Izdelki, ki jih starši najbolj cenijo za svoje otroke

Odkrijte najboljše formule za dojenčke, otroško hrano, prigrizke in še več!

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

💙 Bestsellers: 1 - 30 od 50 izdelkov

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2, 750 g

  • od 7. meseca
  • z GOS, ARA & DHA
  • vitamin C
€ 11,56 € 14,49 (€ 15,41 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Voda za dojenčke

Holle Voda za dojenčke, 500 ml

  • primerno od rojstva
  • pripravljeno za uporabo, brez prekuhavanja
  • uravnotežena vsebnost mineralov in nizka vsebnost natrija
€ 1,09 (€ 2,18 / l)

Dostava do 2. oktober

MOGLi Muesli piškoti s kakavom

MOGLi Muesli piškoti s kakavom, 125 g

  • sladkano z agavo in datlji
  • blaga sladkost
  • brez dodanih arom
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadni pire "Veggie Bunny - s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom"

Holle Sadni pire "Veggie Bunny -​ s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom", 100 g

  • od 6. meseca
  • brez dodane soli
  • vegansko in brez glutena
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Freche Freunde Bio sadni čips - 100% jagoda

Freche Freunde Bio sadni čips -​ 100% jagoda, 12 g

  • od 12. meseca
  • čisto sadje brez dodatkov
  • dodatek k mueslijom, kašam
€ 2,23 € 2,79 (€ 185,83 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio piščančje meso

Holle Bio piščančje meso, 125 g

  • od 5. meseca
  • država izvora: Nemčija
  • brez dodane soli, začimb in arom
€ 1,69 (€ 13,52 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo, 90 ml

  • od rojstva
  • z DHA
  • enostavno za pripravo
€ 1,69 (€ 18,78 / l)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrobovi kosmiči - med

Himmeltau Zdrobovi kosmiči -​ med, 500 g

  • od 6. meseca
  • sladkano z medom
  • z vitaminom B1
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio govedina

Holle Bio govedina, 125 g

  • od 5. meseca
  • država izvora: Nemčija
  • brez dodane soli, začimb in arom
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE, 600 g

  • začetna formula
  • z mlečnokislinskimi kulturami
  • vsebuje laktozo in DHA
€ 16,59 (€ 27,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z ekološkim kozjim mlekom iz Allgäua
  • vsebuje samo laktozo kot glavni ogljikov hidrat
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena)

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • skrbno izbran ekološki riž
  • brez mleka
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

HiPP Bio riževi vaflji

HiPP Bio riževi vaflji, Borovnica (30 g)

  • od 8. meseca
  • sadni okus
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN Spidey - Bio Superhero Quetschie

PURE&FUN Spidey -​ Bio Superhero Quetschie, 100 g

  • sadna energija
  • 100% bio
  • idealen prigrizek
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula na osnovi kravjega mleka PRONUTRA PRE

Aptamil Začetna formula na osnovi kravjega mleka PRONUTRA PRE, 800 g

  • od rojstva
  • recept brez palmovega olja
  • laktoza kot ogljikov hidrat
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 1

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 1, 600 g

  • od rojstva
  • nežno razcepljene beljakovine
  • naravne mlečnokislinske kulture
€ 16,89 (€ 28,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša v kozarcu za dojenčke, čisto ekološko korenje

HiPP Bio kaša v kozarcu za dojenčke, čisto ekološko korenje, 125 g

  • Od 5. meseca
  • Blago in sladko
  • Brez dodane soli ali sladkorja
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadni pire "Red Bee - z jabolkom, jagodami"

Holle Sadni pire "Red Bee -​ z jabolkom, jagodami", 100 g

  • Od 8. meseca dalje
  • Glavne sestavine iz Italije
  • Saden okus
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Pastinakov pire

Holle Pastinakov pire, 125 g

  • od 5. meseca dalje
  • blag okus
  • brez soli in dodanega sladkorja
€ 0,99 (€ 7,92 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana v kozarcu za dobro jutro, jagode in jabolka z jogurtom in musliji

HiPP Bio otroška hrana v kozarcu za dobro jutro, jagode in jabolka z jogurtom in musliji, 160 g

  • Od 10. meseca
  • Idealno za zajtrk ali prigrizek
  • Nesladkano
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadni pire "Kiwi Koala - s hruško, banano, kivijem"

Holle Sadni pire "Kiwi Koala -​ s hruško, banano, kivijem", 100 g

  • 100% sadje
  • Od 8. meseca dalje
  • Naravno vsebuje sladkor
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio otroška hrana - krompir, buča & bučke zucchini Demeter

Holle Bio otroška hrana -​ krompir, buča & bučke zucchini Demeter, 190 g

  • od 6. meseca
  • vegansko in fino pasirano
  • brez dodatkov glutena, laktoze in soli
€ 1,29 (€ 6,79 / kg)

Dostava do 2. oktober

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, kivi

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, kivi, 100 g

  • s kivijem, mangom in banano
  • oplemeniteno z ovsom
  • 100% bio, brez dodanega sladkorja
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Alnatura Bio otroška ovseno-bananina kaša

Alnatura Bio otroška ovseno-​bananina kaša, 250 g

  • od 1. leta
  • polnozrnati oves, banana in vanilja
  • priprava s hladnim in toplim mlekom
€ 2,89 (€ 11,56 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadni pire "Fennel Frog - s hruško, jabolkom, koromačem"

Holle Sadni pire "Fennel Frog -​ s hruško, jabolkom, koromačem", 100 g

  • od 6. meseca
  • 100% sadje in zelenjava
  • nesladkano in brez dodane soli
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadni pire "Power Parrot - s hruško, jabolkom in špinačo"

Holle Sadni pire "Power Parrot -​ s hruško, jabolkom in špinačo", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Sadni užitek
  • Brez dodatkov
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadni pire "Croco Coco - z jabolkom, mangom, kokosom"

Holle Sadni pire "Croco Coco -​ z jabolkom, mangom, kokosom", 100 g

  • Od 8. meseca dalje
  • Ponovno zapiranje
  • V praktični stiskalni vrečki
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Sadni pire "Pear Pony - s hruško, breskvijo, malino in piro"

Holle Sadni pire "Pear Pony -​ s hruško, breskvijo, malino in piro", 100 g

  • Čisti užitek
  • Od 8. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • mleko iz Nemčije
  • primerno za dopolnilno hranjenje
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Holle Bio Crunchy Snack - oves in malina

Holle Bio Crunchy Snack -​ oves in malina, 30 g

  • od 10. meseca
  • recept brez glutena
  • vegansko
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober