Bebivita - okusna že pripravljena otroška hrana v kozarcih

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Otroška hrana v kozarcih: 13 izdelkov

Bio otroška kaša - pasijonka, jabolko in breskev

Bebivita Bio otroška kaša -​ pasijonka, jabolko in breskev, 250 g

  • od 6. meseca
  • sadnega in sladkega okusa
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Bio otroška kaša

Bebivita Bio otroška kaša, 190 g

  • od 6. meseca dalje
  • okusna tudi hladna
  • sladkega okusa po banani
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška večerna zdrobova kaša - banana in jabolko

Bebivita Bio otroška večerna zdrobova kaša -​ banana in jabolko, 190 g

  • od 5. meseca
  • nežni pšenični zdrob
  • fino pretlačeno
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška večerna zdrobova kaša - vanilija

Bebivita Bio otroška večerna zdrobova kaša -​ vanilija, 190 g

  • od 5. meseca
  • nežni pšenični zdrob
  • fino pretlačeno
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - muesli za zajtrk - malina & jabolko

Bebivita Bio otroška hrana -​ muesli za zajtrk -​ malina & jabolko, 160 g

  • od 10. meseca starosti
  • jogurt s sadjem in polnozrnatimi žitaricami
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,59 (€ 9,94 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - večerna kaša, banana in kakav

Bebivita Bio otroška hrana -​ večerna kaša, banana in kakav, Banana-​kakav (190 g)

  • od 6. meseca
  • fino pasirana
  • okusna kot topel in hladen obrok
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - prepečenec z jabolkom in banano

Bebivita Bio otroška hrana -​ prepečenec z jabolkom in banano, 250 g

  • od 5. meseca
  • z bio jabolki
  • z vitaminom C
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - jabolko-jagoda-malina

Bebivita Bio otroška hrana -​ jabolko-​jagoda-​malina, 250 g

  • od 5. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • čudovito sadno
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Bio otroška hrana - mango-jabolko

Bebivita Bio otroška hrana -​ mango-​jabolko, 250 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • sveže in sadno
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Bio otroška hrana - muesli s sadjem

Bebivita Bio otroška hrana -​ muesli s sadjem, 250 g

  • od 6. meseca
  • s polnozrnatimi žiti
  • blag okus
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - jabolko in banana s polnozrnatimi kosmiči

Bebivita Bio otroška hrana -​ jabolko in banana s polnozrnatimi kosmiči, 250 g

  • od 6. meseca
  • sočna bio jabolka
  • blag sadni okus
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Otroška kaša - sadje in žitarice, jabolko-mango s polnozrnatimi kosmiči

Bebivita Otroška kaša -​ sadje in žitarice, jabolko-​mango s polnozrnatimi kosmiči, 250 g

  • od 6. meseca
  • blaga aroma
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Bio sadna kaša - hruška in jabolka

Bebivita Bio sadna kaša -​ hruška in jabolka, 250 g

  • od 5. meseca
  • skrbno pripravljeno
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 2. oktober