Holle - ekološki pireji v vrečkah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Highlights
Filter

Pireji v vrečkah: 28 izdelkov

Sadni pire "Veggie Bunny - s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom"

Holle Sadni pire "Veggie Bunny -​ s korenčkom, sladkim krompirjem in grahom", 100 g

  • od 6. meseca
  • brez dodane soli
  • vegansko in brez glutena
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Joghurt-Pouches "Mango Monkey - Mango"

Holle Bio Joghurt-​Pouches "Mango Monkey -​ Mango", 85 g

  • Od 8. meseca
  • Priročen prigrizek
  • Brez dodanega sladkorja
€ 1,05 € 1,39 (€ 12,35 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Red Bee - z jabolkom, jagodami"

Holle Sadni pire "Red Bee -​ z jabolkom, jagodami", 100 g

  • Od 8. meseca dalje
  • Glavne sestavine iz Italije
  • Saden okus
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Kiwi Koala - s hruško, banano, kivijem"

Holle Sadni pire "Kiwi Koala -​ s hruško, banano, kivijem", 100 g

  • 100% sadje
  • Od 8. meseca dalje
  • Naravno vsebuje sladkor
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Fennel Frog - s hruško, jabolkom, koromačem"

Holle Sadni pire "Fennel Frog -​ s hruško, jabolkom, koromačem", 100 g

  • od 6. meseca
  • 100% sadje in zelenjava
  • nesladkano in brez dodane soli
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Power Parrot - s hruško, jabolkom in špinačo"

Holle Sadni pire "Power Parrot -​ s hruško, jabolkom in špinačo", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Sadni užitek
  • Brez dodatkov
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Croco Coco - z jabolkom, mangom, kokosom"

Holle Sadni pire "Croco Coco -​ z jabolkom, mangom, kokosom", 100 g

  • Od 8. meseca dalje
  • Ponovno zapiranje
  • V praktični stiskalni vrečki
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Pear Pony - s hruško, breskvijo, malino in piro"

Holle Sadni pire "Pear Pony -​ s hruško, breskvijo, malino in piro", 100 g

  • Čisti užitek
  • Od 8. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Apple Ant - z jabolkom, banano, hruško"

Holle Sadni pire "Apple Ant -​ z jabolkom, banano, hruško", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Certifikat Demeter
  • Idealno za pot
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio sadni pire - Dino Dance

Holle Bio sadni pire -​ Dino Dance, 100 g

  • od 6. meseca starosti
  • z jabolkom, borovnicami in slivo
  • brez dodanih arom in sladkorja
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Panda Peach - z breskvijo, marelicami in banano s piro"

Holle Sadni pire "Panda Peach -​ z breskvijo, marelicami in banano s piro", 100 g

  • Praktična malica
  • Od 8. meseca dalje
  • Nežen pire
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio sadni pire "Lazy Sweetato - s sladkim krompirjem, slivo, bučo, jagodo in ovsom"

Holle Bio sadni pire "Lazy Sweetato -​ s sladkim krompirjem, slivo, bučo, jagodo in ovsom", 100 g

  • od 6. meseca
  • s sadjem in žiti
  • 100% bio
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Carrot Cat - s korenčkom, mangom, banano in hruško"

Holle Sadni pire "Carrot Cat -​ s korenčkom, mangom, banano in hruško", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • S kakovostno zelenjavo Demeter
  • Vrečka brez aluminijaste folije
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Tropic Tiger - z jabolkom, mangom, pasijonko"

Holle Sadni pire "Tropic Tiger -​ z jabolkom, mangom, pasijonko", 100 g

  • 100% sadje
  • Od 8. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja - naravno vsebuje sladkor
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio sadni pire "Pelican Peach - z breskvijo, jagodo, jabolkom in ovsom"

Holle Bio sadni pire "Pelican Peach -​ z breskvijo, jagodo, jabolkom in ovsom", 100 g

