Zobne paste in ustne vode za otroke

Idealno za učinkovito ustno higieno

Zobne paste in ustne vode za otroke, zasnovane za vsakodnevno ustno higieno najmlajših. Nežne formule spremljajo čiščenje zob na praktičen in starosti primeren način. Idealne za zobno rutino otrok.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Vsebnost fluorida Highlights
Filter

Zobne paste in ustne vode: 1 - 30 od 40 izdelkov

Weleda Junior zobna pasta v gelu

Weleda Junior zobna pasta v gelu, 50 ml

  • od 6 let
  • s 1450 ppm fluorida
  • učinkovito čiščenje in zaščita
€ 3,56 € 4,49 (€ 71,20 / l)

Dostava do 2. oktober

Denttabs Zobne tabletke Strawberry brez fluorida

Denttabs Zobne tabletke Strawberry brez fluorida, 125 kos.

  • nežno polirajo
  • za otroke starejše od 3 let
  • nežen okus
€ 4,80 € 6,09 (€ 0,04 / kos.)

Dostava do 2. oktober

elmex Anti-Caries otroška pasta za zobe

elmex Anti-​Caries otroška pasta za zobe, 50 ml

  • z aminfluoridom
  • krepi zobe
  • mineralizira sklenino
€ 4,79 (€ 95,80 / l)

Dostava do 2. oktober

lavera Otroška pasta za zobe

lavera Otroška pasta za zobe, 75 ml

  • odstranjuje zobne obloge
  • brez fluoridov
  • nežen sadni okus
€ 3,29 (€ 43,87 / l)

Dostava do 2. oktober

happybrush SuperKids zobna pasta

happybrush SuperKids zobna pasta, 75 ml

  • za otroke od 2. leta naprej
  • z okusom po žvečilnem gumiju in meti
  • vsebnost fluora: 1000 ppm
€ 2,80 € 2,99 (€ 37,33 / l)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Naravna zobna pasta

Jack N' Jill Naravna zobna pasta, Borovnica (50 g)

  • brez fluoridov in sladkorja
  • zelo blaga
  • za otroke in odrasle
€ 6,59 (€ 131,80 / kg)

Dostava do 2. oktober

Weleda Otroški gel za zobe

Weleda Otroški gel za zobe, 50 ml

  • formula prilagojena otrokom
  • ne obremenjuje organizma
  • za temeljito in nežno čiščenje zob
€ 4,59 (€ 91,80 / l)

Dostava do 2. oktober

dentural® KIDS zobna pasta brez fluorida za prve zobe

happybrush dentural® KIDS zobna pasta brez fluorida za prve zobe, 75 ml

  • za otroke od 0 do 6 let
  • vsestranska zaščita in remineralizacija
  • z okusom žvečilke
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 2. oktober

Sensitive & Whitening Tooth Powder Orange & Mandarin

Dentafari Sensitive & Whitening Tooth Powder Orange & Mandarin, 50 g

  • saden okus
  • naraven in nežen
  • učinkovit
€ 13,99 (€ 279,80 / kg)

Dostava do 2. oktober

LOGONA Kids Happy Berry zobna pasta

LOGONA Kids Happy Berry zobna pasta, 75 ml

  • brez fluora
  • za otroke od 0 let naprej
  • z otrokom prijazno aromo
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 2. oktober

geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite

Georganics geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite, 75 ml

  • primerno od prvega zobka
  • vsebnost fluorida: 1350 ppm
  • posebej nežno in blago čiščenje
€ 5,49 (€ 73,20 / l)

Dostava do 2. oktober

LOGONA Junior Cool Mint zobna pasta

LOGONA Junior Cool Mint zobna pasta, 75 ml

  • nežno čiščenje in svežina
  • za otroke stare 6 let in več
  • s fluoridom
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 2. oktober

LOGONA Kids Funny Orange zobna pasta

LOGONA Kids Funny Orange zobna pasta, 75 ml

  • brez fluorida
  • za otroke od 0. leta starosti
  • otrokom prijazen sadni okus
€ 2,99 (€ 39,87 / l)

Dostava do 2. oktober

elmex Junior zobna pasta

elmex Junior zobna pasta, 75 ml

  • z amin fluoridom
  • učinkovita zaščita pred kariesom
  • za otroke od 6-12 let
€ 5,39 (€ 71,87 / l)

Dostava do 2. oktober

Planet Kid Mild Toothpaste with Fluoride & Calcium

Planet Kid Mild Toothpaste with Fluoride & Calcium, 50 ml

  • blago čiščenje
  • krepi sklenino
  • z okusom jagode
€ 4,39 (€ 87,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Gel za prve zobke

