ATTITUDE - izdelki za čist dom

Čistila na osnovi naravnih sestavin za učinkovito in trajnostno čistočo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Področje uporabe - čiščenje gospodinjstva Highlights
Filter

Čistila za dom: 16 izdelkov

Tekoči detergent za pomivanje posode jabolko in bazilika

ATTITUDE Tekoči detergent za pomivanje posode jabolko in bazilika, 700 ml

  • vegan
  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
€ 4,79 (€ 6,84 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode

ATTITUDE Sredstvo za pomivanje posode, 26 kos.

  • brez umetnih dišav
  • brez fosfatov
  • biološko razgradljivo
€ 10,49 (€ 0,40 / kos.)

Dostava do 2. oktober

Čistilo za otroške igrače in površine - brez parfuma

ATTITUDE Čistilo za otroške igrače in površine -​ brez parfuma, 800 ml

  • brez dišav
  • brez škodljivih kemikalij
  • hipoalergeno
€ 7,99 (€ 9,99 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Osvežilec zraka s sivko in evkaliptusom

ATTITUDE Osvežilec zraka s sivko in evkaliptusom, 227 g

  • za 3-6 tednov
  • na rastlinski osnovi
  • za sobe, avtomobile in hladilnike
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kopalnico

ATTITUDE Čistilo za kopalnico, 2 l

  • vsestransko
  • brez klora
  • biorazgradljivo
€ 11,39 (€ 5,70 / l)

Dostava do 2. oktober

Baby Detergent za pomivanje posode - brez dišav

ATTITUDE Baby Detergent za pomivanje posode -​ brez dišav, 700 ml

  • hipoalergeno
  • za stekleničke in dude
  • brez dišav
€ 4,89 (€ 6,99 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les

ATTITUDE Čistilo za ploščice in les, 1,04 l

  • hipoalergeno
  • na rastlinski osnovi
  • veganski izdelek
€ 5,29 (€ 5,09 / l)

Dostava do 2. oktober

Osvežilec zraka z zeleno jabolko in baziliko

ATTITUDE Osvežilec zraka z zeleno jabolko in baziliko, 227 g

  • z rastlinskimi izvlečki
  • traja do 6 tednov
  • intenzivnost je mogoče regulirati
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine

ATTITUDE Čistilo za kuhinjske površine, 800 ml

  • hipoalergeno
  • proizvedeno na okolju prijazen način
  • brez testiranja na živalih in 100% vegansko
€ 5,29 (€ 6,61 / l)

Dostava do 2. oktober

Univerzalno čistilo za površine - citrus zest

ATTITUDE Univerzalno čistilo za površine -​ citrus zest, 800 ml

  • hipoalergeno
  • biološko razgradljivo
  • z eteričnimi olji
€ 5,29 (€ 6,61 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine

ATTITUDE Čistilo za kabino za prhanje in površine, 800 ml

  • CO2 nevtralno
  • biološko razgradljivo
  • enostavna uporaba
€ 5,29 (€ 6,61 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za sadje in zelenjavo

ATTITUDE Čistilo za sadje in zelenjavo, 800 ml

  • brez konzervansov
  • iz rastlinskih in mineralnih sestavin
  • brez vonja in hipoalergeno
€ 6,59 (€ 8,24 / l)

Dostava do 2. oktober

Sensitiv - detergent za pomivanje posode Baby

ATTITUDE Sensitiv -​ detergent za pomivanje posode Baby, 700 ml

  • brez dišav
  • s formulo, ki topi maščobo
  • idealno za dude, stekleničke itd.
€ 6,59 (€ 9,41 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Čistilo za ogledala in steklene površine

ATTITUDE Čistilo za ogledala in steklene površine, 800 ml

  • biološko razgradljivo
  • na rastlinski osnovi
  • brez amonijaka
€ 5,29 (€ 6,61 / l)

Dostava do 2. oktober

Tekoče sredstvo za pomivanje posode - divje vrtnice

ATTITUDE Tekoče sredstvo za pomivanje posode -​ divje vrtnice, 700 ml

  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
  • vegansko
€ 4,79 (€ 6,84 / l)

Dostava do 2. oktober

Tekoče sredstvo za pomivanje z limonino lupino

ATTITUDE Tekoče sredstvo za pomivanje z limonino lupino, 2 l

  • vegan
  • hipoalergeno
  • biorazgradljivo
€ 11,39 (€ 5,70 / l)

Dostava do 2. oktober