Holle - ekološke kašice za dojenčke

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Kašice: 13 izdelkov

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov

Holle Kaša iz polnozrnatih ovsenih kosmičov, 250 g

  • od 5. meseca
  • brez dodanega sladkorja
  • nežni bio polnozrnati kosmiči
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob

Holle Bio Demeter polnozrnat zdrob, 250 g

  • od 5. meseca
  • enostavno za pripravo
  • vsebuje gluten
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena)

Holle Bio žitna riževa kaša (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • skrbno izbran ekološki riž
  • brez mleka
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša iz kozjega mleka - borovnice in banane

Holle Bio kaša iz kozjega mleka -​ borovnice in banane, 200 g

  • od 6. meseca
  • brez palmovega olja in brez glutena
  • zelo blag okus
€ 3,99 (€ 19,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Ekološka kaša iz polnozrnatih žitaric, proso (brez glutena)

Holle Ekološka kaša iz polnozrnatih žitaric, proso (brez glutena), 250 g

  • od 5. meseca
  • nežni polnozrnati kosmiči
  • enostavno za pripravo
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio polnozrnata 3-žitna kaša (brez glutena)

Holle Bio polnozrnata 3-​žitna kaša (brez glutena), 250 g

  • Celostna prehrana
  • Za dojenčke, stare 6 mesecev in več
  • Brez laktoze in vegansko
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio mlečna kaša - banana

Holle Bio mlečna kaša -​ banana, 250 g

  • od 6. meseca
  • enostavno za pripravo
  • 100% polnozrnato
€ 3,69 (€ 14,76 / kg)

Dostava do 2. oktober

Bio kaša iz kozjega mleka - maline in banane

Holle Bio kaša iz kozjega mleka -​ maline in banane, 200 g

  • od 6. meseca
  • recept brez glutena
  • zelo blag okus
€ 3,99 (€ 19,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio mlečna kaša - oves in jagode

Holle Bio mlečna kaša -​ oves in jagode, 250 g

  • od 6. meseca
  • ekspresna priprava
  • brez palmovega olja
€ 3,69 (€ 14,76 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio Porridge Otter Oats

Holle Bio Porridge Otter Oats, 200 g

  • od 1. leta starosti
  • narejeno iz ovsenih in pirinih kosmičev
  • z jabolki, bananami in slivami
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio mlečna kaša - piškoti in jabolko

Holle Bio mlečna kaša -​ piškoti in jabolko, 250 g

  • od 6. meseca
  • ekspresna priprava
  • brez palmovega olja
€ 3,69 (€ 14,76 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Kaša iz polnozrnate pire

Holle Kaša iz polnozrnate pire, 250 g

  • nežni, bio polnozrnati kosmiči
  • enostavno za pripravo
  • od 5. meseca
€ 3,09 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 2. oktober

Holle Bio polnozrnata ovsena kaša

Holle Bio polnozrnata ovsena kaša, 250 g

  • od 5. meseca starosti
  • narejeno iz ekološke polnozrnate ovsene moke
  • brez glutena, mleka in sladkorja
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 2. oktober