Naši najbolje prodajani izdelki za nego dojenčkov in otrok

Odkrijte izdelke, ki jih naši kupci najbolj cenijo in kupujejo znova!

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Material Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

💙 Najbolje prodajani izdelki: 1 - 30 od 50 izdelkov

HiPP Baby Soft vlažilni toaletni papir

HiPP Baby Soft vlažilni toaletni papir, 50 kos.

  • za občutljivo kožo
  • mehko in ultra nežno
  • brez parfumov in pH nevtralno za kožo
€ 1,99 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch

Pampers Vlažilni robčki Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 kos.)

  • obnovi pH kože
  • losjon z 99% vode
  • brez alkohola in parfuma
€ 0,76 € 0,99 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Beauty Baby Zaščitni oljno-losjonski robčki

Beauty Baby Zaščitni oljno-​losjonski robčki, 85 kos.

  • ponovno namastijo kožo
  • za obraz, roke in plenični predel
  • z repičnim oljem in izvlečkom rožmarina
€ 2,99 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem

Weleda Krema za dojenčke z ognjičem, 75 ml

  • za občutljiv tip kože
  • optimalna nega na področju plenic
  • nežno neguje
€ 6,47 € 8,09 (€ 86,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Pralni prašek Baby

Frosch Pralni prašek Baby, 1,45 kg

  • za belo in kuhano perilo
  • brez dišav ali barvil
  • 30 °C - 95 °C
€ 7,99 (€ 5,51 / kg)

Dostava do 5. oktober

Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, taupe

Nattou Care SOFTY previjalna podloga 70 × 50 cm, taupe

  • standardna velikost 70 × 50 cm
  • dvignjen rob
  • vodoodbojna površina
€ 69,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Tekoči detergent za otroška oblačila Baby

Frosch Tekoči detergent za otroška oblačila Baby, 1,50 l

  • za otroški tekstil
  • ta belo in barvno perilo
  • temperatura pranja: 20 °C - 95 °C
€ 7,99 (€ 5,33 / l)

Dostava do 5. oktober

HiPP Soft & Pure vlažni robčki

HiPP Soft & Pure vlažni robčki, 144 kos.

  • za suho, občutljivo kožo
  • brez dišav
  • posebej nežno
€ 5,89 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 5. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za vso družino

HiPP Baby Soft Sensitiv kopel za vso družino, 1.000 ml

  • za občutljivo kožo
  • od 1. dneva življenja naprej
  • z izvlečkom bio mandljev
€ 6,09 (€ 6,09 / l)

Dostava do 5. oktober

Sonett Peneče milo z ognjičem za otroško kožo

Sonett Peneče milo z ognjičem za otroško kožo, 10 l

  • z ognjičem Calendula Essence
  • čisti rastlinski tenzidi
  • 100% eko
€ 47,99 (€ 4,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby Soft Sensitiv Ultra vlažilni robčki - akcijsko 5-paketno paktiranje

HiPP Baby Soft Sensitiv Ultra vlažilni robčki -​ akcijsko 5-​paketno paktiranje , 240 kos.

  • brez parfuma
  • brez eteričnih olj
  • od 1. dneva življenja naprej
€ 6,59 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Pampers Plenice Premium Protection vel. 1

Pampers Plenice Premium Protection vel. 1, 180 kos.

  • izjemno mehkoba
  • trojni zaščitni sistem
  • telesna teža: 2 - 5 kg
€ 56,99 (€ 0,32 / kos.)

Brezplačna dostava do 5. oktober

PAEDIPROTECT 2 v 1 šampon in losjon za umivanje

PAEDIPROTECT 2 v 1 šampon in losjon za umivanje, 200 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • za otroke in odrasle
  • blage čistilne snovi
€ 3,69 (€ 18,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Urtekram Calendula Children's Shampoo

Urtekram Calendula Children's Shampoo, 500 ml

  • za mehke lase
  • ohranja lasišče v ravnovesju
  • vlaži
€ 12,49 (€ 24,98 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Higiensko čistilo Baby

Frosch Higiensko čistilo Baby, 500 ml

  • idealno za površine
  • pH koži nevtralna formulacija
  • brez barvil in dišav
€ 3,99 (€ 7,98 / l)

Dostava do 5. oktober

Negovalno milo za blago čiščenje s čistim avokadovim oljem

Beauty Baby Negovalno milo za blago čiščenje s čistim avokadovim oljem, 100 g

  • primerno tudi za odrasle
  • z naravnim avokadovim oljem
  • negovalno
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Pampers Plenice Premium Protection vel. 2

Pampers Plenice Premium Protection vel. 2, 240 kos.

