Vitamini in prehranska dopolnila, primerni za otroke

Prehranska dopolnila za otroke, zasnovana tako, da se enostavno vključijo v vsakodnevno rutino. Praktične rešitve, prilagojene najmlajšim, izpolnjujejo vsakodnevne potrebe družin. Idealna za tiste, ki iščejo starosti primerna dopolnila z mikrohranili.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Del telesa Highlights
Filter

Vitamini in prehranska dopolnila: 1 - 30 od 62 izdelkov

tetesept® Kids sirup proti kašlju

tetesept® Kids sirup proti kašlju, 168 g

  • od 1. leta starosti naprej
  • brez alkohola
  • z medom in islandskim mahom
€ 4,79 € 5,99 (€ 28,51 / kg)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids Sweet Dreams

FutuNatura Kids Sweet Dreams, 150 ml

  • od 3. leta starosti dalje
  • z meliso in lipovcem
  • brez GSO
€ 10,99 (€ 73,27 / l)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids Relax Liquid

FutuNatura Kids Relax Liquid, 150 ml

  • od 3. leta starosti dalje
  • črni ribez
  • viitamin B6 in magnezij
€ 10,99 (€ 73,27 / l)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids Appetite Liquid

FutuNatura Kids Appetite Liquid, 150 ml

  • od 3. leta starosti dalje
  • na osnovi agavinega sirupa
  • enostavno odmerjanje
€ 10,99 (€ 73,27 / l)

Dostava do 2. oktober

tetesept® Baby kapljice za sproščanje trebuha

tetesept® Baby kapljice za sproščanje trebuha, 20 ml

  • od prvega dne naprej
  • naravna oljna osnova
  • vegansko in brez dodanega sladkorja
€ 7,19 (€ 359,50 / l)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids Growth Liquid

FutuNatura Kids Growth Liquid, 150 ml

  • 11 vitaminov in 9 mineralov
  • z agavinim sirupom in okusom pomaranče
  • vsebuje 4 naravne rastlinske izvlečke
€ 12,99 (€ 86,60 / l)

Dostava do 14. oktober

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne - Nervositè

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne -​ Nervositè, 125 ml

  • za odrasle in otroke
  • z okusom po češnjah in malinah
  • zagotavlja veliko hranil
€ 8,29 (€ 66,32 / l)

Dostava do 2. oktober

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Appétit

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Appétit, 125 ml

  • sirup z okusom pomaranče in limone
  • vsebuje štiri različne rastlinske izvlečke
  • z dozirno žlico
€ 8,59 (€ 68,72 / l)

Dostava do 26. oktober

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Transit

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Transit, 125 ml

  • slasten okus po slivah
  • idealno za odrasle in otroke
  • sirup z dozirno skodelico
€ 8,29 (€ 66,32 / l)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus Animal Parade AcidophiKiDZ

Nature's Plus Animal Parade AcidophiKiDZ, 90 žveč. tabl.

  • žvečljive tablete v živalski obliki
  • z okusom jagodičja
  • za otroke
€ 23,99 (€ 149,94 / kg)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids Super Iron

FutuNatura Kids Super Iron, 150 ml

  • od 3. leta starosti naprej
  • vitamin B
  • brez gensko spremenjenih organizmov
€ 12,99 (€ 86,60 / l)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids Vitamin K2+D3 Drops

FutuNatura Kids Vitamin K2+D3 Drops, 15 ml

  • od 4. leta starosti dalje
  • steklenička s kapalko
  • vmešajte v tekočino
€ 16,99 (€ 1.132,67 / l)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus Animal Parade KidGreenz

Nature's Plus Animal Parade KidGreenz, 90 žveč. tabl.

  • z okusom tropskega sadja
  • za otroke
  • zelo dobra biološka uporabnost
€ 18,99 (€ 126,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Natural Point Magnesio Supremo FERRO

Natural Point Magnesio Supremo FERRO, 150 g

  • naravni magnezij
  • liposomsko železo
  • prijetno sladek okus
€ 22,42 € 23,99 (€ 149,47 / kg)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids yummy gummy Vitamin D3

FutuNatura Kids yummy gummy Vitamin D3, 90 gum. bomb.

  • od 3. leta starosti naprej
  • več okusov
  • brez glutena
€ 11,99 (€ 53,29 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus Animal Parade Tooth Fairy

Nature's Plus Animal Parade Tooth Fairy, 90 žveč. tabl.

