HiPP - otroška hrana, pripravljena za uporabo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Otroška hrana v kozarcih: 1 - 30 od 42 izdelkov

Bio kaša v kozarcu za dojenčke, čisto ekološko korenje

HiPP Bio kaša v kozarcu za dojenčke, čisto ekološko korenje, 125 g

  • Od 5. meseca
  • Blago in sladko
  • Brez dodane soli ali sladkorja
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška hrana - govedina

HiPP Bio otroška hrana -​ govedina, 125 g

  • od 5. meseca
  • brez dodane soli
  • brez arom
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška hrana - piščančje meso

HiPP Bio otroška hrana -​ piščančje meso, 125 g

  • od 5. meseca
  • lahko se kombinira na več načinov
  • brez dodane soli
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška hrana - slive in hruške

HiPP Bio otroška hrana -​ slive in hruške, 160 g

  • od 5. meseca
  • veganski recept
  • naravno brez glutena
€ 1,99 (€ 12,44 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana v kozarcu za dobro jutro, jagode in jabolka z jogurtom in musliji

HiPP Bio otroška hrana v kozarcu za dobro jutro, jagode in jabolka z jogurtom in musliji, 160 g

  • Od 10. meseca
  • Idealno za zajtrk ali prigrizek
  • Nesladkano
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška kaša za zajtrk - oves, banana in borovnica

HiPP Bio otroška kaša za zajtrk -​ oves, banana in borovnica, 160 g

  • od 10. meseca
  • brez arom in konzervansov
  • okusno toplo in hladno
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio sadje in žita - jabolko & banana z baby piškotom

HiPP Bio sadje in žita -​ jabolko & banana z baby piškotom, 250 g

  • od 5. meseca
  • idealno za začetek dopolnilnega hranjenja
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,89 (€ 7,56 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio kaša za dojenčke v kozarcu, korenje s krompirjem

HiPP Bio kaša za dojenčke v kozarcu, korenje s krompirjem, 190 g

  • Od 5. meseca
  • Brez soli in glutena
  • Strogo nadzorovane sestavine
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - "Dobro jutro", sadje z jogurtom in muesliji

HiPP Bio otroška hrana -​ "Dobro jutro", sadje z jogurtom in muesliji, 160 g

  • od 10. meseca
  • brez barvil
  • z vitaminom B1
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška sadna kaša - hruška Williams Christ

HiPP Bio otroška sadna kaša -​ hruška Williams Christ, 125 g

  • od 5. meseca
  • 100% bio sadna kaša
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,19 (€ 9,52 / kg)

Dostava do 5. oktober

Otroška hrana za lahko noč - čista ovsena kaša

HiPP Otroška hrana za lahko noč -​ čista ovsena kaša, 190 g

  • od 5. meseca
  • z mlekom
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio hrana v kozarcu za dojenčke, 7-zrnata kaša za lahko noč

HiPP Bio hrana v kozarcu za dojenčke, 7-​zrnata kaša za lahko noč, 190 g

  • Od 6. meseca
  • Z bio polnovrednimi žitaricami
  • Okusno toplo in hladno
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - krompir in zelenjava z bio govedino

HiPP Bio otroška hrana -​ krompir in zelenjava z bio govedino, 220 g

  • od 8. meseca
  • brez glutena
  • brez arom in barvil
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška sadna kaša

HiPP Bio otroška sadna kaša, 190 g

  • od 5. meseca
  • 100% čisto ekološko sadje
  • brez dodanega sladkorja ali soli
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška sadna kaša - bio jabolko

HiPP Bio otroška sadna kaša -​ bio jabolko, 125 g

  • od 5. meseca
  • brez konzervansov
  • brez glutena in brez dodanega sladkorja
€ 1,19 (€ 9,52 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - "Dobro jutro", jagodičevje z jabolkom, jogurt in musli

HiPP Bio otroška hrana -​ "Dobro jutro", jagodičevje z jabolkom, jogurt in musli, 160 g

  • od 10. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • brez barvil in arom
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška hrana - buča s krompirjem

HiPP Bio otroška hrana -​ buča s krompirjem, 190 g

  • od 5. meseca
  • brez dodane soli
  • kremasta, fina konsistenca
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio sadje v lončku - banane in jabolka

HiPP Bio sadje v lončku -​ banane in jabolka, 400 g

  • od 5. meseca
  • idealno za malico
  • brez dodanega sladkorja
€ 2,79 (€ 6,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio sadna kaša za dojenčke v kozarcu

HiPP Bio sadna kaša za dojenčke v kozarcu, Marelice v jabolku (190 g)

  • Od 5. meseca
  • 100% čisto ekološko sadje
  • Brez dodanega sladkorja ali soli
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - jagode, maline in jabolka

HiPP Bio otroška hrana -​ jagode, maline in jabolka, 160 g

  • od 5. meseca starosti
  • 0 % dodanega sladkorja
  • vegansko
€ 1,89 (€ 11,81 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška hrana - mešana zelenjava

HiPP Bio otroška hrana -​ mešana zelenjava, 190 g

  • od 5. meseca
  • z blago zelenjavo
  • kremni pire
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - riž s korenjem in bio puranom

HiPP Bio otroška hrana -​ riž s korenjem in bio puranom, 220 g

  • od 8. meseca
  • z majhnimi koščki
  • brez konzervansov
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška hrana - Spaghetti Bolognese

HiPP Bio otroška hrana -​ Spaghetti Bolognese, 220 g

  • od 8. meseca
  • s finimi koščki
  • brez dodane soli
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio sadni duo - breskev & marelica s quark kremo

HiPP Bio sadni duo -​ breskev & marelica s quark kremo, 160 g

  • od 10. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • brez glutena
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška hrana - borovnice in jabolka

HiPP Bio otroška hrana -​ borovnice in jabolka, 160 g

  • od 5. meseca
  • veganski recept
  • naravno brez glutena
€ 1,89 (€ 11,81 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška sadna kaša - jabolko, breskev in banana

HiPP Bio otroška sadna kaša -​ jabolko, breskev in banana, 190 g

  • od 5. meseca
  • 100% bio sadna kaša
  • brez arom ali dodanega sladkorja
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio sadje in žitarice - Fina sadna kaša s polnozrnatimi žitaricami

HiPP Bio sadje in žitarice -​ Fina sadna kaša s polnozrnatimi žitaricami, 190 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • idealno kot prigrizek med obroki
€ 1,89 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana v kozarcu - Pasta Bambini - zelenjavna lazanja

HiPP Bio otroška hrana v kozarcu -​ Pasta Bambini -​ zelenjavna lazanja, 220 g

  • Od 10. meseca
  • Majhni koščki
  • S testeninami iz zdroba iz trde pšenice
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio otroška hrana - mango, jagode in jabolka s polnozrnatimi žitaricami

HiPP Bio otroška hrana -​ mango, jagode in jabolka s polnozrnatimi žitaricami, 160 g

  • od 6. meseca starosti
  • brez dodanega sladkorja
  • intenzivno saden okus
€ 1,89 (€ 11,81 / kg)

Dostava do 5. oktober

HiPP Bio otroška hrana - malina in jabolko

HiPP Bio otroška hrana -​ malina in jabolko, 160 g

  • od 5. meseca
  • nežno obdelano
  • intenzivno sadno
€ 1,89 (€ 11,81 / kg)

Dostava do 5. oktober