Visokokakovostni pireji v vrečkah in sadne kaše

Enostavno za odpiranje in uživanje

Pireji v vrečkah in sadne kaše za otroke, zasnovani za praktično in okusno malico. Udobne rešitve za na pot s preprostostjo spremljajo vsakdan. Idealni za male gurmane doma in na poti.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Pireji v vrečkah in sadne kaše: 1 - 30 od 78 izdelkov

Sadni pire "Veggie Bunny - s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom"

Holle Sadni pire "Veggie Bunny -​ s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom", 100 g

  • od 6. meseca
  • brez dodane soli
  • vegansko in brez glutena
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

PURE&FUN Spidey - Bio Superhero Quetschie

PURE&FUN Spidey -​ Bio Superhero Quetschie, 100 g

  • sadna energija
  • 100% bio
  • idealen prigrizek
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

PURE&FUN PAW Patrol - Bio Hero Quetschie - Skye

PURE&FUN PAW Patrol -​ Bio Hero Quetschie -​ Skye, 100 g

  • z jagodo in malino
  • praktično za na pot
  • 100% bio
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Joghurt-Pouches "Mango Monkey - Mango"

Holle Bio Joghurt-​Pouches "Mango Monkey -​ Mango", 85 g

  • Od 8. meseca
  • Priročen prigrizek
  • Brez dodanega sladkorja
€ 1,05 € 1,39 (€ 12,35 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Red Bee - z jabolkom, jagodami"

Holle Sadni pire "Red Bee -​ z jabolkom, jagodami", 100 g

  • Od 8. meseca dalje
  • Glavne sestavine iz Italije
  • Saden okus
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Kiwi Koala - s hruško, banano, kivijem"

Holle Sadni pire "Kiwi Koala -​ s hruško, banano, kivijem", 100 g

  • 100% sadje
  • Od 8. meseca dalje
  • Naravno vsebuje sladkor
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio vrečke s sadnim pirejem HiPPiS

HiPP Bio vrečke s sadnim pirejem HiPPiS, Jabolko-​hruška-​banana (100 g)

  • od 1. leta dalje
  • 100% ekološko sadje
  • brez sladkorja
€ 1,49 (€ 14,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, kivi

MOGLi Bio "Quetschie" vrečka, kivi, 100 g

  • s kivijem, mangom in banano
  • oplemeniteno z ovsom
  • 100% bio, brez dodanega sladkorja
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Fennel Frog - s hruško, jabolkom, koromačem"

Holle Sadni pire "Fennel Frog -​ s hruško, jabolkom, koromačem", 100 g

  • od 6. meseca
  • 100% sadje in zelenjava
  • nesladkano in brez dodane soli
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Power Parrot - s hruško, jabolkom in špinačo"

Holle Sadni pire "Power Parrot -​ s hruško, jabolkom in špinačo", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Sadni užitek
  • Brez dodatkov
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Croco Coco - z jabolkom, mangom, kokosom"

Holle Sadni pire "Croco Coco -​ z jabolkom, mangom, kokosom", 100 g

  • Od 8. meseca dalje
  • Ponovno zapiranje
  • V praktični stiskalni vrečki
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Pear Pony - s hruško, breskvijo, malino in piro"

Holle Sadni pire "Pear Pony -​ s hruško, breskvijo, malino in piro", 100 g

  • Čisti užitek
  • Od 8. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Apple Ant - z jabolkom, banano, hruško"

Holle Sadni pire "Apple Ant -​ z jabolkom, banano, hruško", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Certifikat Demeter
  • Idealno za pot
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio sadni pire - Dino Dance

Holle Bio sadni pire -​ Dino Dance, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • z jabolkom, borovnicami in slivo
  • brez dodanih arom in sladkorja
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

PURE&FUN Anna/Elsa - Bio Magic Quetschie

PURE&FUN Anna/Elsa -​ Bio Magic Quetschie, 100 g

  • sadno in 100% naravno
  • idealno za majhne pustolovščine
  • brez umetnih sestavin
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Panda Peach - z breskvijo, marelicami in banano s piro"