  • vitamin D, kalcij in probiotiki
  • bvečljive tablete z okusom vanilije
  • Brez sladkorja
€ 30,99 (€ 168,42 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus Animal Parade GOLD Multivitamin češnja

Nature's Plus Animal Parade GOLD Multivitamin češnja, 60 žveč. tabl.

  • vitamina D3 in K2
  • posebej prilagojeno potrebam otrok
  • brez sladkorja
€ 18,99 (€ 111,71 / kg)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids yummy gummy Tummy

FutuNatura Kids yummy gummy Tummy, 30 gum. bomb.

  • z dvema bakterijskima kulturama
  • z vitamini B3, B5 in B6
  • z okusom jagode
€ 13,99 (€ 155,44 / kg)

Dostava do 2. oktober

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA na dnevno porcijo
  • 455 mg DHA na dnevno porcijo
  • z okusom pomaranče
€ 30,99 (€ 206,60 / l)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids yummy gummy Immunity

FutuNatura Kids yummy gummy Immunity, 60 gum. bomb.

  • s cinkom, jodom in 9 vitamini
  • primerno za otroke, stare 3 leta in več
  • mešanica okusov pomaranče, limone in jagode
€ 13,99 (€ 116,58 / kg)

Dostava do 2. oktober

FutuNatura Kids Omega 3 Liquids

FutuNatura Kids Omega 3 Liquids, 150 ml

  • od 3. leta starosti dalje
  • okus jagode
  • z vitamini A, D3 in E
€ 10,99 (€ 73,27 / l)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus Animal Parade® kalcij

Nature's Plus Animal Parade® kalcij, 90 žveč. tabl.

  • za otroke od 2 let
  • v zabavnih živalskih oblikah
  • z okusom vanilije
€ 15,99 (€ 88,83 / kg)

Dostava do 2. oktober

Animal Parade Multivitamin 90 žvečljivih tablet

Nature's Plus Animal Parade Multivitamin 90 žvečljivih tablet, mešani sadeži (90 žveč. tabl.)

  • mutlivitaminske živalice za otroke
  • v različnih okusih
  • vir formule življenja
€ 18,99 (€ 105,50 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus Animal Parade DHA

Nature's Plus Animal Parade DHA, 90 žveč. tabl.

  • s slastnim okusom češnje
  • žvečljive tablete v obliki smešne živali
  • zelo dobra biološka uporabnost
€ 22,99 (€ 135,24 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus GI Natural ProBiotic Kids

Nature's Plus GI Natural ProBiotic Kids, 30 žveč. tabl.

  • 16 probiotičnih sevov
  • okus jagodičja
  • ni treba hraniti v hladilniku
€ 19,49 (€ 263,38 / kg)

Dostava do 2. oktober

Animal Parade Inner Ear Support - brez sladkorja

Nature's Plus Animal Parade Inner Ear Support -​ brez sladkorja, 90 žveč. tabl.

  • zabavne žvečljive tablete v obliki živali
  • okus, ki je otrokom všeč
  • posebna kombinacija vitalnih snovi
€ 24,99 (€ 131,53 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus Animal Parade Tummy Zyme

Nature's Plus Animal Parade Tummy Zyme, 90 žveč. tabl.

  • tropsko sadje
  • s prebavnimi encimi
  • brez glutena
€ 30,99 (€ 258,25 / kg)

Dostava do 2. oktober

Animal Parade Multivitamin, 180 žvečljivih tablet

Nature's Plus Animal Parade Multivitamin, 180 žvečljivih tablet, Mešano sadje, 180 pastil (180 žveč. tabl.)

  • multivitaminske živalice za otroke
  • v različnih okusih
  • formula Source of Life®
€ 34,49 (€ 93,22 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus Animal Parade Kid Cink

Nature's Plus Animal Parade Kid Cink, 90 žveč. tabl.

  • za žvečenje
  • zabavne živalske oblike
  • slasten okus mandarine
€ 21,99 (€ 157,07 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nature's Plus Animal Parade MAG Kidz Powder

Nature's Plus Animal Parade MAG Kidz Powder, 171 g

  • Magnezijev šumeči prašek za pitje
  • Magnezij kot citrat
  • S sadnim okusom
€ 17,49 (€ 102,28 / kg)

Dostava do 2. oktober