Bebivita - otroška hrana na osnovi mleka in žit

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Mlečne in žitne kaše: 5 izdelkov

Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja

Bebivita Večerna kaša s piškoti in banano, brez dodanega sladkorja, 500 g

  • od 5. meseca
  • z minerali in vitamini
  • s piškoti iz Nemčije
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Mlečna kaša s piškoti

Bebivita Mlečna kaša s piškoti, 500 g

  • od 6. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • z minerali in vitamini
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Mlečna kaša s kakavom

Bebivita Mlečna kaša s kakavom, 500 g

  • od 8. meseca
  • z minerali in vitamini
  • blag okus
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Večerna kaša - mlečni riž z jabolkom

Bebivita Večerna kaša -​ mlečni riž z jabolkom, 500 g

  • od 5. meseca
  • brez glutena in dodanega sladkorja
  • vsebuje dragocene vitamine in minerale
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bebivita Dopolnilna hrana, mlečni zdrob

Bebivita Dopolnilna hrana, mlečni zdrob, 500 g

  • Od 6. meseca
  • Brez dodanega sladkorja
  • Za približno 10 obrokov
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 2. oktober