Vse, kar potrebujete za previjanje

Kreme, dodatki, robčki in drugo

Izdelki za previjanje, kot so plenice, vlažilni robčki, zaščitne kreme, previjalne mize, koši za plenice in praktični dodatki. Rešitve, zasnovane tako, da bo previjanje vsak dan enostavnejše in bolj organizirano. Idealni za higienično in funkcionalno rutino.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Material Značilnosti izdelka Tip kože Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

Plenice: 1 - 30 od 116 izdelkov

HiPP Baby Soft vlažilni toaletni papir

HiPP Baby Soft vlažilni toaletni papir, 50 kos.

  • za občutljivo kožo
  • mehko in ultra nežno
  • brez parfumov in pH nevtralno za kožo
€ 1,99 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 kos.)

  • obnovi pH kože
  • losjon z 99% vode
  • brez alkohola in parfuma
€ 0,76 € 0,99 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Pampers Plenice Premium Protection vel. 4

Pampers Plenice Premium Protection vel. 4, 174 kos.

  • izjemna mehkoba
  • DERMACOMFORT notranji flis
  • telesna teža: 9 - 14 kg
€ 60,76 € 75,99 (€ 0,35 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Beauty Baby Zaščitni oljno-losjonski robčki

Beauty Baby Zaščitni oljno-​losjonski robčki, 85 kos.

  • ponovno namastijo kožo
  • za obraz, roke in plenični predel
  • z repičnim oljem in izvlečkom rožmarina
€ 2,99 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem, 75 ml

  • za občutljiv tip kože
  • optimalna nega na področju plenic
  • nežno neguje
€ 6,47 € 8,09 (€ 86,27 / l)

Dostava do 2. oktober

Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, taupe

Nattou Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, taupe

  • standardna velikost 70 × 50 cm
  • dvignjen rob
  • vodoodbojna površina
€ 69,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

HiPP Soft & Pure vlažni robčki

HiPP Soft & Pure vlažni robčki, 144 kos.

  • za suho, občutljivo kožo
  • brez dišav
  • posebej nežno
€ 5,89 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Baby Soft Sensitiv Ultra vlažilni robčki - akcijsko 5-paketno paktiranje

HiPP Baby Soft Sensitiv Ultra vlažilni robčki -​ akcijsko 5-​paketno paktiranje , 240 kos.

  • brez parfuma
  • brez eteričnih olj
  • od 1. dneva življenja naprej
€ 6,59 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Pampers Plenice Premium Protection vel. 1

Pampers Plenice Premium Protection vel. 1, 180 kos.

  • izjemno mehkoba
  • trojni zaščitni sistem
  • telesna teža: 2 - 5 kg
€ 56,99 (€ 0,32 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Pampers Plenice Premium Protection vel. 2

Pampers Plenice Premium Protection vel. 2, 240 kos.

  • ultra mehko in udobno
  • do 100% zaščita pred uhajanjem
  • telesna teža: 4 - 8 kg
€ 75,49 (€ 0,31 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Pampers Vlažni robčki Fresh Clean

Pampers Vlažni robčki Fresh Clean , 1.200 kos.

  • zelo mehki
  • nežno čistijo
  • ščitijo kožo
€ 32,49 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Pampers Vlažni robčki Sensitive

Pampers Vlažni robčki Sensitive, 1.200 kos.

  • brez parfumov, alkohola in barvil
  • z vlakni rastlinskega izvora
  • dermatološko testirano
€ 32,49 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Angelcare® Osemkotna nadomestna kaseta

Angelcare® Osemkotna nadomestna kaseta, Paket 6 kosov

  • za do 210 plenic
  • folijo lahko odrežete na želeno dolžino
  • antibakterijska večplastna folija pomaga zadrževati neprijetne vonjave
€ 47,99

Dostava do 2. oktober

Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, bež

Nattou Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, bež

  • standardna velikost 70 × 50 cm
  • dvignjen rob
  • vodoodbojna površina
€ 69,99

Brezplačna dostava do 2. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran

HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • s cinkom in pantenolom
  • brez parfuma
€ 4,39 (€ 58,53 / l)

Dostava do 2. oktober

Penaten Baby Zaščitna krema za dojenčke

Penaten Baby Zaščitna krema za dojenčke, 200 ml

  • ščiti dojenčkovo kožo
  • nežna tekstura
  • s cinkovim oksidom
€ 5,99 (€ 29,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Pampers Plenice Harmonie vel. 1

Pampers Plenice Harmonie vel. 1, 180 kos.

