Holle - prigrizki za dojenčke in otroke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Prigrizki: 21 izdelkov

Holle Voda za dojenčke

Holle Voda za dojenčke, 500 ml

  • primerno od rojstva
  • pripravljeno za uporabo, brez prekuhavanja
  • uravnotežena vsebnost mineralov in nizka vsebnost natrija
€ 1,09 (€ 2,18 / l)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio 1-2-3 preste

Holle Bio 1-​2-​3 preste, 80 g

  • od 3. leta starosti
  • brez soli za posipanje
  • iz pire
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Bio Fruit Mix, liofilizirana mešanica bio sadja

Holle Bio Fruit Mix, liofilizirana mešanica bio sadja, 13 g

  • od 3. leta starosti
  • na soncu dozoreli plodovi
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,99 (€ 153,08 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Minis banana pomaranča

Holle Bio Minis banana pomaranča, 100 g

  • Od 12. meseca dalje
  • Priročna in praktična velikost
  • Pakirano posamično
€ 3,49 (€ 34,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Crunchy Snack - oves in malina

Holle Bio Crunchy Snack -​ oves in malina, 30 g

  • od 10. meseca
  • recept brez glutena
  • vegansko
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Little Farm piškoti

Holle Bio Little Farm piškoti, 100 g

  • od 10. meseca
  • zabavne oblike živali
  • z bananinim in riževim sirupom
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio-Crunchy Snack Proso

Holle Bio-​Crunchy Snack Proso, 25 g

  • Izdelano iz organskih žit brez glutena
  • Brez dodanega sladkorja ali soli
  • Od 8. meseca
€ 1,19 (€ 47,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Smoothie Drops Fruits & Veggies s kokosovim mlekom

Holle Bio Smoothie Drops Fruits & Veggies s kokosovim mlekom, 15 g

  • od 3. leta
  • nežno topljiva tekstura
  • vegansko in okusno
€ 1,99 (€ 132,67 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio-Crunchy Snack Riž-Leča

Holle Bio-​Crunchy Snack Riž-​Leča, 25 g

  • Brez glutena
  • Od 8. meseca
  • Brez dodanega sladkorja
€ 1,19 (€ 47,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio-Crunchy Snack Proso-Mango

Holle Bio-​Crunchy Snack Proso-​Mango, 25 g

  • Brez glutena
  • Lahka in zračna malica
  • Naravno vsebuje sladkor
€ 1,59 (€ 63,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio korenčkovi piškotki

Holle Bio korenčkovi piškotki, 125 g

  • iz pirine moke
  • od 1. leta dalje
  • s sladkobo iz sadja
€ 2,79 (€ 22,32 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio Little Loops - datljevi piškoti s piro

Holle Bio Little Loops -​ datljevi piškoti s piro, 80 g

  • od 10. meseca
  • enostavno držanje
  • sladkost datljev
€ 2,09 (€ 26,13 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Demeter Baby pirini piškoti

Holle Demeter Baby pirini piškoti, 150 g

  • od 8. meseca dalje
  • otrokom prijazen okus
  • za grizenje in žvečenje
€ 2,99 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio jabolčno-hruškova sadna ploščica

Holle Bio jabolčno-​hruškova sadna ploščica, 25 g

  • od 12. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • s pirinimi napolitankami
€ 0,99 (€ 39,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio jabolčno-bananina sadna ploščica

Holle Bio jabolčno-​bananina sadna ploščica, 25 g

  • od 12. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • s pirinimi vaflji
€ 0,99 (€ 39,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio jabolčno-korenčkova sadno-zelenjavna ploščica

Holle Bio jabolčno-​korenčkova sadno-​zelenjavna ploščica, 25 g

  • od 12. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • s koruznimi kosmiči
€ 0,99 (€ 39,60 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio-Honey Minis baby prepečenec, med & maslo

Holle Bio-​Honey Minis baby prepečenec, med & maslo, 100 g

  • od 12. meseca
  • idealno za vadbo žvečenja
  • brez umetnih arom
€ 2,49 (€ 24,90 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Demeter Baby pirin prepečenec

Holle Demeter Baby pirin prepečenec, 200 g

  • od 7. meseca
  • brez dodane soli
  • popoln prigrizek
€ 3,49 (€ 17,45 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Holle Bio-Crispy Sticks hrustljave palčke

Holle Bio-​Crispy Sticks hrustljave palčke, 80 g

  • od 10. meseca dalje
  • otrokom prijazno grizljanje
  • izdelano iz dragocenega žita Demeter
€ 1,89 (€ 23,63 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Bio Smoothie Drops Fruits s kokosovim mlekom

Holle Bio Smoothie Drops Fruits s kokosovim mlekom, 15 g

  • od 3. leta
  • iz svežega sadja
  • liofilizirano
€ 1,99 (€ 132,67 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Holle ABC Choco Cookies

Holle ABC Choco Cookies, 125 g

  • od 3. leta starosti
  • brez palmovega olja
  • s kakavom in žiti
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Dostava do 16. oktober