih barvil
  • enostavno odmerjanje
€ 16,99 (€ 121,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein ZinkVital 30 mg

Burgerstein ZinkVital 30 mg, 100 tab.

  • raznolik element v sledovih
  • enostavno uživanje
  • vegetarijanske tablete
€ 30,99 (€ 352,16 / kg)

Dostava do 15. oktober

Pure Encapsulations® B12 Folate Melt

Pure Encapsulations® B12 Folate Melt, 90 tabl. liz.

  • Aktiviran vitamin B12 z metafolinom®
  • B12 kot metilkobalamin
  • Folna kislina kot kalcijev L-metilfolat iz Metafolin®
€ 34,99 (€ 1.345,77 / kg)

Dostava do 9. oktober

Hair, Skin & Nails with Biotin and Collagen

Hair, Skin & Nails with Biotin and Collagen, 120 gum. bomb.

  • alternativa kapsulam in tabletam
  • okus citrusov
  • brez glutena
€ 19,99 (€ 66,63 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Magnesiumvital

Burgerstein Magnesiumvital, 90 tab.

  • 150 mg magnezija na tableto
  • enostavna uporaba
  • za športnike in nosečnice
€ 31,99 (€ 189,29 / kg)

Dostava do 2. oktober

Pure Encapsulations® Folati 400

Pure Encapsulations® Folati 400, 90 kapsul

  • folna kislina iz biološko aktivnega folata
  • ob povečani potrebi ali želji nosečnosti
  • učinkovit
€ 31,49 (€ 1.749,44 / kg)

Dostava do 9. oktober