Pralna sredstva, primerna za pranje otroških oblačil

Nežne in učinkovite formule tudi pri trdovratnih madežih

Nežna pralna sredstva za perilo najmlajših, zasnovana za nego tkanin in spoštovanje občutljive otroške kože. Praktične rešitve pomagajo doseči učinkovito čistočo v vsakodnevni rutini. Idealna za pranje perila dojenčkov in otrok.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Tekstil
Filter

Pranje perila: 25 izdelkov

Frosch Pralni prašek Baby

Frosch Pralni prašek Baby, 1,45 kg

  • za belo in kuhano perilo
  • brez dišav ali barvil
  • 30 °C - 95 °C
€ 7,99 (€ 5,51 / kg)

Dostava do 5. oktober

Tekoči detergent za otroška oblačila Baby

Frosch Tekoči detergent za otroška oblačila Baby, 1,50 l

  • za otroški tekstil
  • ta belo in barvno perilo
  • temperatura pranja: 20 °C - 95 °C
€ 7,99 (€ 5,33 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Sprej za predpranje Baby

Frosch Sprej za predpranje Baby, 300 ml

  • prijazno do kože
  • zelo biorazgradljivo
  • zanesljivo odstranjuje madeže
€ 3,79 (€ 12,63 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Baby tekoči detergent  - brez parfuma

ATTITUDE Baby tekoči detergent -​ brez parfuma, 1,05 l

  • na rastlinski osnovi
  • hipoalergeno
  • brez parfuma
€ 13,19 (€ 12,56 / l)

Dostava do 5. oktober

Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav

ecolunes Detergent za pranje otroškega perila, brez dišav, 2 l

  • za otroško, belo in pisano perilo
  • veganska formula
  • za 15 °C–60 °C
€ 10,89 (€ 5,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Frosch Mehčalec za perilo Baby

Frosch Mehčalec za perilo Baby, 750 ml

  • za 30 pranj
  • brez barvil
  • blage dišave
€ 2,99 (€ 3,99 / l)

Dostava do 5. oktober

ecolunes Baby - Mehčalec za otroško perilo

ecolunes Baby -​ Mehčalec za otroško perilo, Brez dišav (1 l)

  • za otroško perilo
  • brez parabenov
  • za 15 °C–60 °C
€ 5,69 (€ 5,69 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Mehčalec z divjimi vrtnicami

ATTITUDE Mehčalec z divjimi vrtnicami, 1 l

  • produktivno
  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
€ 8,29 (€ 8,29 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby odstranjevalec madežev - brez parfuma

ATTITUDE Baby odstranjevalec madežev -​ brez parfuma, 800 ml

  • hipoalergeno
  • brez dišav
  • za barvno in belo perilo
€ 7,49 (€ 9,36 / l)

Dostava do 5. oktober

Mehčalec za otroško perilo - Sweet Lullaby

ATTITUDE Mehčalec za otroško perilo -​ Sweet Lullaby, 1 l

  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
  • učinkovito pri temp. od 15 °C
€ 8,29 (€ 8,29 / l)

Dostava do 5. oktober

Sensitiv - tekoč detergent za perilo Baby

ATTITUDE Sensitiv -​ tekoč detergent za perilo Baby, 1 l

  • za belo in barvno perilo
  • za vse temperature pranja
  • idealno za občutljivo otroško kožo
€ 16,29 (€ 16,29 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby - Detergent za pranje otroškega perila

ecolunes Baby -​ Detergent za pranje otroškega perila, Lavender (1 l)

  • za otroško, belo in pisano perilo
  • brez barvil in parabenov
  • za 15 °C–60 °C
€ 7,99 (€ 7,99 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Baby mehčalec z nektarjem hruške

ATTITUDE Baby mehčalec z nektarjem hruške, 1 l

  • pomirjujoča dišava
  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
€ 8,29 (€ 8,29 / l)

Dostava do 5. oktober

Tekoč detergent za dojenčke Sweet Lullaby

ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke Sweet Lullaby, 1,04 l

  • z naravnimi sestavinami
  • prijetna dišava
  • biorazgradljivo
€ 13,19 (€ 12,68 / l)

Dostava do 5. oktober

Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške

ATTITUDE Tekoč detergent za dojenčke z vonjem hruške, 1,05 l

  • z naravnimi sestavinami
  • prijeten vonj
  • CO2 nevtralno
€ 13,19 (€ 12,56 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Tekoči detergent in mehčalec - Mountain

ATTITUDE Tekoči detergent in mehčalec -​ Mountain, 1,05 l

  • brez optičnih belil
  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
€ 13,19 (€ 12,56 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Tekoči detergent z divjimi vrtnicami

ATTITUDE Tekoči detergent z divjimi vrtnicami, 2 l

  • hipoalergeno
  • brez encimov
  • na rastlinski osnovi
€ 20,99 (€ 10,50 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby Anthyllis Blagi detergent

Baby Anthyllis Blagi detergent, 1 l

  • za strojno in ročno pranje
  • primerno tudi za občutljivo kožo
  • vegansko in brez sulfatov
€ 9,99 (€ 9,99 / l)

Dostava do 5. oktober

Baby - Odstranjevalec madežev za otroško perilo, brez dišav

ecolunes Baby -​ Odstranjevalec madežev za otroško perilo, brez dišav, 300 ml

  • za otroško perilo
  • zmogljiva formula
  • brez barvil in parabenov
€ 4,59 (€ 15,30 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Baby mehčalec - brez vonja

ATTITUDE Baby mehčalec -​ brez vonja, 1 l

  • hipoalergeno
  • brez barvil in parfumov
  • na rastlinski osnovi
€ 8,29 (€ 8,29 / l)

Dostava do 16. oktober

Baby Anthyllis Dodatek za pranje z aktivnim kisikom

Baby Anthyllis Dodatek za pranje z aktivnim kisikom, 1 l

  • za belo in barvno perilo
  • idealno tudi za otroška oblačila
  • vegansko in naravno
€ 7,69 (€ 7,69 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Odstranjevalec madežev

ATTITUDE Odstranjevalec madežev, 800 ml

  • hipoalergen
  • brez klora
  • biološko razgradljivo
€ 6,89 (€ 8,61 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Mehčalec z lupino limone

ATTITUDE Mehčalec z lupino limone, 2 l

  • brez barvil
  • hipoalergeno
  • 15 ºC - 95 ºC
€ 13,09 (€ 6,55 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Tekoči detergent z limonino lupino

ATTITUDE Tekoči detergent z limonino lupino, 1,05 l

  • hipoalergeno
  • brez encimov
  • na rastlinski osnovi
€ 13,19 (€ 12,56 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Sensitiv - mehčalec Baby

ATTITUDE Sensitiv -​ mehčalec Baby, 1 l

  • brez parfumov
  • hipoalergeno
  • za mehka otroška oblačila
€ 9,79 (€ 9,79 / l)

Dostava do 5. oktober