  • od 6. meseca
  • do 30 % manj sladkorja
  • čudovito svež okus
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Zebra Beet - kaša z jabolki, banano, peso"

Holle Sadni pire "Zebra Beet -​ kaša z jabolki, banano, peso", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Kakovost Demeter
  • Praktično za na pot
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Multipack Zebra Beet - jabolko, banana in rdeča pesa

Holle Multipack Zebra Beet -​ jabolko, banana in rdeča pesa, 400 g

  • od 6. meseca dalje
  • čist okus
  • nežno pripravljeno
€ 3,69 (€ 9,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Banana Lama - z banano, jabolkom, mangom in marelicami"

Holle Sadni pire "Banana Lama -​ z banano, jabolkom, mangom in marelicami", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Nežen pire
  • Nesladkan
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Berry Puppy - z jabolkom, breskvijo, gozdnimi jagodami"

Holle Sadni pire "Berry Puppy -​ z jabolkom, breskvijo, gozdnimi jagodami", 100 g

  • Vrečko brez aluminijaste folije
  • Od 8. meseca dalje
  • 100% sadje
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sadni pire "Blue Bird - s hruško, jabolkom, borovnicami in ovsom"

Holle Sadni pire "Blue Bird -​ s hruško, jabolkom, borovnicami in ovsom", 100 g

  • Od 6. meseca dalje
  • Brez dodanega sladkorja
  • Čisti užitek sadja in žitaric
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Tiger Porridge - banana in jagode z ovsom in kvinojo

Holle Tiger Porridge -​ banana in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g

  • od 1. leta starosti
  • ponovno zapiranje in praktično
  • z okusnimi sadeži
€ 1,19 (€ 10,82 / kg)

Dostava do 5. oktober

Penguin Porridge - jabolko in jagode z ovsom in kvinojo

Holle Penguin Porridge -​ jabolko in jagode z ovsom in kvinojo, 110 g

  • od 1. leta starosti
  • veganski recept
  • brez dodanega sladkorja
€ 1,19 (€ 10,82 / kg)

Dostava do 5. oktober

Lion Porridge - mango in ananas z ovsom in kvinojo

Holle Lion Porridge -​ mango in ananas z ovsom in kvinojo, 110 g

  • od 1. leta starosti
  • z žiti in sadjem
  • ponovno zapiranje
€ 1,19 (€ 10,82 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio sadni pire "Paca Pumpkin - z bučo, breskvijo, banano in ovsom"

Holle Bio sadni pire "Paca Pumpkin -​ z bučo, breskvijo, banano in ovsom", 100 g

  • od 6. meseca
  • poln okusa
  • praktična oblika vrečke za stiskanje
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Multipack Apple Ant - jabolko in banana s hruško

Holle Multipack Apple Ant -​ jabolko in banana s hruško, 400 g

  • od 6. meseca dalje
  • idealno za na pot
  • brez glutena in dodanega sladkorja
€ 3,69 (€ 9,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Joghurt-Pouches "Blueberry Bear - Jabolko, banana, borovnica"

Holle Bio Joghurt-​Pouches "Blueberry Bear -​ Jabolko, banana, borovnica", 100 g

  • Od 8. meseca
  • Okusna malica med obroki
  • Izdelano iz popolnoma naravnih sestavin
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Multipack Banana Lama - banana, jabolko, mango in marelica

Holle Multipack Banana Lama -​ banana, jabolko, mango in marelica, 400 g

  • od 6. meseca dalje
  • brez dodanega sladkorja
  • možnost ponovnega zapiranja
€ 3,69 (€ 9,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

Multipack Panda Peach - breskev, marelica in banana s piro

Holle Multipack Panda Peach -​ breskev, marelica in banana s piro, Multipack Panda Peach -​ breskev, marelica in banana s piro (400 g)

  • od 8. meseca dalje
  • možnost ponovnega zapiranja
  • praktično za na pot
€ 3,69 (€ 9,23 / kg)

Dostava do 12. oktober