Nadaljevalne formule z najboljšimi sestavinami

Formule, popolnoma prilagojene za prva leta življenja

Visokokakovostna nadaljevalna formula, zasnovana za spremljanje otroka v različnih fazah rasti. Sestava je prilagojena vsakodnevnim prehranskim potrebam. Idealno kot del uravnotežene prehrane.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Blagovna znamka Priporočena starost od Za koga? Značilnosti izdelka Certifikati in pečati odobritve Konsistenca/odmerna oblika Highlights
Filter

Nadaljevalne formule: 1 - 30 od 51 izdelkov

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 2, 750 g

  • od 7. meseca
  • z GOS, ARA & DHA
  • vitamin C
€ 11,56 € 14,49 (€ 15,41 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2

HiPP Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2, 600 g

  • od 7. meseca starosti
  • primerno za kateri koli čas dneva
  • z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami
€ 16,79 (€ 27,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Beba Mlečni napitek JUNIOR 1+

Beba Mlečni napitek JUNIOR 1+, 800 g

  • po 12, mesecu
  • z vitamini A, C in D
  • vsebnost beljakovin, primerna starosti
€ 19,99 (€ 24,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Beba supreme JUNIOR 1+ otroški napitek

Beba supreme JUNIOR 1+ otroški napitek, 800 g

  • od 1. leta starosti
  • edinstven HMO kompleks*
  • hidrolizirane beljakovine
€ 29,99 (€ 37,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

Beba Mlečni napitek JUNIOR 2+

Beba Mlečni napitek JUNIOR 2+, 800 g

  • od 2. leta starosti
  • z vitamini A, C in D
  • vsebnost beljakovin, primerna starosti
€ 19,99 (€ 24,99 / kg)

Dostava do 13. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 1+, 600 g

  • od 1. leta dalje
  • naravne mlečnokislinske kulture
  • z vitaminom D in kalcijem
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 3 (s 5 HMO)

Humana Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka ProBalance 3 (s 5 HMO), 750 g

  • od 10. meseca
  • z GOS, ARA, DHA & jodom
  • vitamin C & vitamin D
€ 14,49 (€ 19,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3

Novalac Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3, 400 g

  • od 1 - 3 let
  • izbrane sestavine
  • z vitamini in minerali
€ 12,99 (€ 32,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2, 600 g

  • od 7. meseca
  • kremast recept
  • starosti primerna sitost
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2, 400 g

  • z ekološkim mlekom iz Allgäua
  • posebej kremasto in nasitno
  • z omega-3 in omega-6
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3

Töpfer Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3, 600 g

  • od 10. meseca starosti
  • z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami
  • idealno po dojenju
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 4

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 4, 600 g

  • od 12. meseca
  • z veliko vitamini
  • mleko iz Nemčije
€ 12,49 (€ 20,82 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Pronutra-ADVANCE 2, pripravljeno za uživanje

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Pronutra-​ADVANCE 2, pripravljeno za uživanje, 200 ml

  • od 6. meseca
  • mešanica, pripravljena za pitje
  • ne zahteva ogrevanja
€ 2,29 (€ 11,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka HA 2

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka HA 2, 800 g

  • od 7. meseca
  • hidrolizirane beljakovine
  • z DHA in ARA
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 2, 400 g

  • od 7. meseca
  • z DHA iz olja alg
  • brez palmovega olja
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milumil 2

Milupa Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milumil 2, 800 g

  • od 7. meseca
  • z vitaminoma C & D
  • idealno v času dopolnilne prehrane
€ 15,99 (€ 19,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milupino otroško mleko 1+

Milupa Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milupino otroško mleko 1+, 1 l

  • od 1 leta
  • pripravljeno za pitje
  • brez palmovega olja
€ 3,99 (€ 3,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Beba supreme 2 nadaljevalna formula

Beba supreme 2 nadaljevalna formula, 800 g

  • od 7. meseca starosti
  • samo laktoza iz vira ogljikovih hidratov
  • brez škroba ali palmovega olja
€ 29,99 (€ 37,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2 A2

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2 A2, 400 g

  • od 7. meseca
  • z ALA Omega-3 maščobnimi kislinami
  • hitra in enostavna priprava
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2+

HiPP Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 2+, 600 g

  • od 2 let
  • 24 obrokov (po 150 ml)
  • okusno hladno in toplo
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 3

HiPP Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Combiotik® 3, 600 g

  • od 10. meseca starosti
  • primerno za kateri koli čas dneva
  • GOS & Metafolin®
€ 19,69 (€ 32,82 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 1+

Bebivita Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 1+, 500 g

  • za otroke stare 1 leto in več
  • postrezite ob obroku ali med obroki
  • za pitje iz skodelice
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 3

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 3, 400 g

  • enostavna priprava
  • od 10. meseca starosti
  • brez palmovega olja
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 4

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kozjega mleka 4, 400 g

  • od 12. meseca
  • z vitaminoma C & D
  • z DHA iz olja alg
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3 A2

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3 A2, 400 g

  • od 10. meseca starosti
  • iz evropskega kmetijstva
  • z vitaminom C & D
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 2, 600 g

  • od 7. meseca
  • z mlekom Demeter
  • enostavno za pripravo
€ 12,49 (€ 20,82 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3

Holle Bio nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka 3, 600 g

  • od 10. meseca dalje
  • enostavna priprava
  • z mlekom Demeter
€ 13,79 (€ 22,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Care 2

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Care 2, 800 g

  • po 6. mesecu starosti
  • s starosti primernim profilom hranil
  • pomembne Omega 3 in 6
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PROFUTURA DUOAdvance 2

Aptamil Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka PROFUTURA DUOAdvance 2, 800 g

  • od 7. meseca
  • patentirana formula
  • z oligosaharidi človeškega mleka
€ 33,99 (€ 42,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 2+

Bebivita Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka, Otroško mleko 2+, 500 g

  • za otroke stare 2 leti in več
  • za pitje iz skodelice med obroki
  • ali kot del glavnega obroka
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Dostava do 6. oktober