farfalla - naravni izdelki in kozmetika za mamice in otroke

Veganska formula, dermatološko testirano in s certifikatom NaTrue

Znamka farfalla ponuja visokokakovostne izdelke za nego telesa nosečnic, mamic in dojenčkov. Zahvaljujoč kombinaciji ekoloških rastlinskih in eteričnih olj zagotavlja nežno in varno izkušnjo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve
Filter

farfalla: 11 izdelkov

farfalla Wheat Protein Sensitive šampon

farfalla Wheat Protein Sensitive šampon, 200 ml

  • za normalne lase
  • tudi za občutljivo lasišče
  • za uravnoteženje in vlaženje
€ 13,99 (€ 69,95 / l)

Dostava do 5. oktober

farfalla Wheat Protein Leave-in Conditioner Spray

farfalla Wheat Protein Leave-​in Conditioner Spray, 100 ml

  • za normalne lase
  • tudi za občutljivo lasišče
  • za mehkobo in sijaj
€ 16,99 (€ 169,90 / l)

Dostava do 5. oktober

farfalla Varovalno mazilo za kožo SOS

farfalla Varovalno mazilo za kožo SOS, 30 ml

  • za grobo in zahtevno kožo
  • vlaži in regenerira
  • pomirja
€ 12,99 (€ 433,00 / l)

Dostava do 5. oktober

farfalla Baby nežna čistilna krema Rose

farfalla Baby nežna čistilna krema Rose, 145 ml

  • za občutljiv tip kože
  • pomirja
  • nežen vonj
€ 15,99 (€ 110,28 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby pomirjajoč balzam za predel plenic s kamilico

farfalla Baby pomirjajoč balzam za predel plenic s kamilico, 50 ml

  • pomirja in neguje
  • intenzivno vlaži
  • zanesljiva zaščita kože
€ 9,99 (€ 199,80 / l)

Dostava do 5. oktober

farfalla Bio negovalno olje iz semen marelic

farfalla Bio negovalno olje iz semen marelic, 75 ml

  • za suh in občutljiv tip kože
  • tudi za občutljivo kožo dojenčkov in otrok
  • podpira shranjevanje vlažnosti
€ 14,99 (€ 199,87 / l)

Dostava do 5. oktober

farfalla Bio negovalno olje ognjič

farfalla Bio negovalno olje ognjič, 75 ml

  • za občutljivo kožo dojenčkov in otrok
  • varuje in pomirja
  • pomiri razdražene in suhe predele kože
€ 15,99 (€ 213,20 / l)

Dostava do 5. oktober

farfalla Bio negovalno olje kokos

farfalla Bio negovalno olje kokos, 75 ml

  • za suh, iritiran in razdražen tip kože
  • za celotno družino
  • za mehkejšo kožo
€ 12,99 (€ 173,20 / l)

Dostava do 5. oktober

farfalla Bio mandljevo negovalno olje

farfalla Bio mandljevo negovalno olje, 75 ml

  • za suh tip kože
  • tudi za občutljivo kožo dojenčkov in majhnih otrok
  • navlaži
€ 13,99 (€ 186,53 / l)

Dostava do 5. oktober

BABY pomirjajoče olje za trebušček, komarček in kamilica

farfalla BABY pomirjajoče olje za trebušček, komarček in kamilica, 30 ml

  • za vse tipe kože
  • sprošča in pomirja
  • nežna formula
€ 13,99 (€ 466,33 / l)

Dostava do 5. oktober

BABY, nežna negovalna krema za obraz in telo, vrtnica

farfalla BABY, nežna negovalna krema za obraz in telo, vrtnica, 100 ml

  • za vse tipe kože
  • vlaži
  • izredno nežno
€ 16,99 (€ 169,90 / l)

Dostava do 5. oktober