Nadaljevalne formule, zasnovane za otroke od 1 leta

Idealne sestave za spremljanje vašega otroka pri uvajanju goste hrane

Nadaljevalna formula od 1 leta, zasnovana za spremljanje otroka v fazi, ki sledi zgodnjemu otroštvu. Sestava je prilagojena tako, da se vključi v raznoliko in uravnoteženo prehrano. Idealno za vsakodnevne prehranske potrebe po prvem letu življenja.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika
Filter

Od 1 leta: 11 izdelkov

Beba Mlečni napitek JUNIOR 1+

Beba Mlečni napitek JUNIOR 1+, 800 g

  • po 12, mesecu
  • z vitamini A, C in D
  • vsebnost beljakovin, primerna starosti
€ 19,99 (€ 24,99 / kg)

Dostava do 5. oktober

Beba supreme JUNIOR 1+ otroški napitek

Beba supreme JUNIOR 1+ otroški napitek, 800 g

  • od 1. leta starosti
  • edinstven HMO kompleks*
  • hidrolizirane beljakovine
€ 29,99 (€ 37,49 / kg)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+, 600 g

  • od 1. leta dalje
  • naravne mlečnokislinske kulture
  • z vitaminom D in kalcijem
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3

Novalac Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3, 400 g

  • od 1 - 3 let
  • izbrane sestavine
  • z vitamini in minerali
€ 12,99 (€ 32,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milupino otroško mleko 1+

Milupa Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milupino otroško mleko 1+, 1 l

  • od 1 leta
  • pripravljeno za pitje
  • brez palmovega olja
€ 3,99 (€ 3,99 / l)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 1+

Bebivita Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 1+, 500 g

  • za otroke stare 1 leto in več
  • postrezite ob obroku ali med obroki
  • za pitje iz skodelice
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, 500 g

  • od 12. meseca
  • zagotavlja dragocene minerale
  • z vitaminom D
€ 10,49 (€ 20,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 4

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 4, 400 g

  • od 12. meseca
  • z vitaminoma C & D
  • z DHA iz olja alg
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Novalac Premium Gold 3

Novalac Premium Gold 3, 800 g

  • od 1 leta starosti naprej
  • z GOS in mlečnokislinsko kulturo
  • vsebuje kalcij in vitamin D
€ 26,99 (€ 33,74 / kg)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 1+

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 1+, 650 g

  • od 1. leta starosti
  • z jodom, železom in cinkom
  • starosti primerna vsebnost beljakovin
€ 11,49 (€ 17,68 / kg)

Dostava do 13. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 4

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 4, 600 g

  • od 12. meseca
  • z veliko vitamini
  • mleko iz Nemčije
€ 12,49 (€ 20,82 / kg)

Trenutno ni na zalogi