HiPP - okusni prigrizki za otroke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Prigrizki: 7 izdelkov

HiPP Bio riževi vaflji

HiPP Bio riževi vaflji, Borovnica (30 g)

  • od 8. meseca
  • sadni okus
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio muesli ploščica - oves-jabolko-breskev

HiPP Bio muesli ploščica -​ oves-​jabolko-​breskev, 20 g

  • za otroke od 1 leta dalje
  • brez aditivov
  • sadni prigrizek
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio prigrizek - najljubše zvezde

HiPP Bio prigrizek -​ najljubše zvezde, 30 g

  • od 1. leta starosti
  • sladkost iz sadja in zelenjave
  • hrustljav sadni prigrizek
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio prosene palčke

HiPP Bio prosene palčke, 30 g

  • od 8. meseca
  • zračna struktura
  • brez dodanih arom
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio prigrizek - sadne zvezde

HiPP Bio prigrizek -​ sadne zvezde, 30 g

  • od 1. leta starosti
  • brez dodanega sladkorja
  • idealno za malico
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio žitni dinozavri

HiPP Bio žitni dinozavri, 30 g

  • od 1. leta dalje
  • sladkost iz sadja
  • sadni okus
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio pirini in ovseni obročki

HiPP Bio pirini in ovseni obročki, 30 g

  • od 8. meseca
  • prijeten okus
  • enostavna oblika
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Dostava do 2. oktober