Naši najbolje prodajani izdelki

Odkrijte najbolj priljubljene izdelke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Licencirani liki in igre Jezik Highlights
Filter

Najbolje prodajani izdelki: 1 - 30 od 36 izdelkov

Modu 3-in-1 Baby Walker

Modu 3-​in-​1 Baby Walker, Deep Blue / Sky Blue

  • od 0,5 leta naprej
  • nosilnost do 50 kg
  • velikost: 48 x 27 x 44 cm
€ 99,39 € 139,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

eufy Bottle Washer S1 Pro

eufy Bottle Washer S1 Pro

  • 3D HydroBlast čiščenje vse strani
  • 100 °C sterilizacija s paro
  • 360° kroženje zraka za hitro sušenje
€ 319,99 € 399,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2, 750 g

  • od 7. meseca
  • z GOS, ARA & DHA
  • vitamin C
€ 11,56 € 14,49 (€ 15,41 / kg)

Dostava do 2. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • nežna funkcija gretja
  • nastavljiva moč sesanja in hitrost
  • ergonomska zasnova
€ 209,99 € 299,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Holle Voda za dojenčke

Holle Voda za dojenčke, 500 ml

  • primerno od rojstva
  • pripravljeno za uporabo, brez prekuhavanja
  • uravnotežena vsebnost mineralov in nizka vsebnost natrija
€ 1,09 (€ 2,18 / l)

Dostava do 2. oktober

Modu Curiosity Set

Modu Curiosity Set, Deep Blue / Sky Blue

  • 14 delov
  • nosilnost do 50 kg
  • od 0 do 6 let
€ 149,99

Brezplačna dostava do 19. oktober

Začetna formula za dojenčke pri alergiji na kravje mlečne beljakovine Allernova AR

Novalac Začetna formula za dojenčke pri alergiji na kravje mlečne beljakovine Allernova AR, 400 g

  • 0 - 36 mesecev
  • z veliko vitamini
  • recept brez laktoze
€ 18,84 € 23,99 (€ 47,10 / kg)

Dostava do 2. oktober

tonies Creative Tonie - Čarovnik

tonies Creative Tonie -​ Čarovnik

  • posebno darilo
  • idealno za ustvarjalne glave
  • čas predvajanja: cca 90 minut
€ 12,99

Dostava do 2. oktober

smarTrike STR7 Kelly Anna

smarTrike STR7 Kelly Anna, Imagine

  • edinstven dizajn Kelly Anna
  • za 180° vrtljiv sedež za stik z očmi
  • kompaktno zlaganje za vsako potovanje
€ 129,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo, 90 ml

  • od rojstva
  • z DHA
  • enostavno za pripravo
€ 1,69 (€ 18,78 / l)

Dostava do 2. oktober

Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, taupe

Nattou Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, taupe

  • standardna velikost 70 × 50 cm
  • dvignjen rob
  • vodoodbojna površina
€ 69,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE, 600 g

  • začetna formula
  • z mlečnokislinskimi kulturami
  • vsebuje laktozo in DHA
€ 16,59 (€ 27,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z ekološkim kozjim mlekom iz Allgäua
  • vsebuje samo laktozo kot glavni ogljikov hidrat
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Stapelstein Rainbow Classic Bundle 6+1

Stapelstein Rainbow Classic Bundle 6+1, Classic Edition

  • za zabavne gibalne dogodivščine
  • spodbuja ustvarjalno igro
  • varno in zelo odporno
€ 214,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Stapelstein Single

Stapelstein Single, light violet

  • za različne vaje
  • za zunanjo in notranjo uporabo
  • od treh let
€ 34,99

Dostava do 2. oktober

Stapelstein Rainbow Pastel Bundle 6+1

Stapelstein Rainbow Pastel Bundle 6+1

  • spodbuja ustvarjalno igro
  • popolno za male raziskovalce
  • težka in robustna
€ 214,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Stapelstein Rainbow Classic 6

Stapelstein Rainbow Classic 6, Basic Edition

  • izdelano iz trpežnega polipropilena
  • v različnih primarnih in sekundarnih barvah
  • velikost (ØxV): približno 27,5 x 12 cm
€ 178,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode, 26 kos.

  • brez umetnih dišav
  • brez fosfatov
  • biološko razgradljivo
€ 10,49 (€ 0,40 / kos.)

Dostava do 2. oktober

smarTrike STR™7

smarTrike STR™7, črna

  • sedež je mogoče obrniti za stik z očmi
  • vključuje nastavljiv ležeči položaj
  • kompaktno zlaganje za vsako potovanje
€ 129,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Modu Tiny Ride

Modu Tiny Ride, Deep Blue / Sky Blue

  • nosilnost do 50 kg
  • od 1. leta naprej
  • spodbuja aktivno učenje
€ 89,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE, 800 g

  • od rojstva
  • hranite po potrebi
  • v primeru družinskih alergij
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Dostava do 2. oktober

alviana Naturkosmetik Baby vlažilni robčki za občutljivo kožo

alviana Naturkosmetik Baby vlažilni robčki za občutljivo kožo, 48 kos.

  • za občutljivo otroško kožo
  • z rastlinskimi pralnimi snovmi
  • narejeno iz celuloznih vlaken, ki jih je mogoče kompostirati
€ 3,19 (€ 0,07 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Modu Baby Activity Set

Modu Baby Activity Set, Deep Blue / Sky Blue

  • nosilnost do 50 kg
  • od 0 let naprej
  • velikost: 55 x 40 x 10 cm
€ 99,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Začetni komplet Toniebox 2 "Starter Set - Rot Play Set Paw Patrol Chase" (V NEMŠČINI)

tonies Začetni komplet Toniebox 2 "Starter Set -​ Rot Play Set Paw Patrol Chase" (V NEMŠČINI)

  • od 3. leta dalje
  • zabava ob poslušanju in igri
  • življenjska doba baterije pribl. 10 ur
€ 189,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, 600 g

  • od rojstva
  • z ekološkim mlekom iz regije Allgäu
  • dokazane bakterije Probifido®
€ 11,16 € 13,99 (€ 18,60 / kg)

Dostava do 19. oktober

Modu Dreamer Set

Modu Dreamer Set, Deep Blue / Sky Blue

  • starost: od 0 do 6 let
  • velikost: 70 × 40 × 20 cm
  • najv. 50 kg
€ 289,99

Brezplačna dostava do 8. oktober

Membantu Stojalo za zibelko

Membantu Stojalo za zibelko, Bela

  • stabilno in kakovostno stojalo
  • sistem Easy-Click brez uporabe orodja
  • nedrseče nogice, ki pomagajo zaščititi tla
€ 129,99

Brezplačna dostava do 8. oktober

tonies Creative Tonie - Vila

tonies Creative Tonie -​ Vila

  • individualno predvajanje
  • z brezplačnim Toniecloud računom
  • čas predvajanja: 90 minut
€ 12,99

Razprodano

Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, zelena

Nattou Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, zelena

  • standardna velikost 70 × 50 cm
  • vodoodbojna površina
  • ergonomska oblika
€ 69,99

Brezplačna dostava do 8. oktober

Pop-up igralni šotor in bazen z žogicami Dots s 50 žogicami Dreamy Flowers

bieco Pop-​up igralni šotor in bazen z žogicami Dots s 50 žogicami Dreamy Flowers

  • upogljiva kovina za stabilnost
  • trpežen poliester
  • vhodna vrata je mogoče pritrditi z vrvicami
€ 49,99

Dostava do 19. oktober