Dodatki za kopel, primerni za otroke

Nežne formule in veliko zabave v kadi za najmlajše

Dodatki za otroško kopel, zasnovani z namenom, da naredijo kopanje bolj prijetno, nežno in zanimivo. Formule, prilagojene najmlajšim, s preprostostjo spremljajo čas kopanja. Idealni, da spremenijo rutino v trenutek dobrega počutja.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Dodatki za kopel: 1 - 30 od 82 izdelkov

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za vso družino

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za vso družino, 1.000 ml

  • za občutljivo kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • z izvlečkom bio mandljev
€ 6,09 (€ 6,09 / l)

Dostava do 2. oktober

Sonett Peneče milo z ognjičem za otroško kožo

Sonett Peneče milo z ognjičem za otroško kožo, 10 l

  • z ognjičem Calendula Essence
  • čisti rastlinski tenzidi
  • 100% eko
€ 47,99 (€ 4,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Negovalno milo za blago čiščenje s čistim avokadovim oljem

Beauty Baby Negovalno milo za blago čiščenje s čistim avokadovim oljem, 100 g

  • primerno tudi za odrasle
  • z naravnim avokadovim oljem
  • negovalno
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • izredno nežen do kože
  • varovalne sestavine
  • hipoalergen učinek
€ 12,49 (€ 26,41 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog"

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog", 40 ml

  • z mandljevimi proteini, ki negujejo kožo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj po jagodah
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Peneča kopel Blissful Bubbles

Jack N' Jill Peneča kopel Blissful Bubbles, 300 ml

  • prijeten vonj
  • brez sulfatov
  • nežna do kože
€ 10,99 (€ 36,63 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Rastlinsko milo z ognjičem

Weleda Rastlinsko milo z ognjičem, 100 g

  • za občutljivo kožo dojenčkov in otrok
  • posebej nežno čiščenje
  • primerno tudi za občutljivo kožo odraslih
€ 5,69 (€ 56,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija"

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija", 40 ml

  • z negovalno formulo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj češnje
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

GIVING LOVE TO Kopalna bomba "World Savers Gang"

GIVING LOVE TO Kopalna bomba "World Savers Gang", 170 g

  • nežen vonj pomaranče
  • z negovalnim mandljevim oljem
  • vključuje originalno zbirateljsko figurico
€ 4,99 (€ 29,35 / kg)

Dostava do 2. oktober

baby kopel za miren spanec z bio ognjičem in sivko

Weleda baby kopel za miren spanec z bio ognjičem in sivko, 200 ml

  • dišava sivke in nerolija
  • izjemno blaga Oil-to-Milk formula
  • ne draži oči
€ 7,99 (€ 39,95 / l)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Milo z ognjičem in ovsom

La Saponaria Milo z ognjičem in ovsom, 100 g

  • za vse tipe kože
  • negovalne lastnosti
  • z oljem petitgraina
€ 3,12 € 3,99 (€ 31,20 / kg)

Dostava do 2. oktober

Penaten Baby Ultra Sensitiv kopel in šampon

Penaten Baby Ultra Sensitiv kopel in šampon, 400 ml

  • za zelo občutljivo kožo
  • idealno za novorojenčke
  • formula brez parfumov
€ 6,49 (€ 16,23 / l)

Dostava do 2. oktober

Naturkind obarvana peneča kopel "Čarovna školjka"

Kneipp Naturkind obarvana peneča kopel "Čarovna školjka", 85 g

  • neguje občutljivo otroško kožo
  • z oljem grozdnih pečk in avokada
  • peneče, barvno in dišeče
€ 3,09 (€ 36,35 / kg)

Dostava do 2. oktober

Morska sol za otroško kopel "Hladnejše obdobje"

tetesept® Morska sol za otroško kopel "Hladnejše obdobje", 750 g

  • idealno za otroke, stare 3 leta in več
  • naravna eterična olja
  • z oljem evkaliptusa in poprove mete
€ 9,79 (€ 13,05 / kg)

