Nadaljevalne formule od 2. leta starosti

Idealno za najboljšo podporo vašemu otroku v otroštvu

Nadaljevalna formula od 2 let, zasnovana za spremljanje otroka v obdobju otroštva. Sestava je prilagojena tako, da se vključi v raznoliko in uravnoteženo prehrano. Idealno za vsakodnevne prehranske potrebe od 2. leta starosti naprej.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka
Filter

Od 2 let naprej: 3 izdelki

Beba Mlečni napitek JUNIOR 2+

Beba Mlečni napitek JUNIOR 2+, 800 g

  • od 2. leta starosti
  • z vitamini A, C in D
  • vsebnost beljakovin, primerna starosti
€ 19,99 (€ 24,99 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2+

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2+, 600 g

  • od 2 let
  • 24 obrokov (po 150 ml)
  • okusno hladno in toplo
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 2+

Bebivita Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 2+, 500 g

  • za otroke stare 2 leti in več
  • za pitje iz skodelice med obroki
  • ali kot del glavnega obroka
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 2. oktober