  • ultra mehko in udobno
  • do 100% zaščita pred uhajanjem
  • telesna teža: 4 - 8 kg
€ 75,49 (€ 0,31 / kos.)

Brezplačna dostava do 5. oktober

elmex Anti-Caries otroška pasta za zobe

elmex Anti-​Caries otroška pasta za zobe, 50 ml

  • z aminfluoridom
  • krepi zobe
  • mineralizira sklenino
€ 4,79 (€ 95,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Pampers Vlažni robčki Fresh Clean

Pampers Vlažni robčki Fresh Clean , 1.200 kos.

  • zelo mehki
  • nežno čistijo
  • ščitijo kožo
€ 32,49 (€ 0,03 / kos.)

Dostava do 5. oktober

pandoo Bambusovi robčki

pandoo Bambusovi robčki, 100 kos.

  • 100 kosov
  • 3-slojni
  • naravno in brez lesa
€ 1,99 (€ 0,02 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Penaten Baby Negovalna krema za obraz in telo

Penaten Baby Negovalna krema za obraz in telo, 100 ml

  • za nežno kožo dojenčkov
  • vlaži
  • se hitro absorbira
€ 4,39 (€ 43,90 / l)

Dostava do 5. oktober

bebe Sensitive Care nežna krema

bebe Sensitive Care nežna krema, 150 ml

  • za otroško in suho kožo
  • blaga nega
  • brez barvil
€ 3,29 (€ 21,93 / l)

Dostava do 5. oktober

Otroški gel za tuširanje 3v1, šampon in balzam z vonjem jagodičja

NIVEA Otroški gel za tuširanje 3v1, šampon in balzam z vonjem jagodičja, 250 ml

  • nežno čisti
  • neguje lase
  • posebej blag
€ 3,49 (€ 13,96 / l)

Dostava do 5. oktober

Sonett Bio milni mehurčki

Sonett Bio milni mehurčki, 45 ml

  • za zabavno igro
  • ekološke kakovostne sestavine
€ 1,99 (€ 44,22 / l)

Dostava do 5. oktober

Penaten Baby Zaščitna krema za dojenčke

Penaten Baby Zaščitna krema za dojenčke, 200 ml

  • ščiti dojenčkovo kožo
  • nežna tekstura
  • s cinkovim oksidom
€ 5,99 (€ 29,95 / l)

Dostava do 5. oktober

HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran

HiPP Baby Soft Sensitiv krema za zaščito ran, 75 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • s cinkom in pantenolom
  • brez parfuma
€ 4,39 (€ 58,53 / l)

Dostava do 5. oktober

HiPP Baby Soft balzam za intenzivno nego kože

HiPP Baby Soft balzam za intenzivno nego kože, 300 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • z bio mandljevim oljem in pantenolom
  • brez mikroplastike in parabenov
€ 4,99 (€ 16,63 / l)

Dostava do 5. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog"

tetesept® Kids peneča kopel "Moj samorog", 40 ml

  • z mandljevimi proteini, ki negujejo kožo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj po jagodah
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 5. oktober

tetesept® Sol za izpiranje nosu z morsko vodo

tetesept® Sol za izpiranje nosu z morsko vodo, 40 vreč.

  • za redno uporabo
  • brez konzervansov
  • primerno tudi za otroke, stare 3 leta in več
€ 6,49 (€ 72,43 / kg)

Dostava do 5. oktober

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija"

tetesept® Kids peneča kopel "Vilinska magija", 40 ml

  • z negovalno formulo
  • z roza jedilnim barvilom
  • saden vonj češnje
€ 0,99 (€ 24,75 / l)

Dostava do 5. oktober