Bebivita - hrana za novorojenčke in otroke

Več kot 30 let izkušenj in izbrane sestavine za vašega dojenčka

Bebivita dojenčku ponuja okusne jedi, pripravljene iz naravnih sestavin, skrbno izbranih za male gurmane. Zaupajte več kot 30 letom izkušenj v panogi in izberite le najboljše za svojega dojenčka!

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Bebivita: 26 izdelkov

Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja

Bebivita Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja, 500 g

  • od 5. meseca
  • z minerali in vitamini
  • s piškoti iz Nemčije
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Mlečna kaša s piškoti

Bebivita Mlečna kaša s piškoti, 500 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • z minerali in vitamini
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Mlečna kaša s kakavom

Bebivita Mlečna kaša s kakavom, 500 g

  • od 8. meseca
  • z minerali in vitamini
  • blag okus
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Večerna kaša - mlečni riž z jabolkom

Bebivita Večerna kaša -​ mlečni riž z jabolkom, 500 g

  • od 5. meseca
  • brez glutena in dodanega sladkorja
  • vsebuje dragocene vitamine in minerale
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška kaša - pasijonka, jabolko in breskev

Bebivita Bio otroška kaša -​ pasijonka, jabolko in breskev, 250 g

  • od 6. meseca
  • sadnega in sladkega okusa
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre

Bebivita Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre, 500 g

  • od rojstva
  • z laktozo in DHA
  • tudi kot dopolnilno dojenje
€ 8,89 (€ 17,78 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Bio otroška kaša

Bebivita Bio otroška kaša, 190 g

  • od 6. meseca dalje
  • okusna tudi hladna
  • sladkega okusa po banani
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška večerna zdrobova kaša - banana in jabolko

Bebivita Bio otroška večerna zdrobova kaša -​ banana in jabolko, 190 g

  • od 5. meseca
  • nežni pšenični zdrob
  • fino pretlačeno
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Sadna ploščica

Bebivita Sadna ploščica, jabolko-​banana (25 g)

  • od 12. meseca
  • sladkost iz sadja
  • brez dodanih arom
€ 0,79 (€ 31,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška večerna zdrobova kaša - vanilija

Bebivita Bio otroška večerna zdrobova kaša -​ vanilija, 190 g

  • od 5. meseca
  • nežni pšenični zdrob
  • fino pretlačeno
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Riževi vaflji z malinovim jogurtom

Bebivita Riževi vaflji z malinovim jogurtom, 30 g

  • od 8. meseca
  • brez glutena
  • z vitaminom B1
€ 1,29 (€ 43,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - muesli za zajtrk - malina & jabolko

Bebivita Bio otroška hrana -​ muesli za zajtrk -​ malina & jabolko, 160 g

  • od 10. meseca starosti
  • jogurt s sadjem in polnozrnatimi žitaricami
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 9,94 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - večerna kaša, banana in kakav

Bebivita Bio otroška hrana -​ večerna kaša, banana in kakav, Banana-​kakav (190 g)

  • od 6. meseca
  • fino pasirana
  • okusna kot topel in hladen obrok
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3

Bebivita Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3, 500 g

  • od 10. meseca
  • ni nadomestek za materino mleko
  • dopolnilno hranjenje k dopolnilnemu hranjenju
€ 8,69 (€ 17,38 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - prepečenec z jabolkom in banano

Bebivita Bio otroška hrana -​ prepečenec z jabolkom in banano, 250 g

  • od 5. meseca
  • z bio jabolki
  • z vitaminom C
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 1+

Bebivita Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 1+, 500 g

  • za otroke stare 1 leto in več
  • postrezite ob obroku ali med obroki
  • za pitje iz skodelice
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Dopolnilna hrana, mlečni zdrob

Bebivita Dopolnilna hrana, mlečni zdrob, 500 g

  • Od 6. meseca
  • Brez dodanega sladkorja
  • Za približno 10 obrokov
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 2+

Bebivita Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 2+, 500 g

  • za otroke stare 2 leti in več
  • za pitje iz skodelice med obroki
  • ali kot del glavnega obroka
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Formula 2, nadaljevalno mleko

Bebivita Formula 2, nadaljevalno mleko, 500 g

  • po dopolnjenem šestem mesecu
  • ni nadomestek za materino mleko
  • nasitna in starosti primerna prehrana
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 13. oktober

Bio otroška hrana - jabolko-jagoda-malina

Bebivita Bio otroška hrana -​ jabolko-​jagoda-​malina, 250 g

  • od 5. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • čudovito sadno
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Bio otroška hrana - mango-jabolko

Bebivita Bio otroška hrana -​ mango-​jabolko, 250 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • sveže in sadno
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Bio otroška hrana - muesli s sadjem

Bebivita Bio otroška hrana -​ muesli s sadjem, 250 g

  • od 6. meseca
  • s polnozrnatimi žiti
  • blag okus
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - jabolko in banana s polnozrnatimi kosmiči

Bebivita Bio otroška hrana -​ jabolko in banana s polnozrnatimi kosmiči, 250 g

  • od 6. meseca
  • sočna bio jabolka
  • blag sadni okus
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Otroška kaša - sadje in žitarice, jabolko-mango s polnozrnatimi kosmiči

Bebivita Otroška kaša -​ sadje in žitarice, jabolko-​mango s polnozrnatimi kosmiči, 250 g

  • od 6. meseca
  • blaga aroma
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Bio sadna kaša - hruška in jabolka

Bebivita Bio sadna kaša -​ hruška in jabolka, 250 g

  • od 5. meseca
  • skrbno pripravljeno
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre HA

Bebivita Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre HA, 500 g

  • od rojstva
  • visoko razgrajene beljakovine
  • laktoza kot ogljikov hidrat
€ 12,09 (€ 24,18 / kg)

Dostava do 2. oktober