Bebivita - začetne in nadaljevalne formule

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga?
Filter

Začetne in nadaljevalne formule: 4 izdelki

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre

Bebivita Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre, 500 g

  • od rojstva
  • z laktozo in DHA
  • tudi kot dopolnilno dojenje
€ 8,89 (€ 17,78 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3

Bebivita Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3, 500 g

  • od 10. meseca
  • ni nadomestek za materino mleko
  • dopolnilno hranjenje k dopolnilnemu hranjenju
€ 8,69 (€ 17,38 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Formula 2, nadaljevalno mleko

Bebivita Formula 2, nadaljevalno mleko, 500 g

  • po dopolnjenem šestem mesecu
  • ni nadomestek za materino mleko
  • nasitna in starosti primerna prehrana
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 13. oktober

Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre HA

Bebivita Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre HA, 500 g

  • od rojstva
  • visoko razgrajene beljakovine
  • laktoza kot ogljikov hidrat
€ 12,09 (€ 24,18 / kg)

Dostava do 2. oktober