Praktični izdelki za vsakdan vašega otroka

Difuzorji, eterična olja, pršila za nos, masažna olja in drugo

Izdelki za dobro počutje otroka, kot so difuzorji, eterična olja, masažna olja, balzami in repelenti proti žuželkam. Rešitve, zasnovane za vsakdanje življenje z dojenčkom. Idealni za udobje in praktičnost vsak dan.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Baby Care Essentials: 1 - 30 od 44 izdelkov

pandoo Bambusovi robčki

pandoo Bambusovi robčki, 100 kos.

  • 100 kosov
  • 3-slojni
  • naravno in brez lesa
€ 1,99 (€ 0,02 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Weleda Darilni set za nego dojenčkov

Weleda Darilni set za nego dojenčkov

  • 1x Negovalno olje z ognjičem - brez dišav, 200ml
  • 1x Ognjičeva krema za zaščito ran brez dišav, 75ml
  • 1x Čarobni balzam iz ognjiča, 25g
€ 24,99

Dostava do 2. oktober

lavera Darilni set Hello Baby

lavera Darilni set Hello Baby

  • 1x šampon in losjon za umivanje, 200 ml
  • 1x negovalno olje za dojenčke, 100 ml
  • 1x zaščitna krema za plenično področje, 20 ml
€ 9,49 € 9,99

Dostava do 2. oktober

Planet Kid Arnica Bump Stick

Planet Kid Arnica Bump Stick, 11 ml

  • osveži in pomiri
  • kot nalašč za potovanja
  • prijeten vonj
€ 7,29 (€ 662,73 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Sol za izpiranje nosu z morsko vodo

tetesept® Sol za izpiranje nosu z morsko vodo, 40 vreč.

  • za redno uporabo
  • brez konzervansov
  • primerno tudi za otroke, stare 3 leta in več
€ 6,49 (€ 72,43 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sarazen Original pršilo proti insektom

Sarazen Original pršilo proti insektom, 100 ml

  • biocidni proizvod
  • za otroke od 1. leta starosti
  • ščiti pred komarji in klopi
€ 3,99 (€ 39,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Olje za dojenčkov trebušček

Weleda Olje za dojenčkov trebušček, 50 ml

  • za občutljivo kožo
  • izredno nežna nega
  • z majoramom, kamilico in kardamomom
€ 11,89 (€ 237,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Sarazen Original Afterbite zeliščni gel

Sarazen Original Afterbite zeliščni gel, 20 ml

  • za dojenčke in otroke
  • takoj pomirja in hladi
  • z rastlinskimi sestavinami
€ 2,99 (€ 149,50 / l)

Dostava do 2. oktober

Primavera Dišavni set Lažje učenje KIDS

Primavera Dišavni set Lažje učenje KIDS

  • 1x mešanica dišav "Lažje učenje", 5 ml
  • 1x mini dišavni kamenček
  • svež vonj
€ 13,99

Dostava do 2. oktober

Primavera Bio roll-on KIDS Dragon Courage

Primavera Bio roll-​on KIDS Dragon Courage, 10 ml

  • idealno za vsakodnevno uporabo
  • sladek in topel vonj
  • z mandarino in kardamomom
€ 10,99 (€ 1.099,00 / l)

Dostava do 2. oktober

Bio dišavni roll-on KIDS, za lažje učenje

Primavera Bio dišavni roll-​on KIDS, za lažje učenje, 10 ml

  • za vse tipe kože
  • z grenko pomarančo
  • vonj citrusov
€ 10,99 (€ 1.099,00 / l)

Dostava do 2. oktober

Alteya Organics Organic Calming Massage Oil

Alteya Organics Organic Calming Massage Oil, 110 ml

  • za občutljivo kožo
  • z vrtnico in ognjičem
  • hrani in vlaži
€ 21,99 (€ 199,91 / l)

Dostava do 2. oktober

Sarazen Klešče za klope 2 v 1

Sarazen Klešče za klope 2 v 1

  • neboleče in varno
  • z vgrajenim prijemalnim delom
  • za majhne in velike klope
€ 2,39 € 2,99

Dostava do 2. oktober

Cheeky Panda Žepni robčki 8 v paketu

Cheeky Panda Žepni robčki 8 v paketu, 8 pkg

  • tudi za občutljivo kožo
  • 3-slojni in izjemno močni
  • 8 paketov po 10 robčkov
€ 3,59