Dostava do 2. oktober

little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos, 295 ml

  • hipoalergeno
  • zaščitne lastnosti
  • sadna in eksotična dišava
€ 6,79 (€ 23,02 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Nogometna mrzlica"

tetesept® Kids peneča kopel "Nogometna mrzlica", 40 ml

  • za otroke, stare 2 leti in več
  • vodo obarva modro
  • svež vonj
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

alviana Naturkosmetik Tekoče milo z bio limeto

alviana Naturkosmetik Tekoče milo z bio limeto, 500 ml

  • za vse tipe kože
  • svež vonj po limoni
  • za pogosto umivanje rok
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Dostava do 2. oktober

Penaten Baby Kopel in šampon

Penaten Baby Kopel in šampon, 400 ml

  • idealno za dojenčkovo kožo
  • ne dehidrira kože
  • za kopanje brez solz
€ 5,99 (€ 14,98 / l)

Dostava do 2. oktober

Naturkind peneča kopel "Policijska sirena"

Kneipp Naturkind peneča kopel "Policijska sirena", 40 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • čudovita pena
  • naraven vonj borovnic
€ 0,79 (€ 19,75 / l)

Dostava do 2. oktober

Penaten Baby Kleine Helfer+ kopel za lahko noč

Penaten Baby Kleine Helfer+ kopel za lahko noč, 400 ml

  • idealno za dojenčke in otroke
  • z NaturalCalm™ aromo
  • zelo blaga formula
€ 5,89 (€ 14,73 / l)

Dostava do 2. oktober

Penaten Baby Trdo milo

Penaten Baby Trdo milo, 90 g

  • ščiti občutljivo kožo
  • ščiti pred dehidracijo
  • obogaten z medom
€ 2,09 (€ 23,22 / kg)

Dostava do 2. oktober

Kids kopalna bombica "Dino pustolovščina"

tetesept® Kids kopalna bombica "Dino pustolovščina"

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • sadni vonj limete
  • kopalna bombica z dinozaverskim presenečenjem
€ 3,99

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby kopel "Hladnejše obdobje"

tetesept® Baby kopel "Hladnejše obdobje", 100 ml

  • od 3. meseca naprej
  • blaga formula
  • s bio timijanom in bio mirto
€ 5,99 (€ 59,90 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Mavrična dežela"

tetesept® Kids peneča kopel "Mavrična dežela", 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • saden vonj
  • vodo obarva rožnato
€ 1,59 (€ 39,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška, 295 ml

  • čudovita pena
  • ima zaščitni učinek
  • hipoalergeno
€ 6,79 (€ 23,02 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Lahko noč"

tetesept® Kids peneča kopel "Lahko noč", 40 ml

  • z negovalno aloe vero
  • z vijoličnim jedilnim barvilom
  • nežen vonj sivke
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 2. oktober

baby kopel za hladno mesece z bio ognjičem in timijanom

Weleda baby kopel za hladno mesece z bio ognjičem in timijanom, 75 ml

  • izjemno blaga formula
  • ne draži oči
  • idealno od 3. meseca starosti dalje
€ 5,99 (€ 79,87 / l)

Dostava do 2. oktober

Planet Kid Winter Bath Salt Mallow & Thyme

Planet Kid Winter Bath Salt Mallow & Thyme, 40 g

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • posebej prijazno do kože
  • z nežnim vonjem po zeliščih
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

Family tekoče milo z bio aloe vero in limono

SANTE Naturkosmetik Family tekoče milo z bio aloe vero in limono, 500 ml

  • za vse tipe kože
  • z rastlinskimi tenzidi
  • prepreči dehidracijo
€ 7,99 (€ 15,98 / l)

Dostava do 2. oktober

YOPE Hand Soap for Kids Jasmine

YOPE Hand Soap for Kids Jasmine, 400 ml

  • nežen vonj cvetov jasmina
  • z negovalno aloe vero
  • vlažilni učinek
€ 7,99 (€ 19,98 / l)

Dostava do 2. oktober