  • z vlakni rastlinskega izvora
  • občutek suhosti do 12 ur
  • telesna teža: 2-5 kg
€ 54,49 (€ 0,30 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Pampers Hlačke Baby Dry vel. 5

Pampers Hlačke Baby Dry vel. 5, 160 kos.

  • do 12 ur vsestranske zaščite pred uhajanjem
  • enostavno oblačenje tudi stoje
  • telesna teža: 12-17 kg
€ 85,49 (€ 0,53 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Pampers Plenice Premium Protection vel. 6

Pampers Plenice Premium Protection vel. 6, 144 kos.

  • izjemno mehka flexi krilca
  • trojni zaščitni sistem
  • telesna teža: od 13 kg naprej
€ 83,99 (€ 0,58 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Nattou Care DROPY koš za plenice, bež

Nattou Care DROPY koš za plenice, bež

  • mere: 27 × 27 × 48,5 cm
  • sistem zapiranja proti neprijetnim vonjavam
  • praktičen mehanizem za odpiranje
€ 49,99

Dostava do 2. oktober

Pampers Plenice Harmonie vel. 4

Pampers Plenice Harmonie vel. 4, 174 kos.

  • z vlakni rastlinskega izvora
  • posebej vpojno jedro
  • telesna teža: 9 - 14 kg
€ 88,99 (€ 0,51 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Pampers Plenice Premium Protection vel. 3

Pampers Plenice Premium Protection vel. 3, 204 kos.

  • posebej mehko na otroški koži
  • trojni zaščitni sistem
  • telesna teža: 6 - 10 kg
€ 73,99 (€ 0,36 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Pampers Plenice Harmonie vel. 5

Pampers Plenice Harmonie vel. 5, 152 kos.

  • z vlakni rastlinskega izvora
  • brez parfuma in losjon
  • telesna teža: od 11 kg naprej
€ 89,99 (€ 0,59 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Pampers Plenice Harmonie vel. 2

Pampers Plenice Harmonie vel. 2, 204 kos.

  • 50% vsebnost naravnih vlaken
  • odlična vpojnost
  • za telesno težo: 4 - 8 kg
€ 72,49 (€ 0,36 / kos.)

Brezplačna dostava do 2. oktober

Provida Organics Bio zaščitna krema za mlečno maščobo

Provida Organics Bio zaščitna krema za mlečno maščobo, 250 ml

  • za suho in razpokano kožo
  • 100% naravno
  • gladilne lastnosti
€ 25,49 (€ 101,96 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 kos.

  • izdelano iz 99 % čiste vode
  • posebej razvito za občutljivo kožo
  • priročno doziranje enega robčka
€ 5,69 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Little Swimmers plavalne plenice vel. 2 - 3

Huggies® Little Swimmers plavalne plenice vel. 2 -​ 3, 12 kos.

  • brez puščanja
  • enostaven za oblačenje in slačenje
  • telesna teža: 3 - 8 kg
€ 6,12 € 6,49 (€ 0,51 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Natracare Bio otroški vlažilni robčki

Natracare Bio otroški vlažilni robčki, 50 kos.

  • biološko razgradljivi in primerni za kompostiranje
  • z dragocenimi bio rastlinskimi olji
  • brez alkohola in mikroplastike
€ 5,59 (€ 0,11 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Nattou Care DROPY koš za plenice, zelen

Nattou Care DROPY koš za plenice, zelen

  • mere: 27 × 27 × 48,5 cm
  • preprosto odlaganje plenic
  • sistem zapiranja proti neprijetnim vonjavam
€ 49,99

Dostava do 2. oktober

Vimse Paket 2 plenic za trening Pink/Teddy

Vimse Paket 2 plenic za trening Pink/Teddy, L 9-​12kg

  • iz organskega bombaža in PUL
  • mehke in udobne
  • s praktičnim elastičnim trakom
€ 42,99

Dostava do 2. oktober