Holle Sadni pire "Panda Peach -​ z breskvijo, marelicami in banano s piro", 100 g

  • Praktična malica
  • Od 8. meseca dalje
  • Nežen pire
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Quetschie - buča, hruška, jabolko, sliva in oves

Pumpkin Organics Bio Quetschie -​ buča, hruška, jabolko, sliva in oves, 100 g

  • od 8. meseca
  • 35 % zelenjave
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Quetschie - lubenica, jagoda, jabolko, hruška, melona in riž

FruchtBar Bio Quetschie -​ lubenica, jagoda, jabolko, hruška, melona in riž, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • osvežilna sadna mešanica
  • riž z visoko vsebnostjo ogljikovih hidratov
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

FruchtBar Bio Quetschie - borovnice, banana in riž

FruchtBar Bio Quetschie -​ borovnice, banana in riž, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • nasiten prigrizek
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio sadni pire "Lazy Sweetato - s sladkim krompirjem, slivo, bučo, jagodo in ovsom"

Holle Bio sadni pire "Lazy Sweetato -​ s sladkim krompirjem, slivo, bučo, jagodo in ovsom", 100 g

  • od 6. meseca
  • s sadjem in žiti
  • 100% bio
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Carrot Cat - s korenčkom, mangom, banano in hruško"

Holle Sadni pire "Carrot Cat -​ s korenčkom, mangom, banano in hruško", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • S kakovostno zelenjavo Demeter
  • Vrečka brez aluminijaste folije
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Tropic Tiger - z jabolkom, mangom, pasijonko"

Holle Sadni pire "Tropic Tiger -​ z jabolkom, mangom, pasijonko", 100 g

  • 100% sadje
  • Od 8. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja - naravno vsebuje sladkor
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Zebra Beet - kaša z jabolki, banano, peso"

Holle Sadni pire "Zebra Beet -​ kaša z jabolki, banano, peso", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Kakovost Demeter
  • Praktično za na pot
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio sadni pire "Pelican Peach - z breskvijo, jagodo, jabolkom in ovsom"

Holle Bio sadni pire "Pelican Peach -​ z breskvijo, jagodo, jabolkom in ovsom", 100 g

  • od 6. meseca
  • do 30 % manj sladkorja
  • čudovito svež okus
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Blue Bird - s hruško, jabolkom, borovnicami in ovsom"

Holle Sadni pire "Blue Bird -​ s hruško, jabolkom, borovnicami in ovsom", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja
  • Čisti užitek sadja in žitaric
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Banana Lama - z banano, jabolkom, mangom in marelicami"

Holle Sadni pire "Banana Lama -​ z banano, jabolkom, mangom in marelicami", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Nežen pire
  • Nesladkan
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Multipack Zebra Beet - jabolko, banana in rdeča pesa

Holle Multipack Zebra Beet -​ jabolko, banana in rdeča pesa, 400 g

  • od 6. meseca dalje
  • čist okus
  • nežno pripravljeno
€ 3,69 (€ 9,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Berry Puppy - z jabolkom, breskvijo, gozdnimi jagodami"

Holle Sadni pire "Berry Puppy -​ z jabolkom, breskvijo, gozdnimi jagodami", 100 g

  • Vrečko brez aluminijaste folije
  • Od 8. meseca dalje
  • 100% sadje
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Tiger Porridge - banana in jagode z ovsom in kvinojo

Holle Tiger Porridge -​ banana in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g

  • od 1. leta starosti
  • ponovno zapiranje in praktično
  • z okusnimi sadeži
€ 1,19 (€ 10,82 / kg)

Dostava do 5. oktober

Lion Porridge - mango in ananas z ovsom in kvinojo

Holle Lion Porridge -​ mango in ananas z ovsom in kvinojo, 110 g

  • od 1. leta starosti
  • z žiti in sadjem
  • ponovno zapiranje
€ 1,19 (€ 10,82 / kg)

Dostava do 5. oktober