Jack N' Jill Gel za prve zobke, 15 g

  • s kamilico in ognjičem
  • primerno po 4 mesecu
  • veganski izdelek
€ 9,99 (€ 666,00 / kg)

Dostava do 2. oktober

Jack N' Jill Krpice za čiščenje zob

Jack N' Jill Krpice za čiščenje zob

  • nežni in varni
  • praktične in higienično pakirane
  • tudi za najmlajše
€ 7,99

Dostava do 9. oktober

Tabletke za čiščenje zob Kids Strawberry s fluoridom

Denttabs Tabletke za čiščenje zob Kids Strawberry s fluoridom, 125 kos.

  • nežno poliranje
  • saden okus
  • za otroke stareješe od 3 let
€ 6,09 (€ 0,05 / kos.)

Dostava do 2. oktober

elmex Junior ustna vodica

elmex Junior ustna vodica, 400 ml

  • za otroke od 6-12 let
  • tudi za nosilce zobnega aparata
  • ščiti z amin fluoridom
€ 7,19 (€ 17,98 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Anthyllis Zobna pasta 0-6 let

Baby Anthyllis Zobna pasta 0-​6 let, 75 ml

  • 100 % varno za zaužitje
  • nežen okus po vaniliji
  • z izvlečkom bio kamilice in kalcijevim laktatom
€ 5,60 € 5,99 (€ 74,67 / l)

Dostava do 2. oktober

Lilikiwi Zobna pasta z jabolkom in hruško

Lilikiwi Zobna pasta z jabolkom in hruško, 30 ml

  • enostavno doziranje
  • vsebnost fluorida: 1000 ppm
  • za ponovno polnjenje
€ 10,99 (€ 366,33 / l)

Dostava do 2. oktober

alviana Naturkosmetik Baby & Kids gel za umivanje zob

alviana Naturkosmetik Baby & Kids gel za umivanje zob, 50 ml

  • za malčke od 6 mesecev naprej
  • zelo blago raztopi zobne obloge
  • brez fluora
€ 3,29 (€ 65,80 / l)

Dostava do 2. oktober

benecosBIO zobna pasta

benecos benecosBIO zobna pasta, 75 ml

  • za odrasle in otroke od 7. leta naprej
  • vsebnost florida: 1450 ppm
  • posvetlitev in nevtralizacija
€ 3,99 (€ 53,20 / l)

Dostava do 2. oktober

Sylveco For Kids zobna pasta s flouridi

Sylveco For Kids zobna pasta s flouridi, 75 ml

  • vsebuje flouride
  • krepi sklenino
  • nežna do dlesni
€ 5,79 (€ 77,20 / l)

Dostava do 2. oktober

Officina Naturae Otroška zobna pasta Češnja

Officina Naturae Otroška zobna pasta Češnja, 75 ml

  • izredno nežna
  • veganska
  • brez fluorida
€ 5,49 (€ 73,20 / l)

Dostava do 2. oktober

Officina Naturae Otroški gel za zobe Banana

Officina Naturae Otroški gel za zobe Banana, 75 ml

  • neguje dlesni
  • za sijoče zobe
  • brez fluorida
€ 5,49 (€ 73,20 / l)

Dostava do 2. oktober

Hydrophil Otroška zobna krema Miška

Hydrophil Otroška zobna krema Miška, 75 ml

  • primerno od 1. zoba dalje
  • s fluoridom
  • z okusom marelice
€ 3,99 (€ 53,20 / l)

Dostava do 2. oktober

La Saponaria Varovalna zobna pasta Ingver in limona

La Saponaria Varovalna zobna pasta Ingver in limona, 75 ml

  • za celotno družino
  • brez fluorida
  • združljiva s homeopatijo
€ 4,99 (€ 66,53 / l)

Dostava do 2. oktober

Sensodyne ProSchmelz Kids zobna pasta 0-6 let

Sensodyne ProSchmelz Kids zobna pasta 0-​6 let, 50 ml

  • za mlečne zobke
  • vsebuje fluor
  • zaščita pred kariesom
€ 4,19 (€ 83,80 / l)

Dostava do 2. oktober

Urtekram Zobna pasta za otroke "Trutti Frutti"

Urtekram Zobna pasta za otroke "Trutti Frutti", 75 ml

  • s sadnim okusom
  • vsestranski učinek
  • brez fluora
€ 4,79 (€ 63,87 / l)

Dostava do 2. oktober