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby balzam za nos za z angeliko

tetesept® Baby balzam za nos za z angeliko, 10 ml

  • za dojenčke, stare 3 mesece in več
  • blag vonj
  • brez mikroplastike
€ 5,99 (€ 599,00 / l)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Tooth Buddy Set Strawberry

Jack N' Jill Tooth Buddy Set Strawberry

  • 1x zobna ščetka Bunny
  • 1x zobna pasta Strawberry, 50 g
  • za otroke od 12 meseca naprej
€ 9,49

Dostava do 2. oktober

Newborn Care Set

Babyton Newborn Care Set

  • 1x Baby Foaming Shampoo, 150 ml
  • 1x Baby Care Oil, 50 ml
  • 1x Baby Diaper Rash Cream, 50 ml
€ 23,99

Dostava do 2. oktober

Balzam za nego dojenčkov in otrok v hladnejšem obdobju

Primavera Balzam za nego dojenčkov in otrok v hladnejšem obdobju, 30 ml

  • za vtiranje v prsi in hrbet
  • s kajeputom, timijanom in sivko
  • primerno od 6. meseca dalje
€ 11,99 (€ 399,67 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids Care Duo

Babyton Baby & Kids Care Duo, 1 set.

  • 1x Baby & Kids Foam Soap, 350 ml
  • 1x Baby & Kids Lipbalm, 5 g
€ 11,09

Dostava do 2. oktober

Baby & Kids Care Set

Babyton Baby & Kids Care Set

  • 1x Baby & Kids Lotion, 250 ml
  • 1x Baby & Kids Shampoo, 400 ml
€ 17,69

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids pršilo za nos

tetesept® Kids pršilo za nos, 20 ml

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • hipertonična mešanica mineralnih soli
  • ne povzroča odvisnosti
€ 5,09 (€ 254,50 / l)

Dostava do 2. oktober

Primavera Izparilnik arom Funny Friends

Primavera Izparilnik arom Funny Friends

  • za prostore velikosti: ca. 30 m2
  • sproščujoča melodija ter igra barv
  • 3 zamenljiva ušesa
€ 79,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

Primavera Bio pršilo za prostor KIDS Protect Me

Primavera Bio pršilo za prostor KIDS Protect Me, 50 ml

  • sladka cvetlična aroma
  • z vonjem pomaranče, mimoze in kopaibe
  • idealno za vsakodnevno uporabo
€ 14,99 (€ 299,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Primavera Mešanica dišav KIDS Sweet Dreams

Primavera Mešanica dišav KIDS Sweet Dreams, 5 ml

  • idealno kot dodatek za kopel
  • sladek vonj
  • za prijetno vzdušje
€ 9,99 (€ 1.998,00 / l)

Dostava do 2. oktober

Bio pršilo za prostor KIDS, za lažje učenje

Primavera Bio pršilo za prostor KIDS, za lažje učenje, 50 ml

  • svež vonj
  • z grenivko in limono
  • popoln spremljevalec na pisalni mizi
€ 14,99 (€ 299,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Primavera Mešanica dišav za lažje učenje KIDS

Primavera Mešanica dišav za lažje učenje KIDS, 5 ml

  • 100% naravno
  • sveže citrusne note
  • z limono in grenivko
€ 9,99 (€ 1.998,00 / l)

Dostava do 2. oktober

Cheeky Panda Kozmetični robčki

Cheeky Panda Kozmetični robčki, 80 kos.

  • tudi za občutljivo kožo
  • 3-slojni in izjemno močni
  • priročna embalaža
€ 3,19 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 2. oktober

dieNikolai Bio-Baby set sončni žarki

dieNikolai Bio-​Baby set sončni žarki

  • za nežno in občutljivo otroško kožo
  • 1x bio baby negovalna kopel, 195 ml
  • 1x bio baby negovalna krema, 80 ml
€ 45,49

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby balzam za masažo trebuščka

tetesept® Baby balzam za masažo trebuščka, 30 ml

  • za dojenčke, stare 1 mesec in več
  • z bio oljem komarčka in kumine
  • vlažilno
€ 4,99 (€ 166,33 / l)

Dostava do 2. oktober

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil, 100 ml

  • vlaži
  • zagotavlja mehko kožo
  • primerno tudi za nosečnice
€ 10,49 (€ 104,90 / l)

Dostava do 2. oktober