Kozmetika, primerna za okrevanje po porodu

Za podporo pri okrevanju in regeneraciji po porodu

Kozmetika, zasnovana za obdobje po porodu. Nežne formule, idealne za nego telesa v poporodni fazi. Izdelki, primerni za vsakodnevno rutino novopečenih mamic.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Tip kože Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Kozmetika: 8 izdelkov

Weleda Masažno olje za presredek

Weleda Masažno olje za presredek, 50 ml

  • ciljno zmehča presredek
  • za masažo, ki krepi prekrvavitev
  • izboljša prožnost kožnega tkiva
€ 14,09 (€ 281,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje

ATTITUDE Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje, 150 ml

  • za zahteven tip kože
  • krepi prožnost
  • krepi in neguje
€ 17,19 (€ 114,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream, 200 ml

  • za obremenjeno kožo
  • med nosečnostjo in po porodu
  • intenzivno vlaženje
€ 24,99 (€ 124,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Body Oil

Memì - Natural Baby Care Soft Body Oil, 120 ml

  • za obremenjeno kožo
  • za uporabo med nosečnostjo in po porodu
  • prožnost in vlaženje
€ 23,99 (€ 199,92 / l)

Dostava do 2. oktober

Yukies Dry Brush

Yukies Dry Brush

  • za normalno in celulitno kožo
  • za učvrstitev in zategovanje
  • nežno pilingira in zožuje pore
€ 29,99

Dostava do 2. oktober

ohtastic Mama Care Mama Oil

ohtastic Mama Care Mama Oil, 75 ml

  • za trebuh in presredek
  • formula brez dišav
  • z jojobinim in marulinim oljem
€ 14,99 (€ 199,87 / l)

Dostava do 2. oktober

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil, 100 ml

  • vlaži
  • zagotavlja mehko kožo
  • primerno tudi za nosečnice
€ 10,49 (€ 104,90 / l)

Dostava do 2. oktober

Yukies Body Butter

Yukies Body Butter, 100 g

  • za občutljivo kožo
  • posebna nega v nosečnosti
  • s karitejevim maslom in kokosovim oljem
€ 25,99 (€ 259,90 / kg)

Dostava do 2. oktober