Izdelki za ustno higieno dojenčkov ter otrok

Zobne paste, obročki za izraščanje zob, zobne ščetke in nežni dodatki za sijoče zobe

Izdelki za otroško ustno in zobno higieno, kot so obročki za izraščanje zob, prve zobne ščetke in zobne paste, prilagojene starosti. Rešitve, zasnovane za nežno spremljanje vsakodnevne rutine. Idealni že od prvih mesecev dalje.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Jezik Highlights
Filter

Ustna higiena: 1 - 30 od 92 izdelkov

Weleda Junior zobna pasta v gelu

Weleda Junior zobna pasta v gelu, 50 ml

  • od 6 let
  • s 1450 ppm fluorida
  • učinkovito čiščenje in zaščita
€ 3,56 € 4,49 (€ 71,20 / l)

Dostava do 5. oktober

Denttabs Zobne tabletke Strawberry brez fluorida

Denttabs Zobne tabletke Strawberry brez fluorida, 125 kos.

  • nežno polirajo
  • za otroke starejše od 3 let
  • nežen okus
€ 4,80 € 6,09 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 5. oktober

elmex Anti-Caries otroška pasta za zobe

elmex Anti-​Caries otroška pasta za zobe, 50 ml

  • z aminfluoridom
  • krepi zobe
  • mineralizira sklenino
€ 4,79 (€ 95,80 / l)

Dostava do 5. oktober

bieco Twistring grizalo in ropotuljica

bieco Twistring grizalo in ropotuljica

  • igrača za prijemanje in grizalo v enem
  • površine z različnimi strukturami
  • gibljivi elementi za oblikovanje
€ 5,99

Dostava do 5. oktober

happybrush SuperKids zobna pasta

happybrush SuperKids zobna pasta, 75 ml

  • za otroke od 2. leta naprej
  • z okusom po žvečilnem gumiju in meti
  • vsebnost fluora: 1000 ppm
€ 2,80 € 2,99 (€ 37,33 / l)

Dostava do 5. oktober

Jack N' Jill Naravna zobna pasta

Jack N' Jill Naravna zobna pasta, Borovnica (50 g)

  • brez fluoridov in sladkorja
  • zelo blaga
  • za otroke in odrasle
€ 6,59 (€ 131,80 / kg)

Dostava do 5. oktober

Weleda Otroški gel za zobe

Weleda Otroški gel za zobe, 50 ml

  • formula prilagojena otrokom
  • ne obremenjuje organizma
  • za temeljito in nežno čiščenje zob
€ 4,59 (€ 91,80 / l)

Dostava do 5. oktober

dentural® KIDS zobna pasta brez fluorida za prve zobe

happybrush dentural® KIDS zobna pasta brez fluorida za prve zobe, 75 ml

  • za otroke od 0 do 6 let
  • vsestranska zaščita in remineralizacija
  • z okusom žvečilke
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 5. oktober

Winkee Lonček za zobno ščetko

Winkee Lonček za zobno ščetko, Nilski konj

  • 14 x 11 x 10 cm
  • Material: silikon
  • Odlično darilo za najmlajše
€ 11,99

Dostava do 5. oktober

lavera Otroška pasta za zobe

lavera Otroška pasta za zobe, 75 ml

  • odstranjuje zobne obloge
  • brez fluoridov
  • nežen sadni okus
€ 3,29 (€ 43,87 / l)

Dostava do 5. oktober

LOGONA Kids Happy Berry zobna pasta

LOGONA Kids Happy Berry zobna pasta, 75 ml

  • brez fluora
  • za otroke od 0 let naprej
  • z otrokom prijazno aromo
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 5. oktober

geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite

Georganics geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite, 75 ml

  • primerno od prvega zobka
  • vsebnost fluorida: 1350 ppm
  • posebej nežno in blago čiščenje
€ 5,49 (€ 73,20 / l)

Dostava do 5. oktober

Sensitive & Whitening Tooth Powder Orange & Mandarin

Dentafari Sensitive & Whitening Tooth Powder Orange & Mandarin, 50 g

  • saden okus
  • naraven in nežen
  • učinkovit
€ 13,99 (€ 279,80 / kg)

Dostava do 5. oktober

Denttabs Bambusova zobna ščetka za otroke

Denttabs Bambusova zobna ščetka za otroke

  • super-mehka
  • majhna glava krtače z Nylon-6 ščetinami
  • ročaj je primeren za kompostiranje
€ 3,61 € 3,89

Dostava do 5. oktober

ECO VIBE Kids glave za električne zobne ščetke Paw Patrol

happybrush ECO VIBE Kids glave za električne zobne ščetke Paw Patrol

  • z ekstra mehkimi ščetinami
  • izdelano iz trajnostnih materialov
  • kompatibilno s ščetko ECO VIBE Kids
€ 9,99 (€ 666,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Junior zobne nitke na palčki, nepovoščene

SensiDent Junior zobne nitke na palčki, nepovoščene, 32 kos.

