Holle - začetne formule

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve
Filter

Začetne formule: 7 izdelkov

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • mleko iz Nemčije
  • primerno za dopolnilno hranjenje
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka PRE, 400 g

  • od rojstva
  • z mlekom Demeter
  • recept brez palmovega olja
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1 A2

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1 A2, 400 g

  • od rojstva dalje
  • brez glutena
  • nesladkano
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kozjega mleka 1, 400 g

  • od rojstva
  • z bio kozjim mlekom
  • primerno za dopolnilno hranjenje
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Holle Bio začetno mleko PRE/1

Holle Bio začetno mleko PRE/1, 200 ml

  • od rojstva dalje
  • pripravljeno za pitje, hladno ali toplo
  • združljivo s cuclji velikosti 1
€ 2,29 (€ 11,45 / l)

Dostava do 5. oktober

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 500 g

  • primerno od rojstva
  • strogo nadzorovane surovine
  • za približno 37 obrokov
€ 8,99 (€ 17,98 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1

Holle Bio začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka 1, 400 g

  • od rojstva
  • primerno za dopolnilno hranjenje
  • idealno uravnotežen recept
€ 8,49 (€ 21,23 / kg)

Trenutno ni na zalogi