Posebna kozmetika za nosečnice

Visokokakovostne formule za nego in higieno telesa

Izbor posebne kozmetike za nosečnice, idealne za vsakodnevno nego telesa. Nežne in visokokakovostne formule spremljajo to posebno obdobje s skrbnostjo ter udobjem. Izdelki, zasnovani za higieno in lepoto med nosečnostjo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

Kozmetika: 1 - 30 od 33 izdelkov

Weleda Negovalno olje za nosečnost

Weleda Negovalno olje za nosečnost, 100 ml

  • ščiti kožo pred izsušitvijo
  • izboljša elastičnost vezivnega tkiva
  • za gladko in svilnato mehko kožo
€ 14,36 € 17,99 (€ 143,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Olje za masažo prsi

Weleda Olje za masažo prsi, 50 ml

  • ogreva prsi
  • s koromačem, sivko in majaronom
  • spodbuja krvni obtok
€ 11,20 € 14,09 (€ 224,00 / l)

Dostava do 5. oktober

Lansinoh Prha za intimne dele

Lansinoh Prha za intimne dele

  • nežen vodni curek
  • enostavna uporaba
  • praktično za na pot
€ 11,59

Dostava do 5. oktober

Natracare Safe to Flush vlažen toaletni papir

Natracare Safe to Flush vlažen toaletni papir, 30 kos.

  • izdelan iz 100 % pravega papirja
  • varen za splakovanje
  • biološko razgradljiv v vodi
€ 2,69 (€ 0,09 / kos.)

Dostava do 5. oktober

Weleda Osvežilni gel za lahke noge

Weleda Osvežilni gel za lahke noge, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • za sprostitev po naporu
  • poživljajoče in hranljivo
€ 12,99 (€ 64,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Natracare Robčki za intimno nego

Natracare Robčki za intimno nego, 12 kos.

  • primerni tudi za občutljivo kožo
  • brez alkoholnih dodatkov, ki izsušujejo
  • embalaža iz plastike brez BPA
€ 2,89 (€ 0,24 / kos.)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml

  • za zahteven tip kože
  • krepi prožnost
  • bogata vsebnost antioksidantov
€ 17,19 (€ 36,34 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Nosečniško maslo za telo

Weleda Nosečniško maslo za telo, 150 ml

  • za normalen tip kože
  • preprečuje nastanek strij
  • subtilen cvetlični vonj
€ 16,99 (€ 113,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Masažno olje za presredek

Weleda Masažno olje za presredek, 50 ml

  • ciljno zmehča presredek
  • za masažo, ki krepi prekrvavitev
  • izboljša prožnost kožnega tkiva
€ 14,09 (€ 281,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Weleda Venadoron®

Weleda Venadoron®, 200 ml

  • za vse tipe kože
  • svežina in lahkotnost
  • neguje obremenjene noge
€ 26,99 (€ 134,95 / l)

Dostava do 5. oktober

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml

  • za vse tipe kože
  • nežna nega
  • hipoalergen
€ 12,19 (€ 25,77 / l)

Dostava do 5. oktober

Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje

ATTITUDE Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje, 150 ml

  • za zahteven tip kože
  • krepi prožnost
  • krepi in neguje
€ 17,19 (€ 114,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Blooming Belly Natural čistilna pena za obraz

ATTITUDE Blooming Belly Natural čistilna pena za obraz, 150 ml

  • za vse tipe kože
  • izredno nežna in negovalna
  • hipoalergena
€ 16,89 (€ 112,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream, 200 ml

  • za obremenjeno kožo
  • med nosečnostjo in po porodu
  • intenzivno vlaženje
€ 24,99 (€ 124,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Blooming Belly naravni balzam za dojenje - argan

ATTITUDE Blooming Belly naravni balzam za dojenje -​ argan, 150 ml

  • vlaži
  • regenerira in pomirja
  • se hitro vpije
€ 17,19 (€ 114,60 / l)

Dostava do 5. oktober

Badger Balm Mom Care Belly Butter

Badger Balm Mom Care Belly Butter, 59 ml

  • za vse tipe kože
  • zmanjša občutek napetosti
  • negovalno in antioksidativno delovanje
€ 11,99 (€ 203,22 / l)