  • za otroke od 6 let naprej
  • s smešnimi živalskimi motivi
  • embalaža, ki jo je mogoče ponovno zapreti
€ 0,99 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Buzzy Brush glave ščetke 2 kosa naslednjik

Jack N' Jill Buzzy Brush glave ščetke 2 kosa naslednjik, 2 kos.

  • z dvema različnima barvama
  • super mehke ščetine
  • enostavna zamenjava
€ 7,79 (€ 3,90 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Naprstna zobna ščetka iz silikona (korak 1)

Jack N' Jill Naprstna zobna ščetka iz silikona (korak 1), 2 kos.

  • dvojno pakiranje
  • varno in higiensko čiščenje
  • enostavna za uporabo
€ 5,99 (€ 3,00 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Otroška zobna ščetka Soft - dvojno pakiranje

elmex Otroška zobna ščetka Soft -​ dvojno pakiranje, 2 kos.

  • majhna glava krtače
  • ergonomski ročaj
  • s pripomočkom za doziranje zobne paste
€ 7,19 (€ 3,60 / kos.)

Dostava do 5. oktober

LOGONA Kids Funny Orange zobna pasta

LOGONA Kids Funny Orange zobna pasta, 75 ml

  • brez fluorida
  • za otroke od 0. leta starosti
  • otrokom prijazen sadni okus
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 5. oktober

LOGONA Junior Cool Mint zobna pasta

LOGONA Junior Cool Mint zobna pasta, 75 ml

  • nežno čiščenje in svežina
  • za otroke stare 6 let in več
  • s fluoridom
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 5. oktober

elmex Junior zobna pasta

elmex Junior zobna pasta, 75 ml

  • z amin fluoridom
  • učinkovita zaščita pred kariesom
  • za otroke od 6-12 let
€ 5,39 (€ 71,87 / l)

Dostava do 5. oktober

happybrush ECO VIBE StarterKit Kids Paw Patrol

happybrush ECO VIBE StarterKit Kids Paw Patrol

  • od 3. leta naprej
  • vgrajen časovnik in 3 načini čiščenja
  • s 16 pisanimi nalepkami
€ 34,99

Dostava do 5. oktober

Jack N' Jill Tooth Buddy Set Strawberry

Jack N' Jill Tooth Buddy Set Strawberry

  • 1x zobna ščetka Bunny
  • 1x zobna pasta Strawberry, 50 g
  • za otroke od 12 meseca naprej
€ 9,49

Dostava do 5. oktober

Trajnostna otroška zobna ščetka s srebrnimi ščetinami

Officina Naturae Trajnostna otroška zobna ščetka s srebrnimi ščetinami, Rumena

  • mehke ščetine
  • varuje emajl
  • trajnostna izdelava
€ 3,99

Dostava do 5. oktober

Dentafari Kids Bamboo Toothbrush, 4 kosi

Dentafari Kids Bamboo Toothbrush, 4 kosi

  • 4x zobna ščetka
  • ščetine iz najlona
  • brez BPA-ja
€ 11,99 (€ 386,77 / kg)

Dostava do 5. oktober

pandoo Otroške zobne ščetke

pandoo Otroške zobne ščetke, 4 kos.

  • za otroke od 3 let naprej
  • srednja trdota
  • ščetine brez BPA
€ 4,99 (€ 1,25 / kos.)

Dostava do 15. oktober

Planet Kid Mild Toothpaste with Fluoride & Calcium

Planet Kid Mild Toothpaste with Fluoride & Calcium, 50 ml

  • blago čiščenje
  • krepi sklenino
  • z okusom jagode
€ 4,39 (€ 87,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush Heads

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush Heads, 2 kos.

  • v dveh različnih barvah
  • mehke ščetine DuPont
  • za geoKIDS Sonic Toothbrush
€ 7,99 (€ 4,00 / kos.)

Dostava do 5. oktober

happybrush ECO VIBE 3 StarterKit Agnes

happybrush ECO VIBE 3 StarterKit Agnes

  • od 8. leta naprej
  • vgrajen 2-minutni časovnik
  • z do 40.000 tresljaji na minuto
€ 55,99 (€ 215,35 / kg)

Brezplačna dostava do 5. oktober