Holle - pijače

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Pijače: 3 izdelki

Holle Bio čaj za dojenčke

Holle Bio čaj za dojenčke, 30 g

  • od 5. meseca
  • 20 vrečk po 1,5 g
  • s kamilico
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio čaj za dojenje

Holle Bio čaj za dojenje, 30 g

  • brez komarčka
  • 20 vrečk po 1,5 g
  • svež okus
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio kozje polnomastno mleko v prahu - za vso družino

Holle Bio kozje polnomastno mleko v prahu -​ za vso družino, 400 g

  • od 3. leta starosti
  • z A2 kozjimi beljakovinami
  • alternativa kravjemu mleku
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Trenutno ni na zalogi