Dostava do 5. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Body Oil

Memì - Natural Baby Care Soft Body Oil, 120 ml

  • za obremenjeno kožo
  • za uporabo med nosečnostjo in po porodu
  • prožnost in vlaženje
€ 23,99 (€ 199,92 / l)

Dostava do 5. oktober

Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil

Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil, 147,80 ml

  • za vse tipe kože - zlasti za suho kožo
  • vlaži kožo
  • zagotavlja prožnost
€ 15,99 (€ 108,19 / l)

Dostava do 5. oktober

ohtastic Mama Care Mama Oil

ohtastic Mama Care Mama Oil, 75 ml

  • za trebuh in presredek
  • formula brez dišav
  • z jojobinim in marulinim oljem
€ 14,99 (€ 199,87 / l)

Dostava do 5. oktober

youfreen Funky Breeze Shower Bar

youfreen Funky Breeze Shower Bar, 75 g

  • za vse tipe kože
  • z mediteranskim pridihom
  • za prožnost kože
€ 5,99 (€ 79,87 / kg)

Dostava do 5. oktober

youfreen Lovely Berry Shower Bar

youfreen Lovely Berry Shower Bar, 75 g

  • za vse tipe kože
  • za prožnost
  • trajnostno in okolju prijazno
€ 5,99 (€ 79,87 / kg)

Dostava do 5. oktober

Pilogen Carezza Bio mama mandljevo olje

Pilogen Carezza Bio mama mandljevo olje, 200 ml

  • optimalna nega nosečnic
  • poskrbi za zelo mehko kožo
  • za intenzivno zaščito vaše kože
€ 9,39 (€ 46,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Burt's Bees Mama Bee krema za noge in stopala

Burt's Bees Mama Bee krema za noge in stopala, 100 ml

  • hladilen učinek
  • kakovostna negovalna olja
  • vlaži
€ 15,49 (€ 154,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Pilogen Carezza Bio Mamma krema proti strijam

Pilogen Carezza Bio Mamma krema proti strijam, 150 ml

  • z intenzivno negovalnimi rastlinskimi olji
  • okrepi čvrstost in elastičnost kože
  • regenerira že poškodovana tkiva
€ 18,19 (€ 121,27 / l)

Dostava do 5. oktober

Pilogen Carezza Bio Mamma krema za dojke

Pilogen Carezza Bio Mamma krema za dojke, 50 ml

  • preprečuje pojav ran na samih bradavicah
  • preprečuje pojav strij
  • okrepi odpornost bradavic in elastičnost tkiva
€ 13,99 (€ 279,80 / l)

Dostava do 5. oktober

Badger Balm Mom Care Belly Oil

Badger Balm Mom Care Belly Oil, 118 ml

  • se hitro vpije, brez da masti
  • razvaja obremenjeno kožo
  • zmehča in nahrani
€ 19,99 (€ 169,41 / l)

Dostava do 5. oktober

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil, 100 ml

  • vlaži
  • zagotavlja mehko kožo
  • primerno tudi za nosečnice
€ 10,49 (€ 104,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Akamuti Mums Tummy maslo za trebušček

Akamuti Mums Tummy maslo za trebušček, 100 ml

  • z bogatim karitejevim in kakavovim maslom
  • z hranilnim oljem pšeničnih kalčkov
  • preprečuje nastanek strij
€ 23,99 (€ 239,90 / l)

Dostava do 5. oktober

Yukies Gift Box

Yukies Gift Box

  • za vse tipe kože in občutljivo kožo
  • piling, masažni stick, olje in maslo za telo
  • negovalni izdelki za otroka in mamo
€ 86,99

Brezplačna dostava do 5. oktober

Yukies Sugar Scrub

Yukies Sugar Scrub, 200 g

  • za vse tipe kože
  • iz cvetnih listov vrtnice
  • bio kristali sladkorja
€ 24,99 (€ 124,95 / kg)

Dostava do 5. oktober