Mazila in posebna nega za dojenčke ter otroke

Nežne formule, idealne za občutljivo kožo najmlajših

Mazila in posebna nega za dojenčke ter otroke, formulirana za občutljivo kožo. Nežne teksture in izbrane sestavine spremljajo specifične potrebe pri vsakodnevni negi. Idealni za ciljno uporabo na koži najmlajših.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka
Filter

Mazila in posebna nega: 3 izdelki

tetesept® Baby balzam za nos za z angeliko

tetesept® Baby balzam za nos za z angeliko, 10 ml

  • za dojenčke, stare 3 mesece in več
  • blag vonj
  • brez mikroplastike
€ 5,99 (€ 599,00 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby balzam za masažo trebuščka

tetesept® Baby balzam za masažo trebuščka, 30 ml

  • za dojenčke, stare 1 mesec in več
  • z bio oljem komarčka in kumine
  • vlažilno
€ 4,99 (€ 166,33 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Kids nočni balzam za hladnejše mesece

tetesept® Kids nočni balzam za hladnejše mesece, 30 ml

  • za otroke, stare 3 leta in več
  • z evkaliptusovim oljem
  • vegansko in brez parafina
€ 5,09 (€ 169,67 / l)

Dostava do 13. oktober