Visokokakovostne začetne formule

Nežne sestave za prve mesece vašega dojenčka

Začetna formula, zasnovana tako, da izpolnjuje prehranske potrebe dojenčka od prvih dni dalje. Izbrane sestavine in nadzorovana kakovost spremljajo vsakodnevno prehrano. Idealno za zagotavljanje primerne podpore najmlajšim.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

Začetne formule: 1 - 30 od 54 izdelkov

Začetna formula za dojenčke pri alergiji na kravje mlečne beljakovine Allernova AR

Novalac Začetna formula za dojenčke pri alergiji na kravje mlečne beljakovine Allernova AR, 400 g

  • 0 - 36 mesecev
  • z veliko vitamini
  • recept brez laktoze
€ 18,84 € 23,99 (€ 47,10 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT – specialna prehrana

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT – specialna prehrana, 600 g

  • od rojstva
  • zmanjšana vsebnost laktoze
  • nizka vsebnost alergenov in bogato s hranili
€ 17,19 (€ 28,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre – pripravljena za uporabo, 90 ml

  • od rojstva
  • z DHA
  • enostavno za pripravo
€ 1,69 (€ 18,78 / l)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® PRE, 600 g

  • začetna formula
  • z mlečnokislinskimi kulturami
  • vsebuje laktozo in DHA
€ 16,59 (€ 27,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z ekološkim kozjim mlekom iz Allgäua
  • vsebuje samo laktozo kot glavni ogljikov hidrat
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula na osnovi kravjega mleka PRONUTRA PRE

Aptamil Začetna formula na osnovi kravjega mleka PRONUTRA PRE, 800 g

  • od rojstva
  • recept brez palmovega olja
  • laktoza kot ogljikov hidrat
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 1

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® HA 1, 600 g

  • od rojstva
  • nežno razcepljene beljakovine
  • naravne mlečnokislinske kulture
€ 16,89 (€ 28,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Milumil Pre

Milupa Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Milumil Pre, 800 g

  • od rojstva
  • tudi za dodatno hranjenje
  • brez palmovega olja
€ 16,19 (€ 20,24 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 750 g

  • od rojstva
  • samo laktoza
  • vsebuje DHA
€ 15,49 (€ 20,65 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 600 g

  • kot edina hrana ali dodatek
  • z omega-3 in omega-6
  • brez škroba
€ 13,99 (€ 23,32 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® - PRE HA

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA Combiotik® -​ PRE HA, 600 g

  • primerno od rojstva
  • kot edina hrana ali dopolnilo
  • z naravnimi mlečnokislinskimi kulturami
€ 17,89 (€ 29,82 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba PRE začetna formula za dojenčke

Beba PRE začetna formula za dojenčke, 800 g

  • od rojstva
  • na osnovi kravjega mleka
  • brez rastlinskih olj in palmovega olja
€ 22,99 (€ 28,74 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka – posebna prehrana proti refluksu

HiPP Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka – posebna prehrana proti refluksu, 600 g

  • od rojstva
  • naravne kulture mlečne kisline
  • za posebne prehranske potrebe
€ 16,29 (€ 27,15 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre

Bebivita Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre, 500 g

  • od rojstva
  • z laktozo in DHA
  • tudi kot dopolnilno dojenje
€ 8,89 (€ 17,78 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • mleko iz Nemčije
  • primerno za dopolnilno hranjenje
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1, 600 g

  • od rojstva
  • kremasto zahvaljujoč bio škrobu
  • dobra sitost
€ 16,79 (€ 27,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z mlekom Demeter
  • recept brez palmovega olja
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE, 800 g

  • od rojstva
  • hranite po potrebi
  • v primeru družinskih alergij
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba supreme PRE začetna formula za dojenčke

Beba supreme PRE začetna formula za dojenčke, 800 g

  • od rojstva
  • recept na osnovi vrhunskega kravjega mleka
  • laktoza kot vir ogljikovih hidratov
€ 34,99 (€ 43,74 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1 A2

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1 A2, 400 g

  • od rojstva dalje
  • brez glutena
  • nesladkano
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka COMFORT, 800 g

  • od rojstva
  • poseben recept
  • vsebuje manj laktoze
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

HiPP Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • vsebuje DHA in vlaknine
  • enostavno za pripravo
€ 18,69 (€ 46,73 / kg)

Dostava do 2. oktober

Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE

Töpfer Hidrolizirana začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka HA PRE, 600 g

  • idealno od rojstva
  • vsebuje razgrajene beljakovine
  • idealno za dodatno hranjenje
€ 16,99 (€ 28,32 / kg)

Dostava do 2. oktober

expert HA PRE začetna formula za dojenčke

Beba expert HA PRE začetna formula za dojenčke, 550 g

  • primerno od rojstva
  • kot samostojna hrana in kot prehransko dopolnilo
  • s hidroliziranimi beljakovinami
€ 19,99 (€ 36,35 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1, 400 g

  • od rojstva
  • z bio kozjim mlekom
  • primerno za dopolnilno hranjenje
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi izolata sojinih beljakovin SL Expert

Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi izolata sojinih beljakovin SL Expert, 600 g

  • od rojstva
  • na osnovi sojinih beljakovin
  • skrbno formulirano
€ 14,99 (€ 24,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Beba Expert Comfort+ posebna hrana

Beba Expert Comfort+ posebna hrana, 500 g

  • od rojstva
  • nežno razgrajene beljakovine
  • vsebuje mlečnokislinske kulture
€ 17,99 (€ 35,98 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1

Töpfer Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1, 400 g

  • prijetno blag okus
  • idealen kot dodatek k materinemu mleku
  • brez palmovega olja
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Milumil 1

Milupa Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Milumil 1, 800 g

  • od rojstva
  • brez škroba in palmovega olja
  • edina hrana ali za dopolnilno hranjenje
€ 14,99 (€ 18,74 / kg)

Dostava do 2. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka CARE PRE

Aptamil Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka CARE PRE, 800 g

  • od rojstva
  • SYNEO - Bifido bakterije B.Breve
  • vsebuje DHA
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Dostava do 2. oktober