Pijače za dojenčke in otroke

V praktičnih formatih, primernih za najmlajše

Pijače za dojenčke in otroke, praktične za vsakodnevno uporabo doma ali na poti. Rešitve, zasnovane za to, da s preprostostjo spremljajo vsakdan. Idealne za praktičnost med obroki in na potovanjih.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Pijače: 15 izdelkov

PURE&FUN PAW Patrol - Bio Heroes Tea

PURE&FUN PAW Patrol -​ Bio Heroes Tea, 45 g

  • s pomarančnim oljem
  • 100% bio
  • okusnoživajte toplo ali hladno
€ 3,19 € 3,99 (€ 70,89 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo, 90 ml

  • od rojstva
  • z DHA
  • enostavno za pripravo
€ 1,69 (€ 18,78 / l)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio čaj za dojenčke

Holle Bio čaj za dojenčke, 30 g

  • od 5. meseca
  • 20 vrečk po 1,5 g
  • s kamilico
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Pronutra-ADVANCE 2, pripravljeno za uživanje

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Pronutra-​ADVANCE 2, pripravljeno za uživanje, 200 ml

  • od 6. meseca
  • mešanica, pripravljena za pitje
  • ne zahteva ogrevanja
€ 2,29 (€ 11,45 / l)

Dostava do 2. oktober

Himmeltau Zdrobov napitek z medom

Himmeltau Zdrobov napitek z medom, 405 ml

  • na osnovi mleka
  • kremasta konsistenca
  • brez konzervansov
€ 3,19 (€ 7,88 / l)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN Frozen - Bio Magic Tea

PURE&FUN Frozen -​ Bio Magic Tea, 45 g

  • mešanica bio sadnega čaja
  • okus jagodičevja
  • brez dodanega sladkorja
€ 3,99 (€ 88,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

PURE&FUN Peppa Pig - Bio Tea

PURE&FUN Peppa Pig -​ Bio Tea, 45 g

  • z jabolkom in jagodo
  • izdelano iz bio sestavin
  • naravna potešitev žeje
€ 3,99 (€ 88,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra PRE, pripravljena za pitje

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra PRE, pripravljena za pitje, 200 ml

  • od rojstva dalje
  • pripravljeno za pitje
  • praktično na poti
€ 2,39 (€ 11,95 / l)

Dostava do 2. oktober

Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE – pripravljena za uporabo

Aptamil Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE – pripravljena za uporabo, 180 ml

  • od rojstva
  • primerno za dodatno hranjenje
  • z dragocenimi vitamini
€ 2,49 (€ 13,83 / l)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Sweet Dream Tea Bio

Mamuko Sweet Dream Tea Bio, 20 čaj. vreč. (30 g)

  • od 9. meseca dalje
  • z meliso, sivko in kamilico
  • sestavine iz 100 % Bio pridelave
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Fruit Tea Bio

Mamuko Fruit Tea Bio, 20 čaj. vreč. (30 g)

  • od 6. meseca dalje
  • z jabolkom in cvetovi hibiskusa
  • iz sestavin iz nadzorovane Bio pridelave
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Dostava do 15. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra PRE MULTIPACK

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pronutra PRE MULTIPACK, 800 ml

  • od rojstva
  • 4 x 200 ml plastenke
  • mešanica, pripravljena za pitje
€ 6,99 (€ 8,74 / l)

Dostava do 2. oktober

Mamuko Happy Tummy Tea Bio

Mamuko Happy Tummy Tea Bio, 20 čaj. vreč. (30 g)

  • od 9. meseca dalje
  • sestavine iz 100 % Bio pridelave
  • s kamilico, kumino in komarčkom
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Dostava do 15. oktober

Mamuko Chamomile Tea Bio

Mamuko Chamomile Tea Bio, 20 čaj. vreč. (30 g)

  • od 6. meseca dalje
  • 100 % Bio cvetovi kamilice
  • izdelano v EU
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Dostava do 15. oktober

Bio kozje polnomastno mleko v prahu - za vso družino

Holle Bio kozje polnomastno mleko v prahu -​ za vso družino, 400 g

  • od 3. leta starosti
  • z A2 kozjimi beljakovinami
  • alternativa kravjemu mleku
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Trenutno ni na zalogi