Weleda - izdelki za nosečnost in dojenje

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Nosečnost in dojenje: 7 izdelkov

Weleda Negovalno olje za nosečnost

Weleda Negovalno olje za nosečnost, 100 ml

  • ščiti kožo pred izsušitvijo
  • izboljša elastičnost vezivnega tkiva
  • za gladko in svilnato mehko kožo
€ 14,36 € 17,99 (€ 143,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Olje za masažo prsi

Weleda Olje za masažo prsi, 50 ml

  • ogreva prsi
  • s koromačem, sivko in majaronom
  • spodbuja krvni obtok
€ 11,20 € 14,09 (€ 224,00 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Bio čaj za dojenje

Weleda Bio čaj za dojenje, 40 g

  • izvrstna mešanica
  • podpira izdelavo mleka
  • uravnoteži ter harmonizira
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Dostava do 2. oktober

Weleda Osvežilni gel za lahke noge

Weleda Osvežilni gel za lahke noge, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • za sprostitev po naporu
  • poživljajoče in hranljivo
€ 12,99 (€ 64,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Nosečniško maslo za telo

Weleda Nosečniško maslo za telo, 150 ml

  • za normalen tip kože
  • preprečuje nastanek strij
  • subtilen cvetlični vonj
€ 16,99 (€ 113,27 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Masažno olje za presredek

Weleda Masažno olje za presredek, 50 ml

  • ciljno zmehča presredek
  • za masažo, ki krepi prekrvavitev
  • izboljša prožnost kožnega tkiva
€ 14,09 (€ 281,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Weleda Venadoron®

Weleda Venadoron®, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • svežina in lahkotnost
  • neguje obremenjene noge
€ 26,99 (€ 134,95 / l)

Dostava do 2. oktober