Alete bewusst Bio hrustljava ploščica - banana, jagoda, mleko, 25 g

Okusen organski prigrizek

€ 0,77 € 0,89 -13%

(€ 30,80 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 25 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • od 3. leta starosti
  • brez palmovega olja
  • s koruznimi kosmiči

Pogosto naročeno skupaj z Alete bewusst Bio Obsties - jagode in banana z jogurtom, 20 g

Alete bewusst Bio hrustljava ploščica - banana, jagoda, mleko, 25 g € 0,77 (€ 30,80 / kg)
Alete bewusst Bio Obsties - jagode in banana z jogurtom, 20 g € 2,70 (€ 135,00 / kg)
Skupna cena: € 3,47
Opis

Ta hrustljava ploščica Alete je okusen prigrizek za otroke, stare 3 leta in več. V vsakem grižljaju se banane in jagode mešajo s finim mlekom in hrustljavimi koruznimi kosmiči – za edinstveno izkušnjo okusa!

Ploščice so brez palmovega olja, ojačevalcev okusa, umetnih arom in dodanega sladkorja, namesto tega ponujajo naravno sladkobo sadja.

Zahvaljujoč priročnemu formatu so popolne za malico na poti, bodisi v vrtcu, igranju v parku ali na potovanju!

Št. izd.: XPI-HMA-70634
Vsebina: 25 g
EAN: 4251099706342
Št.-Proizvajalca: 70634
Blagovna znamka: Alete bewusst
Priporočena starost od (otroška hrana): od 3 let
Za koga?: malčki
Značilnosti izdelka: brez barvil, brez GSO, brez ojačevalcev okusa, brez konzervansov, brez umetnih arom, brez palmovega olja
Certifikati in pečati odobritve: Bio Siegel, ekološki znak EU / izven EU
Navodila za shranjevanje: hraniti na hladnem in suhem
Sestavine

23 % Posušene banane[1], 22 % Koncentrat jabolčnega soka[1], 13 % Ovseni kosmiči[1], koncentriran grozdni sok[1], 8 % Posneto mleko v prahu[1], 6 % koruzni kosmiči iz koruze[1], sončnično olje[1], 5 % koncentrat jagodnega soka[1], Škrob[1], oblate[1] (Škrob[1], sončnično olje[1])

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na porcijo (25 g)
energijska vrednost 1541 / 368 kj / kcal 385 / 92 kj / kcal
maščobe 6,5 g 1,6 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,7 g 0,2 g
ogljikovi hidrati 69,5 g 17,4 g
  od tega sladkor 42,1 g 10,5 g
vlaknine 3,2 g 0,8 g
beljakovine 5,7 g 1,4 g
Sol 0,11 g 0,03 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Humana Vertriebs GmbH, Flughafenallee 17, 28199 , Bremen, Nemčija, www.humana.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alete bewusst Bio hrustljava ploščica - banana, jagoda, mleko

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder