HiPP - začetne in nadaljevalne formule

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Začetne in nadaljevalne formule: 14 izdelkov

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT – specialna prehrana

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT – specialna prehrana, 600 g

  • od rojstva
  • zmanjšana vsebnost laktoze
  • nizka vsebnost alergenov in bogato s hranili
€ 17,19 (€ 28,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE, 600 g

  • začetna formula
  • z mlečnokislinskimi kulturami
  • vsebuje laktozo in DHA
€ 16,59 (€ 27,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 1

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 1, 600 g

  • od rojstva
  • nežno razcepljene beljakovine
  • naravne mlečnokislinske kulture
€ 16,89 (€ 28,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2

HiPP Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2, 600 g

  • od 7. meseca starosti
  • primerno za kateri koli čas dneva
  • z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami
€ 16,79 (€ 27,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® - PRE HA

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® -​ PRE HA, 600 g

  • primerno od rojstva
  • kot edina hrana ali dopolnilo
  • z naravnimi mlečnokislinskimi kulturami
€ 17,89 (€ 29,82 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+, 600 g

  • od 1. leta dalje
  • naravne mlečnokislinske kulture
  • z vitaminom D in kalcijem
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka – posebna prehrana proti refluksu

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka – posebna prehrana proti refluksu, 600 g

  • od rojstva
  • naravne kulture mlečne kisline
  • za posebne prehranske potrebe
€ 16,29 (€ 27,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1, 600 g

  • od rojstva
  • kremasto zahvaljujoč bio škrobu
  • dobra sitost
€ 16,79 (€ 27,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 3

HiPP Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 3, 600 g

  • od 10. meseca starosti
  • primerno za kateri koli čas dneva
  • GOS & Metafolin®
€ 19,69 (€ 32,82 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2

HiPP Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2, 400 g

  • po 6. mesecu
  • začetek z dopolnilno hrano
  • vsebuje dragocene hranilne snovi
€ 18,69 (€ 46,73 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • vsebuje DHA in vlaknine
  • enostavno za pripravo
€ 18,69 (€ 46,73 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2+

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2+, 600 g

  • od 2 let
  • 24 obrokov (po 150 ml)
  • okusno hladno in toplo
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2 - brez škroba

HiPP Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2 -​ brez škroba, 600 g

  • po 6. mesecu
  • enostavno pitna konsistenca
  • po dojenju
€ 16,79 (€ 27,98 / kg)

Dostava do 13. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 2

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 2, 600 g

  • od 7. meseca življenja
  • močno razcepljene beljakovine
  • naravne mlečnokislinske kulture
€ 18,99 (€ 31,65 / kg)

Dostava do 2. oktober