ATTITUDE - kozmetika za kožo, lase in telo

Idealno za odrasle in otroke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Tip kože Tip las Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika
Filter

Kozmetika: 15 izdelkov

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • izredno nežen do kože
  • varovalne sestavine
  • hipoalergen učinek
€ 12,49 (€ 26,41 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 kos.

  • izdelano iz 99 % čiste vode
  • posebej razvito za občutljivo kožo
  • priročno doziranje enega robčka
€ 5,69 (€ 0,08 / kos.)

Dostava do 2. oktober

little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke lubenica in kokos, 295 ml

  • hipoalergeno
  • zaščitne lastnosti
  • sadna in eksotična dišava
€ 6,79 (€ 23,02 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml

  • za zahteven tip kože
  • krepi prožnost
  • bogata vsebnost antioksidantov
€ 17,19 (€ 36,34 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml

  • za vse tipe kože
  • nežna nega
  • hipoalergen
€ 12,19 (€ 25,77 / l)

Dostava do 2. oktober

Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje

ATTITUDE Blooming Belly Stretch arganovo in mandljevo olje, 150 ml

  • za zahteven tip kože
  • krepi prožnost
  • krepi in neguje
€ 17,19 (€ 114,60 / l)

Dostava do 2. oktober

little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška

ATTITUDE little leaves peneče milo za roke vanilija in hruška, 295 ml

  • čudovita pena
  • ima zaščitni učinek
  • hipoalergeno
€ 6,79 (€ 23,02 / l)

Dostava do 2. oktober

Blooming Belly Natural čistilna pena za obraz

ATTITUDE Blooming Belly Natural čistilna pena za obraz, 150 ml

  • za vse tipe kože
  • izredno nežna in negovalna
  • hipoalergena
€ 16,89 (€ 112,60 / l)

Dostava do 2. oktober

Blooming Belly naravni balzam za dojenje - argan

ATTITUDE Blooming Belly naravni balzam za dojenje -​ argan, 150 ml

  • vlaži
  • regenerira in pomirja
  • se hitro vpije
€ 17,19 (€ 114,60 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Sensitiv - otroški robčki

ATTITUDE Sensitiv -​ otroški robčki, 72 kos.

  • 100% biorazgradljivi
  • brez parabenov
  • brez dišav
€ 9,49 (€ 0,13 / kos.)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Super Leaves milo za roke pomaranča

ATTITUDE Super Leaves milo za roke pomaranča, 2 l

  • za vse tipe kože
  • krepilni in osvežujoč učinek
  • dermatološko testirano
€ 26,99 (€ 13,50 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Super Leaves milo za roke olive

ATTITUDE Super Leaves milo za roke olive, 2 l

  • za vse tipe kože
  • vlaži
  • posebej blag na koži
€ 26,99 (€ 13,50 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Super Leaves milo za roke limona

ATTITUDE Super Leaves milo za roke limona, 2 l

  • za vse tipe kože
  • očisti in regenerira
  • bogato z antioksidanti
€ 26,99 (€ 13,50 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Sensitive Skin Deep Repair Cream

ATTITUDE Sensitive Skin Deep Repair Cream, 75 ml

  • za občutljiv tip kože
  • vlaži
  • varuje pred draženjem
€ 16,99 (€ 226,53 / l)

Dostava do 2. oktober

ATTITUDE Super Leaves pH-balanced Shower Gel

ATTITUDE Super Leaves pH-​balanced Shower Gel, 473 ml

  • za vse tipe kože
  • nevtralen pH in hipoalergen
  • z vonjem cvetov jablane
€ 12,99 (€ 27,46 / l)

Dostava do 16. oktober