Essentiq - nežna kozmetika

Obogateno z naravnimi sestavinami, kot sta aloe vera in oves

Essentiq ponuja nežne, veganske izdelke za nego dojenčkov, stare 1 leto in več, ki negujejo in podpirajo občutljivo kožo z naravnimi sestavinami, kot sta aloe vera in oves.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve
Filter

Essentiq: 4 izdelki

2v1 gel in šampon za prhanje za otroke s papajo in aloe vero

Essentiq 2v1 gel in šampon za prhanje za otroke s papajo in aloe vero, 250 ml

  • ne izsuši kože
  • nežna nega
  • za otroke od enega leta starosti
€ 11,39 (€ 45,56 / l)

Dostava do 5. oktober

2in1 gel za prhanje in šampon za otroke z aloe vero in ovsom

Essentiq 2in1 gel za prhanje in šampon za otroke z aloe vero in ovsom, 250 ml

  • optimalno za občutljivo kožo
  • nahrani
  • navlaži
€ 10,77 € 11,39 (€ 43,08 / l)

Dostava do 5. oktober

Essentiq Losjon z aloe vero in ovsom za otroke

Essentiq Losjon z aloe vero in ovsom za otroke, 250 ml

  • podari vlago
  • nežno neguje
  • se hitro vpije
€ 12,89 (€ 51,56 / l)

Dostava do 5. oktober

Krema za obraz z aloe vero in vanilijo za otroke

Essentiq Krema za obraz z aloe vero in vanilijo za otroke, 50 ml

  • nahrani kožo
  • z vitaminom E
  • bogata z rastlinskimi olji
€ 14,69 (€ 293,80 / l)

Dostava do 5. oktober